Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Weivang_White

Giriu Kasparas_Barkauskas

Rekomenduoti pranešimai

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Weivang_White

Administratoriaus Vardas_Pavardė: Kasparas_Barkauskas

Kodėl giriate šį administratorių: Nes kai tik paprasau pagalbos, iskart padeda [heal/get]
260d227917e6bbd901e8179d419c2659258.png
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražiai suvaidinta screenshot'e :D Iš lempos birkauskas parašė Np, nors nesakė nei ačiū ar dėkui :D Beje, siūlyčiau atsižvelgti į šį pagyrimą, nes šis narys yra forume parašęs vos 3 pranešimus. Tai gal reikšti, kad Birkauskas sau rašo pagyrimą iš kito account'o. :) + aiškiai nuotraukoje matosi, kad bedarbis naujokas kažkoks rašo pagyrimą...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražiai suvaidinta screenshot'e :D Iš lempos birkauskas parašė Np, nors nesakė nei ačiū ar dėkui :D Beje, siūlyčiau atsižvelgti į šį pagyrimą, nes šis narys yra forume parašęs vos 3 pranešimus. Tai gal reikšti, kad Birkauskas sau rašo pagyrimą iš kito account'o. :) + aiškiai nuotraukoje matosi, kad bedarbis naujokas kažkoks rašo pagyrimą...

:D Barkauskas visada pahealinęs parašo: NP. Taip, kad jei nežinai, nekalbėk.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražiai suvaidinta screenshot'e :D Iš lempos birkauskas parašė Np, nors nesakė nei ačiū ar dėkui :D Beje, siūlyčiau atsižvelgti į šį pagyrimą, nes šis narys yra forume parašęs vos 3 pranešimus. Tai gal reikšti, kad Birkauskas sau rašo pagyrimą iš kito account'o. :) + aiškiai nuotraukoje matosi, kad bedarbis naujokas kažkoks rašo pagyrimą...

Aš visada padėdamas parašau SMS Prašom ar Np sutrumpintai kad žinotu kad aš padėjau o ne kas kitas, kokia dar suvaidinta fotkė? Aš iš vis jo nepažįstu jis parašė vakar adminams Heal pahealinau parašiau Np, ir man jis atrašo "Pagyrimas :)" Tai ar aš kaltas kad man rašo pagyrimus kad padedu? Invis sutikrins IP'us ir fsio ar dar kaip nors, nėr man čia tolko rašytis tuos pagyrimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai bent žinok ką rašai ponaiti, nes np reiškia - no problem. Išvis tu čia jam lempą šovei :D Rašyk prašom ir viskas, o ne nežinomus žodžius vartok

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu.:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu, kad giriate šį administratoriu.


 


[Tema Rakinama]


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...