Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Ignas_Paradox

Peikiu Girtas_Bapkinas

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Ignas Paradox
2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė:  Girtas Bapkinas
3. Kokį netinkamą įtarimą jums uždėjo?:  free ita, stovėjo viduri kelio ir šnekėjo su dušmanu, Tracy jei neklystu, visiškai nesusijusiomis temomis su tssg, gavus švyno į kišenes uždėjo už trukdymą darbui, norėčiau pamatyti kurioje vietoje buvo trukdyta, šnekėti su draugu? Mano akimis tai nėra trukdymas tavo darbui, bet gal aš ir klystu, bus matyti.
4. Įrodymai patvirtinantys netinkamo įtarimo uždėjimą:  https://imgur.com/a/Om8s24p

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaudymas į teisėsauga, skaitosi kaip teisėsaugos darbo trugdymas.. Todėl ir gavai starų, sėdai į kalėjima nes atsisakei mokėti 3 kartus baudą.

 

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Girtas_Bapkins rašė:

Šaudymas į teisėsauga, skaitosi kaip teisėsaugos darbo trugdymas.. Todėl ir gavai starų, sėdai į kalėjima nes atsisakei mokėti 3 kartus baudą.

 

Koki darbą tu dirbai tuo metu, kai aš šaudžiau į tave? + Aš už šaudymą, pasikesinimą į policininko gyvybę gavau ir taip star'u, atimta licenziją, atimti ginklai, dar prie to pačio gaunu už policijos trukdymą. Prašau parodyk ką tuo metu veikei 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 24 minutes(-čių), Girtas_Bapkins rašė:

Va prašau normalus videkas 

 

Tai tu parodyk ką tu prieš šaudimą veikei? Parodyk kaip dirbai savo darbą, juk darbo trukdymas buvo, tai kažką vis gi turėjai veikti, jog gaučiau tokius įtarimus ne už nieką, nes kitu atvėjų čia yra free ita. Už šaudymą į tave, ir panašias fignias gavau įtarimus, bet prie ko čia trukdymas darbui? Taigi tu policininku dirbi ir tavo darbas yra gaudyti nusikaltelius, tai čia nėra trukdymas, o eilinė darbo diena. :DDDD 

Darbo trukdymas būtų tuo atvėjų, jeigu tu skubėtum į kokį nors iškvietimą ar į narkus ir aš bandyčiau tave kaip nors sustabdyti, ar užgaišti laiką. Šiuo atvėjų tu atlikai savo darbą ir niekas nebuvo sutrukdytą tau. Geros dienos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...