Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Druzok_Anatolij

Giriu Camel_Kerr

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: as druzokas esu
2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: @Camel_Kerr
3. Administratoriaus pagyrimas: prisijungiau i serva su 150e ir karoce parasiau adminam kad duotu 1k kad i srata nueit, niekas nedave tada pamaciau prie tplv mentu brigada, ten jie nusikalteli paciupe buvo as labai bijojau ir ziurejau kaip ji i kaliuze veza ir tada kazkoks mak sas surakino mane ir uzdejo itarimu labai labai daug as labai issigandau kad ir mane i kaliuze isves ir tada pasirode administratorius, lietuvos sergetojas, musu paziba camelis ir dave man net 10000 europos pinigu, as tada susimokejau bauda ir mane kazkokia grazi mergina vardu ingrida pasikviete i srata tai kadangi jau turejau belekiek pinigu nes camelis dave tai dar ir boba su jo saibom nuciesinau srate, aciu tau cameli, tegul laimina tave dievas.
4. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): nebutina tai nebutina

  • Patinka 4
  • Naudinga! 1
  • Ačiū! 3
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dekoju uz pagyrima. Mano, kaip administratoriaus pareiga yra padeti naujiems zaidejams apsiprasti serveryje bei suteikti visokias financines pagalbas. Tikiuosi skyres tau sia nemaza pinigu suma, padejau kaip naujokui ir tikiuosi jog pinigai bus panaudoti kilniems tikslams, o ne isleisti ant narkotiku ir prostituciu. Mes ir visa brigada dekojame uz si nuostabu pagyrima, tikiuosi jusu diena nuo sito poelgio pagerejo, ir neteko buti paskendus liudesyje!

  • Ačiū! 1
  • Haha 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Smagu, kad administratorius padeda ir taip toliau. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...