Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Zygis_Inferno

Peikiu Frank_Bruno

Rekomenduoti pranešimai

Papeikimo anketos šablonas

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Zygis_Inferno
2. VIP nario @Vardas_Pavarde: @Frank_Bruno
3. Peikimo priežastis/vis ne tam + įžeidinėjimai viešai
4. Vaizdinė medžiaga (būtina)
https://imgur.com/a/3P1McEI

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vėl jis rida *Įsimink „sukūrys“!* :DDDDDDDDDDDDDdd tau viskas gerai? tu duok žinot jei ten tave kankina ir neleidžia nueit nuo to pc nes taip tai nežinau susimastyk žinok gyvenime galima daug daugiau pasiekt nei pakelti 10k ridos las ventruas serveryje.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Frank_Bruno rašė:

Vėl jis rida *Įsimink „sukūrys“!* :DDDDDDDDDDDDDdd tau viskas gerai? tu duok žinot jei ten tave kankina ir neleidžia nueit nuo to pc nes taip tai nežinau susimastyk žinok gyvenime galima daug daugiau pasiekt nei pakelti 10k ridos las ventruas serveryje.

Visų pirma be pavydu scenų , visų antra keliu ir kelsiu ne tau , o savo malonumui , nes serve daugiau, kaip ir neturiu ką veikti. Nu 10k nėra ir nebuvo mano tikslas esu 2017 ant remingtono 30k pakėlęs ir vargelio neregėjęs. O gyvenime jau pasiekęs tiek sporte , tiek asmeniniame. Jei tu nieko nepasiekęs , nereik ant manęs atsigaut , nepasiduok ir pasieksin, niekada nėra vėlu , sėkmės tau 😉

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Zygis_Inferno rašė:

Visų pirma be pavydu scenų , visų antra keliu ir kelsiu ne tau , o savo malonumui , nes serve daugiau, kaip ir neturiu ką veikti. Nu 10k nėra ir nebuvo mano tikslas esu 2017 ant remingtono 30k pakėlęs ir vargelio neregėjęs. O gyvenime jau pasiekęs tiek sporte , tiek asmeniniame. Jei tu nieko nepasiekęs , nereik ant manęs atsigaut , nepasiduok ir pasieksi, niekada nėra vėlu , sėkmės tau 😉

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

9UJ7lX3.png
VIP narys gauna 2 įspėjimus taip prarasdamas narystę.

Taisyklės: 
„11. 1. VIP narys privalo komandą /(e)vis naudoti tik svarbiai informacijai skelbti [1-2 įspėjimai]", „11. 3. VIP narys negali keiktis ar įžeidinėti kitus žaidėjus [1 įspėjimas]".

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...