Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Auris_Gro

Peikiu Vytas_Likes

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Auris_Gro
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Auris_Gro
3. Jūsų kaltinimai: Už non rp atėme teises nors negalėjo

 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:     https://imgur.com/a/idzt6Xe

  • /atimtil - Atima lengvųjų tr. priemonių teises.
    • Atimti lengvųjų tr. priemonių teises galima:
      • kai žaidėjas šiurkščiai pažeidinėja Kelių Eismo Taisykles ( Važinėja prieš eismą, tyčia trankosi ir t.t),
      • jei žaidėjas vežioja 2-3 asmenis, kurie daro Drive - by (šaudo pro langą).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas rytas koks dar rytas jei aurimelio bereikšmis papeikimas neparašytas ane :D Taigi buvai perspėtas vieną kartą, kad nevažinėti pro smėlį kaip yra normalus kelias aš tau parodžiau kur yra normalus kelias ir pasakiau perduok kolegom ir pats čia nevažinėk, nes prarasit teises aš savo brangų laiką gerbiu ir nežadu visą dieną dėti star tau už Non rp, todėl buvo atimtos teisės už pasikartojančius non rp pažeidimus, aš tave gražiai perspėjau nevažinėk ir uždėjau kliūtis, kad nevažiuotum tu tada labai norėjai pasirodyti esąs nuostatų žinovas ir pradėjai aiškinti, DIREKTORIUI kad aš negaliu dėti kur noriu kliūčių, tada aš nuėmiau tas kliūtis atvažiavau pas tave sulaukiau kol tu pravažiuosi tą smėlį pravažiavai, tada buvai sustabdytas uždėti star atimtos teisės už pasikartojančius non rp pažeidimus + buvai perspėtas, kad taip bus, bet vis tiek darei savo ir paskiau eini į forumą rašai papeikimus už tai, kad atėmiau teises  nors dėl visko esi perspėtas. Čia paprašysiu @Robertas_Bond šitam vaikiui, kuris rašo į diena po 100 ppk uždėti dar forumo įspėjimą jeigu jam nedaeina iki smegenų ląstelių, galėčiau tokioms asmenybėms, kaip tu aiškinti ir aiškinti, bet gaila, kad reikia ruoštis į darbą ir neturiu tam laiko piemenuk.

 Čia prašau įrodymai viso šito dalyko. : https://streamable.com/26tgfg   https://streamable.com/vbwcr3  atsiprašau už 2 video bet po tiek apkarpyti tik leido smagaus žiūrėjimo @Dominykas_Miguel    

Jeigu tau rašo papeikimus vadinasi tu dirbi :) :) :) liaudės išmintis byloja

Teises visada atimam už pasikartojančius non rp pažeidimus o jie buvo įvažinėjant į išsikrovimą ir išvažinėjant iš jo. 

papeikimas_atmestas-1.png.91797ccd1040afbb780d8fcf9e9b1f3d.png

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Vytas_Likes rašė:

Labas rytas koks dar rytas jei aurimelio bereikšmis papeikimas neparašytas ane :D Taigi buvai perspėtas vieną kartą, kad nevažinėti pro smėlį kaip yra normalus kelias aš tau parodžiau kur yra normalus kelias ir pasakiau perduok kolegom ir pats čia nevažinėk, nes prarasit teises aš savo brangų laiką gerbiu ir nežadu visą dieną dėti star tau už Non rp, todėl buvo atimtos teisės už pasikartojančius non rp pažeidimus, aš tave gražiai perspėjau nevažinėk ir uždėjau kliūtis, kad nevažiuotum tu tada labai norėjai pasirodyti esąs nuostatų žinovas ir pradėjai aiškinti, DIREKTORIUI kad aš negaliu dėti kur noriu kliūčių, tada aš nuėmiau tas kliūtis atvažiavau pas tave sulaukiau kol tu pravažiuosi tą smėlį pravažiavai, tada buvai sustabdytas uždėti star atimtos teisės už pasikartojančius non rp pažeidimus + buvai perspėtas, kad taip bus, bet vis tiek darei savo ir paskiau eini į forumą rašai papeikimus už tai, kad atėmiau teises  nors dėl visko esi perspėtas. Čia paprašysiu @Robertas_Bond šitam vaikiui, kuris rašo į diena po 100 ppk uždėti dar forumo įspėjimą jeigu jam nedaeina iki smegenų ląstelių, galėčiau tokioms asmenybėms, kaip tu aiškinti ir aiškinti, bet gaila, kad reikia ruoštis į darbą ir neturiu tam laiko piemenuk.

 Čia prašau įrodymai viso šito dalyko. : https://streamable.com/26tgfg   https://streamable.com/vbwcr3  atsiprašau už 2 video bet po tiek apkarpyti tik leido smagaus žiūrėjimo @Dominykas_Miguel    

Jeigu tau rašo papeikimus vadinasi tu dirbi :) :) :) liaudės išmintis byloja

Teises visada atimam už pasikartojančius non rp pažeidimus o jie buvo įvažinėjant į išsikrovimą ir išvažinėjant iš jo. 

papeikimas_atmestas-1.png.91797ccd1040afbb780d8fcf9e9b1f3d.png

 

Čia niekam netrukdo kad ivažiuoji pro ta smėli ir tai tesimatė 1video kaip dariau non rp   ir čia nėra šiurkštus kelio pažeidimas kzn nei vienas mentas nebuvo atėmes teises už non rp nors ir kiek važinėjau tebuvo atėme kai bėgau nuo tssg ir vienu metu dariau non rp   

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nera skirtumo ar trugdo ar netrugdo buvai nubaustas uz vazevima nepagal keliu eismo taisykles. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ir jeigu sakai kad vien video tik matos lad non rp tai pirmam linke idomu pro kur ivazevai tenais jei ne pro smeli jeigu reikes ikelsiu kaip ivazevai pro pasieni nuo tenais filmuota medziaga ir daugiau neverk cia lauk sprendimo 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

realybei pavazinek su masina per smeli zoles paziuresim ar turesi teises ;) 

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Auris_Gro rašė:

1. Jūsų slapyvardis: Auris_Gro
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Auris_Gro

Atleidžiam.

  • Patinka 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...