Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Martynas_Deejay

Martynas_Deejay (Direktorių prižiūrėtojas, nemokamas administratorius)

Rekomenduoti pranešimai

Martynas_Deejay (Direktorių prižiūrėtojas, nemokamas administratorius)
(2021-09-12)

Esu vienas iš Las-Venturas.LT komandos narių. Nesu projekto senbuvis - aktyviu bendruomenės nariu esu vos keli mėnesiai, tačiau jau spėjau pabuvoti direktorių komandoje, o dabar jos narius prižiūriu. Man - didelė garbė prisijungti prie Las-Venturas.LT komandos bei jūsų žaidimo kokybę iškelti kaip pagrindinį prioritetą savo veikloje!

Šioje temoje drąsiai jūs galite reikšti savo nuomonę apie mane kaip apie komandos narį, ką darau tiek teigiamai, tiek neigiamai, užimant Direktorių prižiūrėtojo pareigas. Raginu argumentuoti savo nuomonę konkrečiais argumentais bei būdais, kaip galėčiau tobulėti.

Ačiū!

  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sexi boi karotče.

Toks cyplius, kaip kad @Jonas_Slash yra pasakęs.. Bet taip tai karotče.. žiauriai mldc žmogus ir karotče pokalbei su M_DJ buvo vieni iš gereusių, če tik pasakau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Normalus bei draugiškas žmogus, nk blogo neturiu pasakyt. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

bratuha iki pat gyvenimo galo 

o siaip geriausia persona kokia esu sutikes sampe, pasikalbejimai ivairiomis temomis, pagalbos visada galima paprasyt bet kuriais klausimais:)

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Su tavim daug bendrauti neteko, bet matosi jog mėgsti ištiesti pagalbos ranką visiems žaidėjams. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Best of the best. 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puiki asmenybė, yra teke bendrauti nes esu buves taksi firmos darbuotojas, nuomonė ir kaip apie žmogų ir kaip apie direktorių labai gera, žodžių kišenėj neieškai, jeigu buvo kilusiu nesklandumu darbe visad padėdavai, nu aš ateinu į dušmankes vel ka če žn nesismulkinam )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, labaii džiaugiuosi jog pasirinkai būti komandos dalimi, visokeriopos sėkmės einant šias pareigas!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puiki asmenybė. Senai pažįstami, yra buvę visko: ir pykčių, ir gerų akimirkų. Nesigailiu, o atvirkščiai - džiaugiuosi susipažinęs. Ačiū už pagalbą.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kiek teko bendrauti tai tikrai puiki asmenybė, senas vilkas samp pasaulyje :D

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu pradzioje atrodiai pasikele.bet laikui einant pabendravus tai mldc esi bahuriukas 😉😉

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiaip kaip žmogus tai bendraujantis, linksmas kai reikia ir labai rimtas :D Geriau nepykdyti kiek pastebėjau :D nes tada ausų būgneliai  kenčia :D 

Kai DPi, manau sąžiningas ir nešališkas asmuo, aišku gal kada ir buvo sprendimų kurie ir nebuvo prie širdies :D Šiaip faina persona 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

   Esi tikrai draugiškas, nors ir daug neteko bendrauti bei tikrai nėra, jog esu nusistačiusi prieš tave (tiesiog gali atrodyti, kad šaltai kalbu) 😅. O šiaip pareigas atlieki gerai, esi pakankamai aktyvus, greitai atsakai į žinutes ir stengiesi padėti.
   Linkiu sėkmės baigiant mokslus ir tiesiog tolimesnėje ateityje.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...