Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Vincent_Alo

Peikiu Specuka Dovydas_Begedis

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Vincent_Alo
2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė: @Dovydas_Begedis
3. Kokį netinkamą įtarimą jums uždėjo?: sitaip baisiai vazinet non rp.... o kai pagalvoji kiek kartu man gerbiami pareigunai dejo star uz tai nu baisu kaip sitaip...
4. Įrodymai patvirtinantys netinkamo įtarimo uždėjimą  https://imgur.com/a/c4Tczdh

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 28 minutes(-čių), Vincent_Alo rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Vincent_Alo
2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė: @Dovydas_Begedis
3. Kokį netinkamą įtarimą jums uždėjo?: sitaip baisiai vazinet non rp.... o kai pagalvoji kiek kartu man gerbiami pareigunai dejo star uz tai nu baisu kaip sitaip...
4. Įrodymai patvirtinantys netinkamo įtarimo uždėjimą  https://imgur.com/a/c4Tczdh

Dėja, bet važiavau pagal K.E.T taisykles ir nesugebėjau išimti posukio tai ir teko truputį pavažiuoti žole, o su non rp nesiginčinu, geros jums likusios dienos.

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Dovydas_Begedis rašė:

Dėja, bet važiavau pagal K.E.T taisykles ir nesugebėjau išimti posukio tai ir teko truputį pavažiuoti žole, o su non rp nesiginčinu, geros jums likusios dienos.

nu nezinau man kazkodel iskart star deda uz tokius kampu kirtimus tai visiem taisykles vienodos turi but ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Vincent_Alo rašė:

nu nezinau man kazkodel iskart star deda uz tokius kampu kirtimus tai visiem taisykles vienodos turi but ;)

galiu garantuoti, kad daugiau manęs taip negražiai važiuojant nepamatysi, arba pamatysi nežinau :D. 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Truputį įsiterpsiu, man irgi labai daug kartū yra dėja už tokius non rp pvz: kaip pro tplv ten tą kampą kaip taxistai labai mėgsta pravaziuoti, bet kai patys policininkai pravažiuoja tai jiems nerūpi, tačiau @Vincent_Alo vientintelis išdryso parašyti papeikimą, manau papeikimas turėtū būti priimtas, gero vakaro.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

papeikimas_priimtas.png

Darbuotojas gauna žodinį įspėjimą. Už pasikartojančius nusižengimus bus baudžiamas tikrais įspėjimais. Teisėsaugos darbuotojas turėtų būti pavyzdys kitiems žaidėjams ir laikytis taisyklių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...