Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Einaras_Bmw

Išrinktas Mechanikų darbo direktorius

Rekomenduoti pranešimai

JmkK3Zf.png

Sveiki, tai sveikinuosi jau rašydamas paskutinę savo apžvalgą. Iš tikrųjų rinkimai įvyko labai greit, apžvalgą parašyti taip pat noriu greitai. Dalyvavo 6 kandidatai, iš kurių labai išsiskyrė vienintelis žmogus, kiti šiek tiek nublanko. Ilgai netempsiu gumos, nes žinau, jog norit sužinoti, kas tapo naujuoju Mechanikų darbo direktoriumi.

 

kZp6Cu8.png

Atmesti ir neanalizuojami kandidatai dėl taisyklių pažeidimų: 

  • Daniel_Studio (antros anketos dalies nėra);
  • Minde_Falcone (antros anketos dalies nėra);

kZp6Cu8.png

 

Kevin_Ots - žmogus, kuris visai neseniai bandė savo sėkmę Mechanikų direktoriaus rinkimuose. Beje, kaip tik šiandien išėjai iš Juodojo sąrašo, nes neišbuvai 30 dienų direktoriumi. Kiek aš prisimenu, tai turbūt esi vienas iš nedaugelio žmonių, man būnant DPi tiek daug sukėlęs visokių dramų ir panašiai. Aš tada pasimokiau iš to ir antrą kartą klaidos nenoriu daryti. Man reikia laiko, negaliu paskirti direktoriumi vėl tave ir tikėtis, jog tai nepasikartos. Taip greitai nesikeičia žmonės, tad šį kartą tave tikrai atmetu ir net neanalizuoju tavo anketos.

 

Robert_Klicko - kažkodėl įtariu, jog su šiuo žmogumi esu susiypkęs, nors nesu tikras. Žmogus turi daug patirties, tačiau galbūt daugiau iš seniau. Projekte pastebėjau tave jau seniau, jog nesi tik ką tik grįžęs. Anketoje tu pasistengei, neparašei ant greito, o įdėjai kažkiek pastangų. Tas ir matosi. Skaitant anketą, nors ir buvo rašybos klaidų nemažai, bet skaitėsi lengvai, nes mintis dėstai aiškiai ir tvarkingai. Patiko tavo aprašyta idėja, apie ją matosi, jog apsimąstęs, skamba įdomiai. Patinka, jog mėgsti konkurenciją. Kai vardijai tikslus, labai patiko, jog nori nukonkuruoti kitas neutralias firmas. Tas labai smagu, jog nori siekti maksimumo. Šiaip matosi, jog tu esi vyresnis, ta branda jaučiasi ir kažkaip pasitikėjimas tavimi pakyla, nes žinau, jog mąstai šiek tiek kitaip, nei jaunesni asmenys. Neslėpsiu, jog aš manau, kad tau šiuose rinkimuose didelių varžovų nėra. Pasirodei juose tikrai stipriausiai, įdėjai pastangų į anket`ą, kas ir duoda šiuose rinkimuose tau pergalę. Be papildomų etapų, tiesiog noriu tave paskirti naujuoju Mechanikų darbo direktoriumi ir tikiuosi, jog nei manęs, nei kitų žaidėjų nenuvilsi. Ačiū už kandidatūrą, sėkmės!

 

Sky_Men - labai keista anketa. Aš į darbą rašydamas parašydavau šiek tiek išsamiau ir daugiau. Nenaudota visiškai lietuviškų raidžių, daugybė gramatinių bei rašybos klaidų. Nu žodžiu, šiek tiek kosmosas. Fun fact, tu parašei, jog direktorium išbūtum 3-6 mėn, bet tarp pasirinkimų užžymėjai 1 mėnesį. Tai nesuprasi tavęs, o sakiau tiesą atsakinėti. Šiaip Mechanikų darbe nesi dirbęs, nors sakei, jog esi dirbęs ant kitos paskyros, bet tai tikrai nesiskaito. Kaip tu įsivaizduoji direktorių, kuris nėra dirbęs Mechanikų darbe? Tikiuosi supranti, kad nelabai išeina. Rekomenduoju kitą kartą pasižiūrėti klaidas, rašyti lietuviškomis raidėmis ir įgyti bent darbo patirties kažkuriame darbe, kur nori siekti valdžios. Ačiū už kandidatavimą, bet tikrai ne šiandien.

 

Greta_Life - visai neseniai matėmės ir mes.. Taip pačiai kaip Kevin'as buvai vienu metu su juo valdžioje, tai lygiai prieš du mėnesius. Nežinau kas per tai pasikeitė, bet pamenu, kad ir tu buvai linkus labiau į dramas, konfliktus. Tačiau tada buvai tik pavaduotoja, tapus direktore, galbūt būtų šiek tiek kitaip, nors aš nesu linkęs taip greitai žmonėmis pasitikėti, kai mane nuvylė. Analizuojant anketą, į pirmą klausimą klausiau vadovavimo patirties, t.y. kokias pareigas esi turėjusi, tai neatsakei to, o papasakojai apie tai, jog sugebi vadovauti. Apie idėją, kurią parašei tą vienintelę ir unikalią, tai cituoju „Atgaivinti mechanikų firma ir sukurti gera kolektyva, kuriame būtų visi draugiški ir vienas kitam padėtų bėdoje". Neatrodo man čia taip, kaip idėja, norėjosi kažko unikalesnio, tuo labiau, jog idėjų turi turėti, nes neseniai buvai pavaduotoja. Šiaip iš tikrųjų gana paprasta anketa, daug iš jos neištrauksi, o norėjosi, nes tau įrodyti man, jog tavimi pasitikėti - tikrai reikia. Anketoje išsamumo trūko, nes negalėjau išsiaiškinti tam tikrų dalykų, taip pat ir su idėja prašovei ir į kitus klausimus atsakei ant greičio, o neapmąsčius. Turėjai iš tikrųjų šansų, bet prisimenant praeitą kartą, kai buvai pavaduotoja, dabar kandidatavimą ir kitus kandidatus, turiu tave atmesti, gal kitą kartą pasiseks. Ačiū už kandidatūrą.

 

kZp6Cu8.png

»»» Direktoriui neišbuvus 14 kalendorinių dienų, direktorius bus renkamas iš naujo.

 

 

  • Patinka 12
  • Oho! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu naujaji direktoriu @Robert_Klicko Bet tavo žodžiai “KAM MAN TAS DIREKTORIUS VASARA” xD sėkmės.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu Robert_Klicko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu. Tikėkimes nebus eilinis direktorius, kuris nesutars su kt. firmomis ir nepaliks po 30d. išlaikymo. Sekmės darbuose.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu tepalini! 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu direktoriau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu Klicko, tikiuosi esi šaunus DPi pasirinkimas, sėkmės tau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Camel_Kerr rašė:

Sveikinimai naujajam direktoriui, dw kewinas_sg

Dw tau camel_colt🤣

Sveikinu Robertai!

@Einaras_Bmw sėkmės, laikykis 💪

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Einaras po klevo lapais slepsis kaip Greta ipis tik tok šoki apie ji. Gera analizė brat

  • Haha 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 valandas(-ų), Danny_Williams rašė:

Einaras po klevo lapais slepsis kaip Greta ipis tik tok šoki apie ji. Gera analizė brat

Atsibode prikolai 🤔 Sugalvok kažką geresnio reperi 💪

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu naująjį mechanikų direktorių, sėkmės darbuose ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu naująjį mechanikų direktorių, sėkmės pareigose.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...