Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Por_Tall

Peikiu Wandaliux 😱😱💀💀🤢🤮

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardisPor_Tall
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardisWandaliux_Opa
3. Jūsų kaltinimaiNeadekvatus direktorius su neadekvačiais sprendimais. Akivaizdus vienintelio savo draugo šiknos traukimas iš bėdos.
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumąIš pradžių baudžią darbuotoją už šaudymą su darbine uniforma vienu įspėjimu (Per visa savo samp karjerą, tiek šitame projekte, tiek kituose, pirmą kartą matau, kad už šaudymą su darbiniu skin būtu baudžiama 1 įsp xD), kai darbuotojas gerai žinantis visas taisykles, tyčia ir sąmoningai tai daro. Dabar vėl tas pats darbuotojas atsipūtęs šaudo per šturmus, narkus 2x. Tiek vip chat’e, tiek po mano papeikimu, rodo įvaizdi, kad jam yra pajibat:
 i0Y6yYB.pngnUWFcGz.png
Nu, o ką direktorius, kai buvo pateikti įrodymai, kaip vėl tas pats darbuotojas šaudo net 6 kartus (čia neskaitant multi-task‘inimo ir kitų šaudymo atvejų kurių neišėjo nufilmuoti)? Net neparašė ant kiek įspėjimų darbuotojas buvo baudžiamas, tiesiog "Papeikimas priimtas" xDD, bet kaip dirbo ramus, taip ir dirba. Earl‘ui užteko per vieną veiksmą porą kulkų įšauti ir buvo išmestas, o Efka atsipalaidavęs žino, kad Wandaliux'as gelbės, kad ir ant kiek akivaizdžiai atrodys. Labiau aiškesnio bandymo gelbėti darbuotojo niekur daugiau nepamatysit. O apie free įspėjimų nuėmimus tai gal net ir nekalbam?

 

Hmm... Lyg ir viska paminėjau... Neadekvatus direktorius; tragiški sprendimai; darbuotojų šiknos traukimas, kai jau seniai turėtu būti išmesti; free įspėjimų nuėmimai... Net nžn ką dar pridurt 🤔, tad paliksiu šita čia : IrKwPAe.jpg

 

@Swed_Diana Visas veiksmas vyksta: https://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/197050-„redcross-clinic“-papeikimai/

@Dominykas_Miguel Žinau, kad tu čia ne prie ko, bet man iki šiol labai užstrigo tavo žodžiai pasikalbėjimuose su Deejay: „Mes nerenkame direktorių vien dėl aktyvumo“, tai nuo tų pasikalbėjimų, man iki šiol klausimas kyla, kodėl Wandaliux‘as direktorius?

 

  • Patinka 7
  • Naudinga! 1
  • Haha 1
  • Oho! 1
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dar vienas verksnis tu būtum drk tai iš vis visi šaudytu su darbine 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsiminkim išvis senus laikus kai eresh tave traukdavo

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O jei nori kad darbuotojas būtų nubaustas už multi tas kinima ir kitus saudimus su darbine prasyciau irodymu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 29 minutes(-čių), Wandaliux_Opa rašė:

O jei nori kad darbuotojas būtų nubaustas už multi tas kinima ir kitus saudimus su darbine prasyciau irodymu

Turbūt užsimerkęs tikrini papeikimus? Užtektinai įrodymu tiek šitam direktoriaus papeikime, tiek tavo nupzdintoj nuo Eresh laikų, papeikimų skiltyje, kad žaidėjas būtu išmestas daugiau nei vieną kartą iš firmos. Vien iš tavo atsakymų į šį papeikimą, aiškiai matosi, kad nesi vertas jokio direktoriaus net nesugebėdamas atsakyti į mano papeikimą, tik sugebėjai pasidalinti savo košmarais, vėl tą patį per tą patį apie Eresh.

Geras direktorius Diana. Labai kompetentingas, labai geri atsakymai į mano visus argumentus, geras mąstymas ir geros manieros direktoriaus.
 thumbs-up-emoji.png

3kNGnj7.pngYpA5dJQ.png

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@Swed_Diana norėčiau kad taxi valdžia nubaustu ir por_tall už saudima su darbine pas ju irgi neleidžiama šaudyti su darbine matosi jo vaizdo įraše jis irgi neiskirtinis jei nebus nubaustas pats asmeniškai parasysiu skundą taxi valdžiai 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Wandaliux_Opa rašė:

Atsiminkim išvis senus laikus kai eresh tave traukdavo

Visada dėdavau du įspėjimus už šaudymą su darbine ir juos nusiimdavo žmonės tik atlikę užduotis, tad nematau jokio traukimo, jei kiekvieną kartą bausdavau + negalėdavo nusiimti jų kiekvieną dieną. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Wandaliux_Opa rašė:

@Swed_Diana norėčiau kad taxi valdžia nubaustu ir por_tall už saudima su darbine pas ju irgi neleidžiama šaudyti su darbine matosi jo vaizdo įraše jis irgi neiskirtinis jei nebus nubaustas pats asmeniškai parasysiu skundą taxi valdžiai 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čia tau ne pageidavimų koncertas.
https://imgur.com/a/kbCkL12 
Užsibuginę, nes esu su merginos skin, štai, prieš kiekviena veiksmą esu pasidaręs screenshot'ą, kad nerodo klano skin. :) 
Tai kaip suprantu i papeikimą nieko nesugebėsi ir atrašyti? Tik kreipsi tema į kitą pusę, nes daugiau nieko ir nesugebi pasakyti bevertis direktoriau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Wandaliux_Opa rašė:

@Swed_Diana norėčiau kad taxi valdžia nubaustu ir por_tall už saudima su darbine pas ju irgi neleidžiama šaudyti su darbine matosi jo vaizdo įraše jis irgi neiskirtinis jei nebus nubaustas pats asmeniškai parasysiu skundą taxi valdžiai 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Esu Taksi valdžia, buvau Wandaliuxo iškviestas ant kilimėlio, tad aš neabejoju, kad turiu teisę komentuoti.

Dėl serverio klaidos, kurios dėka nerodo Bay Area Thugz aprangos, darbuotojo nesiruošiu bausti. Žiūrėkis savo lauką pirma, tada lysk į kitų. Kaip tu direktoriaus pareigas dar užimi, aš neįsivaizduoju.

Linkėjimai nuo taksi valdžios.

  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atmesta.

Kuo tiksliai nusižengė direktorius ir koks šio papeikimo tikslas? Kaip jau esu minėjusi, jei matote, jog direktorius nuolaidžiauja, naudojasi pareigomis ar, jūsų nuomone, vykdo pareigas netinkamai, pranešate ir paaiškinate situaciją direktorių prižiūrėtojams, mes tai aptariame ir išsiaiškiname. Šiuo atvėju jau kalbėjomes su direktoriumi, darbuotojas jau nebedirba firmoje, buvo išmestas už taisyklių nesilaikymą/pažeidimą, todėl nematau reikalo jo bausti. Tačiau, už netinkama/nekorektišką bendravimą direktorius gauna griežtą perspėjimą ir ateityje tikiuosi nebematyti tokio netaktiško bendravimo. 

Gražaus vakaro. 

  • Haha 8
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...