Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Michhaell_Richo

Peikiu Jack_Andersson

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Michhaell_Richo
2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė:  Jack_Anderrson
3. Kokį netinkamą įtarimą jums uždėjo?: Non rp, leistino greičio viršijimas, bėgimas nuo teisesaugininko. Nenustembu ,kad patinku tiem musaram, bet paaiškink kaip tu dedi starus man už bėgima jei rida keliu , o tu net nestabdes bega dedi. Gal sumaišiai id ir neman norėjai kažinau, pirma turi stabdyt, norėčiau pamatyt foto , kad stabdei. Tada kaip tu gali mano greitį nustatyt iš paskos važiuojant be stabdymo? Kai stabdai rodo greitį kokiu važiuoju , o čia iš akies nustate greitį ,kad viršiju :D Na nežinau, darykit išvadas su šiuo berniuku :D
4. Įrodymai patvirtinantys netinkamo įtarimo uždėjimą:  https://imgur.com/a/YJWCUA4

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ikelsiu video veliau bsk, bet db parasysiu. Greiti nustaciau nes pats vaziavau ant max speed tave gaudydamas , tai manau logiska kad ir tu taip pat vaziavai jei negalejau taves pasivyt? Del begimo , prie tplv pamatei mane pradejai begt, tarkim neismete tos lenteles kad stabdau, bet tada kodel nesustojai kai bega uzdejau ? Non - rp vaziavai priesinga kelio puse, also per zole varei (del sito nzn ar filmavau neatsimenu ). Nereik issipisinet ir nereiks verkt forume poto , dw  https://streamable.com/dhdgmo https://streamable.com/m0gwn9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Seni nu tu maladec pacuks :D Greitį jis nustate :D tau filmuojant gal lagino , todel atrode kad greiciau vaziuoju ar kaip ? :D Del begimo sako , o tu parodyk kur tu stabdei , aš pagalvojau ,kad ne ta id uždėjai bega ir nenorėdams operacijos nutraukt nenuimei bega, kad nusikaltelis toli nepabegtų. Non rp sako :D Seni nereik gaudyt , kai nesi pasiruošęs ir nereikės dejuot, kad gavai papeikimą. Geros dienos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kėbli situacija.

prieš 6 valandas(-ų), Michhaell_Richo rašė:

Seni nu tu maladec pacuks :D Greitį jis nustate :D tau filmuojant gal lagino , todel atrode kad greiciau vaziuoju ar kaip ? :D Del begimo sako , o tu parodyk kur tu stabdei , aš pagalvojau ,kad ne ta id uždėjai bega ir nenorėdams operacijos nutraukt nenuimei bega, kad nusikaltelis toli nepabegtų. Non rp sako :D Seni nereik gaudyt , kai nesi pasiruošęs ir nereikės dejuot, kad gavai papeikimą. Geros dienos.

Norėčiau paklaust, jeigu darei non rp + bėgai, tau buvo uždėtas bėglio rėžimas, bet vis tiek nesugebėjai sustoti?

prieš 6 valandas(-ų), Michhaell_Richo rašė:

Seni nu tu maladec pacuks :D Greitį jis nustate :D 

Taip. Matosi aiškus greičio viršijimas. Pasižiūrėk Anderssono greitį ir vis tiek nesugebėjo tavęs prisivyt. 

Andersonas viską padarė teisingai, išskyrus tai tau nesimatė jog tave stabdo. Paskutinį kartą griežtai perspėju, pasikartojus bus išmestas.

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...