Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 25 / 300

Versija: LV 7.5.4

Bruno_Linn

KĄ TIE ČIA? - Informacija

Rekomenduoti pranešimai

eggfO42.png

 

KĄ TIE ČIA? 

Pokalbių laida, kuri savo veiklą pradėjo 2021-02.21, joje yra kalbinami įvairūs serverio žaidėjai. Pokalbių metu pašnekovai atsakinėja į kitų žaidėjų užduotus klausimus. 

KUR POKALBIAI VYKS?

Visi pokalbiai vyks LAS-VENTURAS.LT discord platformoje KĄ TIE ČIA kanale.

KLAUSIMAI PAŠNEKOVAMS

Gavus atskirą skiltį forume atsirado galimybė klausimus užduoti pokalbiams sukurtose temose. Todėl nuo šiol yra atsisakoma klausimų uždavimo Google Forms platformoje. Klausimai bus užduodami būtent pokalbiams sukurtoje temoje, bei sli.do platformoje. 

POKALBIŲ VEDĖJAI

Nuo veiklos pradžios pokalbius vedė 7 skirtingi vedėjai (BrunoLinn, JoshVercetti, ArnasToreto, JuditaLow, AndriuhhaNike, DominykasMiguel ir KennySilver). Kiekvienas žaidėjas norintis save išbandyti kaip vedėją gali užpildyti žemiau pateiktą anketą ir galbūt vienam iš jų bus patikėta vesti vienus iš pokalbių. 

POKALBIŲ VEDĖJŲ ANKETA

PAŠNEKOVŲ PASIŪLYMAS

Kaip jau minėta aukščiau kiekvienas žaidėjas gali pasiūlyti serverio žaidėją, kuris jų nuomone būtų įdomus pašnekovas, tai galima padaryti užpildžius apačioje pateiktą anketą

PAŠNEKOVŲ PASIŪLYMO ANKETA

PASIŪLYMAI POKALBIAMS

Jeigu žaidėjas turi įdėja, kuri pavers pokalbius geresnius, įdomesnius ir pnš., jis savo sugalvotą idėją gali pasiūlyti užpildęs anketą, kurią galima rasti paspaudus ant apačioje nurodytos nuorodos

PASIŪLYMŲ POKALBIAMS ANKETA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...