Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Auris_Gro

Peikiu Alutis_Extra

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Auris_Gro
2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė:  Alutis_Extra
3. Kokį netinkamą įtarimą jums uždėjo?:  per Trv ginklu siunta rakina normalu ir deda starus už šaudyma ir trugdyma dirbti
4. Įrodymai patvirtinantys netinkamo įtarimo uždėjimą:   https://imgur.com/a/zbMZv4B

  •  
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laukiu pilno paaiskinimo kodel auris_Gro buvo surakitnas per ginklu siuntos vezima jeigu turejot saudytis ir kas laimes tam atitenka fura ?  o ne rakinti zaideja papasakokit visa situacija is nuotrauku nieko nesuprantu. 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

stabdziau, sustojo, islipo, sakiau ilipt nevygde nurodymu pradejo saudyt ,surakinau, atsisaudyt neprivalau, esu teisesaugininkas, turiu malsinti civilio saudyma o ne jame dalyvauti, Ne narkai, ne pastato grobimas, ne vagonas @Dominykas_Miguel 

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Alutis_Extra rašė:

stabdziau, sustojo, islipo, sakiau ilipt nevygde nurodymu pradejo saudyt ,surakinau, atsisaudyt neprivalau, esu teisesaugininkas, turiu malsinti susisaudyma o ne jame dalyvauti. @Dominykas_Miguel 

Protinguoli per Ginklu siuntas Teisesaugininkai turi šaudyti trv darbuotojai išlipe iš furu turi ginti savo krovini atsišaudant o ne taip kaip tu privarai surakini sudedi star

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 11 minutes(-čių), Vytas_Likes rašė:

Laukiu pilno paaiskinimo kodel auris_Gro buvo surakitnas per ginklu siuntos vezima jeigu turejot saudytis ir kas laimes tam atitenka fura ?  o ne rakinti zaideja papasakokit visa situacija is nuotrauku nieko nesuprantu. 

 

Tiesiog aš variau pasikroves ginklus žiuriu jisai bėgioja ant gatves po keletos sekundžiu su mašina atvare sustabde aš lipau šaudytis tada jis surakino mane sudėjo starus pasygydė ir viskas va taip ir yra kaip vaixus i teisesauga priimat

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 19 minutes(-čių), Alutis_Extra rašė:

stabdziau, sustojo, islipo, sakiau ilipt nevygde nurodymu pradejo saudyt ,surakinau, atsisaudyt neprivalau, esu teisesaugininkas, turiu malsinti civilio saudyma o ne jame dalyvauti, Ne narkai, ne pastato grobimas, ne vagonas @Dominykas_Miguel 

Taip, ne narkotikai, ne pastato grobimas, o Tolimųjų reisų vairuotojų ginklų siunta. Persiskaityk darbų su pakvietimais nuostatus ir kitas temas, jog daugiau nekiltų panašių nesklandumų.

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Dominykas_Miguel rašė:

Taip, ne narkotikai, ne pastato grobimas, o Tolimųjų reisų vairuotojų ginklų siunta. Persiskaityk darbų su pakvietimais nuostatus ir kitas temas, jog daugiau nekiltų panašių nesklandumų.

Tai aš dar noriu paprašyti kad @Alutis_Extra   Atlygintu žala 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 16 minutes(-čių), Dominykas_Miguel rašė:

Taip, ne narkotikai, ne pastato grobimas, o Tolimųjų reisų vairuotojų ginklų siunta. Persiskaityk darbų su pakvietimais nuostatus ir kitas temas, jog daugiau nekiltų panašių nesklandumų.

Reiktu keist nuostatus, anksciau taip nebuvo. Sustabdom islipa, nevygdo reikalavimu atsisest, gauna uz tai itarima, sumoka bauda, ginklu siunta buna sunaikinama, priekaba dingsta, fura irgi.  Saudyt ? gi jis civilis. jeigu las venturas turetu laikrasti skambetu taip ? "Atkakliame musyje teisesaugininkas del furos nukautavo civili". Apsurdas. Reiktu daryt meetinga del sito @Dominykas_Miguel @Mode_Wtf  @Swed_Diana @Swed_Makar

Pridedu: Ginklu kroviniu vezimas neveltui yra pavojingas, Jeigu veza ginklus turi tureti apsauga. Mes pagaunam 10-20% ginklu siuntu, nes turime svarbesniu reikalu. o kad saudytis pries civili ? ne, to dar nesu mates.

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Alutis_Extra rašė:

Reiktu keist nuostatus, anksciau taip nebuvo. Sustabdom islipa, nevygdo reikalavimu atsisest, gauna uz tai itarima, sumoka bauda, ginklu siunta buna sunaikinama, priekaba dingsta, fura irgi.  Saudyt ? gi jis civilis. jeigu las venturas turetu laikrasti skambetu taip ? "Atkakliame musyje teisesaugininkas del furos nukautavo civili". Apsurdas. Reiktu daryt meetinga del sito @Dominykas_Miguel

Pridedu: Ginklu kroviniu vezimas neveltui yra pavojingas, Jeigu veza ginklus turi tureti apsauga. Mes pagaunam 10-20% ginklu siuntu, nes turime svarbesniu reikalu. o kad saudytis pries civili ? ne, to dar nesu mates.

Gerai nepisk proto pasiskaityk taisykles ir Žala tu man atlygink už star ir už priekaba dinguse @Alutis_Extra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Temos uzrakintos ryt dienas bus verdiktas. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

papeikimas_priimtas.png.4a162ba2262c323f0bea29560da135a9.png

Taigi atėjo diena ir papeikimas priimtas darbuotojas kadangi turi 1 darbo įspėjimą už ši papeikimą darbuotojas dar gauna 2 darbo įspėjimus ir yra pašalinamas iš spec pajėgu komandos. Pirma- ginklų siunta atiminėjo neleistinoje zonoje pagal foto ir mini mapa matosi. Antra- darbo nuostatu nežinojimas ir jų neapsiskaitymas. Trečia- Grįžus po pertraukos nemanau, kad reikėtu patarinėti DPI ar kažkam tokius dalykus. Ketvirta- surakinai civili už nieką kaip turėjai su juo kovoti dėl tos ginklų priekabos. Labai gaila, bet tokiu dalyku galima prieš darant pasiklausti klausti geriau negu padaryti tokia kvaila minti negaliu vertinti žodiniu įspėjimų, nes visiškai padarytas blogas sprendimas. @Auris_Gro susisiek su manimi žaidime atlyginsiu moraline padaryta žala atsiprašau už toki darbuotojo poelgi. 

  • Patinka 1
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...