Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Owidijus_Nesakysiu

Peikiu Efka_Rodz

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Ovidijus_Nesakysiu
2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė: Efka_Rodz
3. Kokį netinkamą įtarimą jums uždėjo?: atsivežė į treniruočių zoną ir nušovė,normalu? Nemanau + esu civilis tuolab negali šaudyt. 

                      #TikUzTiesa
4. Įrodymai patvirtinantys netinkamo įtarimo uždėjimą:https://imgur.com/a/jpLxxHU

  • Patinka 2
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 12 valandas(-ų), Owidijus_Nesakysiu rašė:

Anketos šablonas

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Ovidijus_Nesakysiu
2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė: Efka_Rodz
3. Kokį netinkamą įtarimą jums uždėjo?: atsivežė į treniruočių zoną ir nušovė,normalu? Nemanau + esu civilis tuolab negali šaudyt. 

                      #TikUzTiesa
4. Įrodymai patvirtinantys netinkamo įtarimo uždėjimą:https://imgur.com/a/jpLxxHU

ttu buvai ant darbines afk ir važiavau i trefkiu zona o poto nušautas buvai nes pašalini trefkiu zonoj pats kaltas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 11 minutes(-čių), Efka_Rodz rašė:

ttu buvai ant darbines afk ir važiavau i trefkiu zona o poto nušautas buvai nes pašalini trefkiu zonoj pats kaltas.

Afk ant darbinės?sėdėjau su tavimi tr, nes sakiai, kai buvau tplv sėskis pasivažinėsim nuėjau į tuoleta parėjau ir išėjau iš afk tu sunaikinai savo darbinę tr ir mane nušoviai ir + kam šaudyt į civili, kai tiesiog galėjai pasakyt išeik ir būčiau išėjas per tave praradau gunus kiek turėjau ir ką dabar pasakysi ponas Evaldai??? 

#TikUzTiesa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Owidijus_Nesakysiu rašė:

Afk ant darbinės?sėdėjau su tavimi tr, nes sakiai, kai buvau tplv sėskis pasivažinėsim nuėjau į tuoleta parėjau ir išėjau iš afk tu sunaikinai savo darbinę tr ir mane nušoviai ir + kam šaudyt į civili, kai tiesiog galėjai pasakyt išeik ir būčiau išėjas per tave praradau gunus kiek turėjau ir ką dabar pasakysi ponas Evaldai??? 

#TikUzTiesa

tiek to neturiu ka bepridurt 

 

  • Oho! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

papeikimas_priimtas.png.4a162ba2262c323f0bea29560da135a9.png

Taip teisėsaugininkas elgtis negalėjo o ypač žinant mano griežtumą  firmoj todėl pasakysiu situacija darbuotojo Efkos jisai turi 1/3 įspėjimu todėl savo nuomone, kad už toki dalyką aš išmetima daryčiau, bet noriu išgirsti kokios nuobaudos nori pamatyti ir sulaukti @Ovidijus_Nesakysiu ? Toki sprendimą darau dėl to jog žinau kad Ovidijus žaidžia mažai serve ir gal dar leis darbuotojui pasitaisyti. Laukiu Ovidijaus žodžio.

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...