Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Martynas_Deejay

Prisistatau Martynas_Deejay

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų tikrasis vardas: Martynas
2. Kiek jums metų?: 21
3. Jūsų gyvenamoji šalis: Jungtinė Karalystė.
4. Jūsų gyvenamasis miestas: Huddersfield.
5. Kokioje klasėje/kurse mokotės?: Trečio kurso studentas.
6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai): Studijuoju sporto žurnalistika ir turiu savo podcastą. Taip pat dirbu tipinį emigranto darbą Amazon sandėlyje. Pomėgiai - sportas, šiaip įdomesnių skaitalų skaitymas.
7. Gal ką lankote? Jei taip galite parašyti: Nieko nelankau.
8. Jūsų zodiako ženklas: Vėžys.
9. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?: Šiaurės Airija.
10. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?: Turiu, 11-metį brolį.
11. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką: 10 klausimo atsakymas. Taip pat ir Jorkšyro terjerą turiu. Paspaudus čia pamatysit ją.

12. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai: Nesu didelis filmų mėgėjas, bet niekada geros dokumentikos/biografinio neatsisakau. Pora mėgstamiausių gal būtų Anthony Joshua - The Road to Klitschko (ištrauka) ir Steve Jobs biografinis. Abu labai įkvėpė ir motyvavo, tad rekomenduoju.
13. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai): Pas mane grojarašty nuo Playboi Carti iki blink-182 yra, nuo Nas iki Martin Garrix. Galiu viską klausyt, jei tik atitinka nuotaiką. Grojaraštis įsitikinimui - čia.
14. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje: Istorija ir kalbos buvo pasaka mokintis.
15. Jūsų gyvenimo tikslas: Gerai pabaigti universitetą ir iš savo specialybės uždirbinėti pinigus pragyvenimui. Tuo pačiu - tobulėti kaip asmenybė ir būti pačia geriausia savo versija.
16. Apibūdinkite savo charakterį: Sudėtingas, jei vienu žodžiu reikėtų apibūdinti. Intravertas, uždaro būdo, stengiuosi turėti filtrą su žmonėm, kurių nelabai pažįstu ir nepasitikiu taip, kaip galėčiau pasitikėti. Stengiuosi būti paprastas ir bendrauti su visais. Žiauriai impulsyvus. 
17.
 Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės): Ambicingus ir savimi pasitikinčius, žinančius, ką nori pasiekti - tokius žmones noriu supti aplink save.
18. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės): Banalus klausimas, nes visi sakys tą patį. Daugiaveidžių, tokių, kurie iškelia save daug aukščiau, nei jų lubos yra. Kaip Drake sakęs buvo, Bench players talking like starters, I hate it.
19. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?: Pasiekiau tai, ko visiškai nesitikėjau pasiekti, atsidūriau projekto komandoje, esu direktorių prižiūrėtojas. Toliau jau kaip Dievas duos.
20. Kokie jūsų planai gyvenime?: Nemėgstu išsikelti tikslų ilgam laikui, pas mane viskas ir taip vyksta greitai ir aiškiai. Turbūt pagrindinis trumpalaikis tikslas būtų gerai šitus mokslo metus pasibaigt ir įsidarbinti rinkoje.
21. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą): instagramas - marciuz11, neprivatus, tad pasekit, jei patiks man jūsų profilis (o pas mane standartai žemi), atseksiu atgal.

  • Patinka 16
  • Ačiū! 1
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Malonu susipazinti Martynai, bei su artėjančiu gimtadieniu vienais metais pasensi greit. Sekmes gyvenime bei zaidime. Linkiu sekmes siekent savo tikslu :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Opa dar vienas Anglijos princas zdarova malonu pasekiau ig

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas sugrįžęs. Gražaus laiko

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Lamperio_Patewis rašė:

sveikas princas

Marijampolės princas.

prieš 5 valandas(-ų), Camel_Kerr rašė:

BRAT ZA BRATA | OK

brolis iki galo 😎 🤞

giphy.gif

 

prieš 8 valandas(-ų), Max_Tosha rašė:

Sveikas sugrįžęs. Gražaus laiko

 

Labas visiems kitiems, malonu susipažinti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Hot_Anonymous rašė:

cia tas pats kur kartu tasku sistemas pildydavom 2014, malonu 🤠

dushmanam dviese vadovavom :D smagu cia matyt tave

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

vapše nemalonu, nes velnias esi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, kaip Ukuose? Padaužai dūmu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Katinas_Dumas rašė:

Sveikas! Malonu susipažinti aš esu Katinas Dūmas,gal turi darbo pasiūlymų UK? 

labą, malonu ir man. galiu amazone kažką paderint 🤷‍♂️

prieš 1 valandą, Domis_Tonito rašė:

Labas, kaip Ukuose? Padaužai dūmu?

labą, viskas normaliai kaip ir :D

studentų naktis mano daužymo metas :kekw:

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas Martynai , malonu susipažinti aš Žygimantas. Pamačiau pokalbiai neužilgo ir jei ne @Bruno_Linn būtų pasakęs , kad tu studijuoji žurnalistiką , nebūčiau sugalvojęs ką užduoti. Galvojau serveryje toks esu 1 , kuris nori tokių tapti , bet pasirodo yra serveryje daugiau. Pats irgi po profesinės mokyklos bandysiu stot į VU į žurnalistikos fakultetą , pats irgi domiuosi sportu , esu pametęs galva , dėl krepšinio , noriu tapti krepšinio komentatoriumi. Žodžiu laukiu tavo pokalbių ir tikiuosi atsakysi į mano visus 9 klausimus ir gal kažką apie šią specialybę sužinosiu naujo , ko nežinau. O šiaip , tai linkiu baigt , nenuleist tiek ant studijų rankų , tiek gyvenime ir visada pasiseks , dar linkiu , kad tavo tikslai pavirstų realybė , grįšk į Lietuvą ir gal kada būsim realybėje su laiku kolegos 😃.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas direktoriau malonu tave labiau pažinti tavo prisistatyma buvo smagu skaityti, beto gražus jorkšyras, sėkmės gyvenime.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Malonu susipažinti, esi paprastas žmogus įdomi asmenybė. Tikiuosi daugiau laikui, bėgant pašnekėti su tavimi !.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2022-02-02 at 17:37, Ignaz_Lucchese rašė:

ciuvakas daves pirma pavaduotoja samp pasaulyje, malonu tave cia matyt ;) 

my g

man ir cia malonu but

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Malonu, potencialo tikrai turi 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 53 minutes(-čių), Jeo_Vega rašė:

Malonu, potencialo tikrai turi 

shoutoutas arsauskui, 100 procentu potencialo!

 

  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...