Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | SUPER zvejybos valanda!

Prisijungę žaidėjai: 10 / 200

Versija: LV 7.7.7


Auris_Gro

Peikiu Justis_Brookas

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Auris_Gro
2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė: Justis_Brookas
3. Kokį netinkamą įtarimą jums uždėjo?:  Turėjau star jis nušovė ir gavau jailo 2x
4. Įrodymai patvirtinantys netinkamo įtarimo uždėjimą:   https://imgur.com/a/1ouAOdU

  •  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tuoj atsakysiu dabar NARKAI ir vagonai.

Nu va gryžau, tai va pradedam nuo to, taip tu buvai išėjęs afk ir aš buvau netoli tavęs, tad kelias kulkas ( sakant teisybę kokias 5 kulkas, nuo jų tikrai nemirtum ) pašaudžiau ir parodė chate taip lyg būtum on nu ne afk nu ždž nenoriu nieko meluot ir nieko bet tu mirei man būnant narkotinio krepšio krovime. Kaip ir kada tu mirei chuj nežinau nebent bugas koks. Kaip tau rodo chate kad tiek daug šaudžiau nežinau :( bet tikrai nenušoviau tavęs. @Alutis_Extra buvo visa laika netoli tavęs tai gali net jis pasakyti kad tavęs net nenužudžiau.

Foto matosi jog aš akivaizdžiai dalyvauju narkotinio krepšio krovime tad nežinau kokias būdais aš galėjau tave nužudyt https://imgur.com/gallery/gDBeDIK

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 27 minutes(-čių), Justis_Brookas rašė:

Tuoj atsakysiu dabar NARKAI ir vagonai.

Nu va gryžau, tai va pradedam nuo to, taip tu buvai išėjęs afk ir aš buvau netoli tavęs, tad kelias kulkas ( sakant teisybę kokias 5 kulkas, nuo jų tikrai nemirtum ) pašaudžiau ir parodė chate taip lyg būtum on nu ne afk nu ždž nenoriu nieko meluot ir nieko bet tu mirei man būnant narkotinio krepšio krovime. Kaip ir kada tu mirei chuj nežinau nebent bugas koks. Kaip tau rodo chate kad tiek daug šaudžiau nežinau :( bet tikrai nenušoviau tavęs. @Alutis_Extra buvo visa laika netoli tavęs tai gali net jis pasakyti kad tavęs net nenužudžiau.

Foto matosi jog aš akivaizdžiai dalyvauju narkotinio krepšio krovime tad nežinau kokias būdais aš galėjau tave nužudyt https://imgur.com/gallery/gDBeDIK

Išeinant afk tu mane apšaudei išėjau afk rašyti ppk Alutis_Extra grižtu žiuriu esu nušautas ir jokio bugo nėra tu šaudei tikrai daugiau nei 5kulkas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sad kad tu manai kad šaudžiau daugiau nei 5 kulkas bet tik tiek pasakysiu mano pingas svyravo tarp 200 ir 150 tad negaliu nieko sakyt palieku nuosprendį @Vytas_Likes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

dar noriu paprašyti pilnos foto kur raso tavo nuzude tas ir anas  o ne tik kad padarytas damage @Auris_Gro

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

rytoi diena bus verdiktas. 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

papeikimas_priimtas.png.4a162ba2262c323f0bea29560da135a9.png

Ši karta patikėsiu @Justis_Brookas gauna paskutini žodini įspėjimą ir dar darbo įspėjimą 1 esu sakes 100 kartu nešaudyti iš lempos civiliu jeigu darbuotojas nesupranta kaip sakau gražiai ir lietuviškai bus baudžiamas. Aš renku komanda ne bispridėlčiku o normaliu teisėsaugininku labai gaila, kad ilgai išdirbę darbuotojai taip daro ir netaiso savo situacijos pasikartojus panašiam papeikimui Justis bus pašalintas iš teisėsaugos ir įtrauktas į black lista. Mano gerumas baigėsi. 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...