Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Sky_Menas

Peikiu Vytas_Likes

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Sky_Men
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Vytas_Likes
3. Jūsų kaltinimai: Ismete is darbo kad uz veikla jokio atlygio nedave,bei pasigincijau su kolegom,apie tai kad sake cia apmokymas buvo,bet rase kad veikla 18h o poto sako apmokymai visokie nu tsg... :D uz tiesa mest is darbo reik? sutarti bent galetai nuimt...
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumąrSpPKPb.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dominykas yra pasakęs valdžios atstovai patys renkasi kas pas juos per komanda bet matau drįsti dar papeikimus rašyt nekaltu avinėliu apsimeti. 1 - Per šturmą šaudei savus ir kaip atvarė gp ištaškę mus visus nors būtume sėkmingą šturmą padarę 2- drįsti valdžiai draskyti akis dėl premijų ir viso kito nors vakar buvo algos ir išdalinta buvo 3milijonai 4-daviau šansą pasikeist ir pasikelti savo iq galvojau pasikeis nuomonė apie tave bet klydau, ir labai stipriai, kad pakeitei acc į sky_men vis tiek esi šalnys ir visi žino tavo bendravimo ir charakterio būdą, toks kaip tu man nedraskys akių atėjęs į mano firmą. Ačiū už dėmesį

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Vytas_Likes rašė:

Dominykas yra pasakęs valdžios atstovai patys renkasi kas pas juos per komanda bet matau drįsti dar papeikimus rašyt nekaltu avinėliu apsimeti. 1 - Per šturmą šaudei savus ir kaip atvarė gp ištaškę mus visus nors būtume sėkmingą šturmą padarę 2- drįsti valdžiai draskyti akis dėl premijų ir viso kito nors vakar buvo algos ir išdalinta buvo 3milijonai 4-daviau šansą pasikeist ir pasikelti savo iq galvojau pasikeis nuomonė apie tave bet klydau, ir labai stipriai, kad pakeitei acc į sky_men vis tiek esi šalnys ir visi žino tavo bendravimo ir charakterio būdą, toks kaip tu man nedraskys akių atėjęs į mano firmą. Ačiū už dėmesį

Alio alio tu kas tau ka drysta kad dyrikas esi nereiskia kad tu cia vierhas prikask zalupa,veikla buvo kekvienoi normalioi firmoi atsilygina uz veiklos dalyvavima,smulkia premija arba rango pasikelimu,o gal net ir ispejimu nuemimu tu cia necypk man ble, Vpsh dc sedi per veikla ir stugauja ant zaideju neleisiu jokiam drk rekt ant las-venturas.lt zaideju supratai tu ta? Dievo baimingas jibanas

  • Haha 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

image.png

Pasitikiu direktoriais ir jokių įrodymų dėl atleidimo iš darbo saugotis nėra būtina. Jeigu atleido, vadinasi buvo tam pagrindas, kurį paaiškino papeikime.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...