Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.6


Katinas_Skrybelius

Giriu irgi gera labai Administraorių Dkv_Batonai

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Jovitas_Pocevicius
2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: @Dkv_Batonai
3. Administratoriaus pagyrimas: Dirbau ilgai ant mašinos Infernus bet niekaip nesusitaupiau ir staiga labai geras Administratorius man paukojo 100,000$ ant Infernus automobilio, labai didelis ačiū jam, tokių kaip jis labai mažai, jis yra dosnus žmogus ir paslaugus ačiū jam užtai kad jis man padėjo ir kad jisai geras administratorius. 
4. Vaizdinė medžiaga (nebūtina)https://ibb.co/ZxJLWGG

  • Patinka 1
  • Oho! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, dėkui už pagyrimą.

Mano gyvenimas kardinaliai pasikeitė, tapau geros širdies žmogus, kuris visados padės, kai reikės pagalbos. Berods domėjaisi vip chat'e kaip greičiau užsidirbti pinigų, jog galėtum nusipirkti tr. priemonę, nusprendžiau duoti tau 100k, nes kažkada ir aš buvau naujokas, ir taip pat žinau koks jausmas arti dėl tų pinigų:DD. Tas 100k atrodo gan didelės vertės, bet deja.. Jeigu reikės pagalbos, kreipkis, padėsiu. 

Dar kartą ačiū už pagyrimą ir sėkmės žaidime.  

  • Patinka 1
  • Naudinga! 1
  • Haha 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Dkv_Batonai rašė:

Sveikas, dėkui už pagyrimą.

Mano gyvenimas kardinaliai pasikeitė, tapau geros širdies žmogus, kuris visados padės, kai reikės pagalbos. Berods domėjaisi vip chat'e kaip greičiau užsidirbti pinigų, jog galėtum nusipirkti tr. priemonę, nusprendžiau duoti tau 100k, nes kažkada ir aš buvau naujokas, ir taip pat žinau koks jausmas arti dėl tų pinigų:DD. Tas 100k atrodo gan didelės vertės, bet deja.. Jeigu reikės pagalbos, kreipkis, padėsiu. 

Dar kartą ačiū už pagyrimą ir sėkmės žaidime.  

Ačiū už atsakyma ir dar karta dėkoju už pagalba. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 27 minutes(-čių), Jovitas_Pocevicius rašė:

Ačiū už atsakyma ir dar karta dėkoju už pagalba. 

Tikrai nereikia dėkoti už atsakymą, vis geriau su žmogum diskutuoti, jį pažinti negu tik užmesti reaction'ą ir t.t. O dėl pagalbos irgi gali nedėkoti, visada padėsiu. 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunuolis taip ir toliau padėk žaidėjams. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...