Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.7


Dane_Klicko

Peikiu Justis_Brookas

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Dane_Klicko
2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė:  Justis_Brookas
3. Kokį netinkamą įtarimą jums uždėjo?:  Kažkoki non rp pripaiše 
4. Įrodymai patvirtinantys netinkamo įtarimo uždėjimą:  https://imgur.com/a/UjigdjS

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, visu pirma prisipažinau kad kaip sakant "Go pro baterkė nusėdo" ir taip pasakęs atlyginau padaryta žala https://imgur.com/gallery/PEJ1h0S.
O tu kaip koks užsispyręs vaikelis gražini tuos pinigus man, ir nepriimi mano atsiprašymo. Nežinau bet aš atlyginti tik norėjau už savo klaidą. :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Irodymai kad aš kažkur non rp padariau kur jie ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

man nereikia jokio atlyginimo darbuotojas turi atsakyt už savo klaida

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Uoj nu atsiprašau kad nemoki priimt atsiprašymo ir prašau eik verk mamai *Rupūs miltai* o ne čia forume dq.

 

BTW, nekaltas kad žaidi karšta bulve su pinigais kuriuos gražinu, už baudą tu susimokėjai 2,5k o aš dar papildomai metu tai neverk dq.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

papeikimas_priimtas.png

Darbuotojas bus baudžiamas 1 darbo įspėjimu už įrodymų neturėjimą. Nematau prasmės bausti rimčiau, nes darbuotojas suvokė savo klaidą ir dar iki tau parašant papeikimą stengėsi atlyginti žalą. Iš esmės negaliu suprasti, kodėl yra juntamas toks didelis negatyvas ir nepasitenkinimas, siekis kažkam pastoviai pakenkti, nors darbuotojas tikrai maloniai stengėsi viską atlyginti, bet yra kaip yra, gyvename tarp visokių žmonių. Darbuotoją įpareigoju tikrinti, ar filmavimas yra įjungtas, kad nekiltų tokių situacijų.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...