Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Mariux_Andres

Pasiūlymas mobiliesiems telefonams

Sutinki?  

15 nariai balsavo

  1. 1. Nuosprendis

    • Įsigyk-susitvarkyk kompiuterį
    • Praverstų šita idėja
    • Išvis nebūtų leidžiama per mobilųjį
    • Neturiu nuomonės
      0


Rekomenduoti pranešimai

Delete 

  • Naudinga! 1
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šis žaidimas nėra ir neturėtų būti pritaikytas telefonams.

  • Patinka 1
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sutinku. Užsienyje dauguma serverių pritaikė šitą žaidimą telefonams. Tik galbūt reikėtų svarstyti nebent tada, kai bus prieinamas atsisiuntimas ir iOS vartotojams.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 22 minutes(-čių), Max_Tosha rašė:

Šis žaidimas nėra ir neturėtų būti pritaikytas telefonams.

Nevisi žinok turi kompiuterius yra tokiu kuriems sugenda ir nori žaisti sampa

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 18 minutes(-čių), Dominykas_Miguel rašė:

Sutinku. Užsienyje dauguma serverių pritaikė šitą žaidimą telefonams. Tik galbūt reikėtų svarstyti nebent tada, kai bus prieinamas atsisiuntimas ir iOS vartotojams.

Būtent !nebent tai daug darbo sutvarkyti tai arba pritaikyti todėl manau ir nenorėtų apasiimti

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 26 minutes(-čių), The_Rus rašė:

Nevisi žinok turi kompiuterius yra tokiu kuriems sugenda ir nori žaisti sampa

Minus tada kiek žaidėjų 😁

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kodel nenusipirki/nesusitaisai kompo klausimas ka? ant tlf nera patogu sampa zaist karta buvau bandes ir patikek kiek man sunku buvo zaist pvz. (issilaikyt teises, dirbt mentuose ir per narkotikus saudytis, rasyti komandas buti  grobimuose saudytis.)   vat ir zinok ant tlf sunku zaist tai nusipirk/susitaisyk kompa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Mister_Republic rašė:

kodel nenusipirki/nesusitaisai kompo klausimas ka? ant tlf nera patogu sampa zaist karta buvau bandes ir patikek kiek man sunku buvo zaist pvz. (issilaikyt teises, dirbt mentuose ir per narkotikus saudytis, rasyti komandas buti  grobimuose saudytis.)   vat ir zinok ant tlf sunku zaist tai nusipirk/susitaisyk kompa

Seniuk ne tame esmė man tas kompas šimtas metu pjbt krc galim sakyt neturiu tiek laiko atsisėdus kimarint prie jo ir pnš par darbo pertrauką kažkiek ir grįžęs atsigulęs pakapot per ragelį visai man patogų išskyrus su klaidomis am ir su laiku priprantama prie tu komandu važinėtis su auto ir pns o šaudantis gali ir aim įsijungti bet geriausia ten kur ramiai taksi, mechanikas,trv,medikai... aš tik laisvu laiku atsipalaiduoti po darbų ir tiek nereik ten i tus grobimus ir pnš kur veiksmas o viską apibendrinus kaip ir minėjau pasiūlyme del keletos galėtų padaryti patogumui telefono režimas man ir kitiems žaidėjams tikrai tinka šita idėja mano nevisi nori tu veiksmų ir pnš kiti kaip aš iš po darbų atsigulus ant lovos ramiai be problemų atsipalaiduojant pakapot Las-Venturure o ne kitam serverį kur panaši i mano rašyta idėja yra bybis kiti tie servai nu.. daugiau mažiau projektuose kaip Domce minėjo yra pritaikyta o šitam projekte kažkodėl nereikia ph vps geriau GELES AR TAKSAFONUS ĮMESTI...

  • Naudinga! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesamone... Kompiuteris lieka kompiuteriu! Per tel tetri gali žaisti 😂

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 13 minutes(-čių), Minde_Falcone rašė:

Nesamone... Kompiuteris lieka kompiuteriu! Per tel tetri gali žaisti 😂

Ak... Na jeigu gali žaisti per mobilųjį telefoną SA:MP kodėl negalima pritaikyti jo normaliam naudojimui negu yra dabar, kituose projektuose kiek pastebėjau kiek Domce rašė kad ir užsienyje yra pritaikyta ir telefono režimui,o dabar labai daug klaidų ir netikslumų naudojant jį,kiti projektai yra uždraudę naudotis per mobilųjį dėl klaidų bet manau tas klaidas galima ištaisyti bet tai tikriausiai yra daug darbo ties tuom ir nenori užsiimti tuo,ir tuo pačiu metu manau padaugėtu žaidėjų mūsų projekte del tokios galimybės naudotis būtent telefonui be kažkokių netikslumų ir panasiai,manau geriau laukti atnaujinimo dėl kažkokių smulkių detalių sutvarkymo ar pnš nereikšmingų mūsų projekte? Bet kodėl nereikia padaryti tokio mano pasiūlymo serverį kurie žaidžiate su kompiuteriu tjg jus nuostolių nepatyrsit

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...