Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.6


Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Tracy_Martinez
2. VIP nario @Vardas_Pavarde: @Mak_Sas
3. Peikimo priežastis: yzheidineja vieshai per /vch
4. Vaizdinė medžiaga (būtina)https://imgur.com/a/Wp3S05f

  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kurioje vietoje įžeidimas? Ponas @Tracy_Martinez Būkite sąžiningas, čia vietisiškas pasakymas, einame pakalbėti į Discorda, o ne forume. Kaip žinomą grupe Facebook Pažintys nuo 12/13 nu kam kurti 'chat' šiose skiltyse.

Nelabai supratau, kokios pas tave žaidime raidės, labai neįskaitomos. Nematau nei čia įžeidimo, ar pažeminimo. Buvo rašytą mano žodžiai 'Tu man esi 0' Žinai kodėl?; nes nei tu man draugas/giminė/šeimos narys, paparastas civilis žaidime ar žaidėjas.

Sugebėk pildyt anketą pagal šabloną/taisyklęs. Beraštiška rašyseną.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Mak_Sas rašė:

Kurioje vietoje įžeidimas? Ponas @Tracy_Martinez Būkite sąžiningas, čia vietisiškas pasakymas, einame pakalbėti į Discorda, o ne forume. Kaip žinomą grupe Facebook Pažintys nuo 12/13 nu kam kurti 'chat' šiose skiltyse.

Nelabai supratau, kokios pas tave žaidime raidės, labai neįskaitomos. Nematau nei čia įžeidimo, ar pažeminimo. Buvo rašytą mano žodžiai 'Tu man esi 0' Žinai kodėl?; nes nei tu man draugas/giminė/šeimos narys, paparastas civilis žaidime ar žaidėjas.

Sugebėk pildyt anketą pagal šabloną/taisyklęs. Beraštiška rašyseną.

Nieko nežinau as ysizeidziau. 

  • Haha 1
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

HTrvuDg.png

„būk bahuras ir neįsižeisk".
                                                                                                                                   -@Dominykas_Miguel

  • Patinka 3
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...