Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Jonas_Slash

Vasaros istorija | Las-Venturas.lt

Max_Tosha

Prizai įteikti

Žinutę pridėjo Max_Tosha

Rekomenduoti pranešimai

vistorija.png

Ruduo jau ne už kalnų, tai reiškia, jog vasara po mažu eina į pabaigą. Per 3 mėnesius Projekto žaidėjai patyrė įvairiausių nuotykių, todėl, leisime žaidėjams parašyti po 1 įstoriją iš vasaros, taip suteikdami šansą laimėti kreditų serverio paslaugoms įsigyti

xGbMiiY.png

INFORMACIJA

  • Konkurso esmė papasakoti įdomų arba juokingą vasaros nuotykį kuris nutiko būtent jums.
  • Istorija turi būti neišgalvota.
  • Istorijoje, negali būti keiksmažodžių ar įžeidimų.
  • Laikytis bendrųjų forumo taisyklių. Forumo taisyklės
  • Istorijos negali būti kopijuotos iš interneto svetainių ar knygos.
  • Galima įkelti nuotraukas ir (ar) vaizdo įrašą.
  • Konkurso anketa turi būti užpildyta tvarkingai.
  • Konkursas vyksta iki 2021-09-02

xGbMiiY.png

PRIZAI

1 vietos nugalėtojas laimi: 3,500 kreditų serverio paslaugoms įsigyti

2 vietos nugalėtojas laimi: 2,500 kreditų serverio paslaugoms įsigyti

3 vietos nugalėtojas laimi: 1,500 kreditų serverio paslaugoms įsigyti

xGbMiiY.png

Anketos šablonas

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:
  2. Apie ką jūsų istorija:
  3. Istorijos aprašymas:

xGbMiiY.png

 

Nugalėtojai bus išrinkti atsižvelgiant į žaidėjų „reakcijas“ ir Projekto komandos balsą

  • Patinka 5
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Katinas_Skrybelius
  2. Apie ką jūsų istorija: Apie prisidirbima, palangos viešbutyje.
  3. Istorijos aprašymas: Pradėsiu nuo pradžių, susitarėm su klasioku šauti gerą tokia kelione į palangą 2dienom, aišku kelione buvo nepigi teko pasiimti po 500e ant viešbutuko ir ant kažko pvž suvenyrų ir t.t, mes važiavome su autobusu, nes neturim nei viens teisių, kelione truko 3h nuvažiavę, mes ėjom iškart prie viešbučio(tiksliau buvo toks kaip daugiabutis, mūsų tikslas buvo nukabinti po panike, taiva prasidėjo ėjom į papludimį ir nesugalvojom ką veikt praktiškai visą dieną prabuvom papludimyje ant saulės +30 toliau ,pamatėm kad pradeda temti varėm po miesta paslankiok palangos, ėjom ėjom ir draugas pamatė kebabus, gatvės nepamenu bet buvo išsidarbinusi studentė ,draugas pamates sako žė tik 5e kebabas sako dw pasiemam, aš toks ne nesveikas maistas ir nevalgysiu draugas pasieme 2-vnt kebabu, ir ėjom į viešbutį aš į savo daugiabutį jis į savo, praėjo kokios 1-2h aš miegot nuėjau , poto miegodams girdžių daužo į lauga atsikeliu išsigandęs galvojų koks benamis, pasižiūrių o gi draugas saio pz padėk duris užsitrenkė sakau tai kur ėjai?? Draugas sako į tualeta, aš toks sakau ką daryt? Sako lipk pro langa ir nusileisk į mano balkona aš toks sakau nedarysiu, jis sako aš gi neisiu pas kiemsargi su pižama ir nesakysiu duris užsitrenkė tai aš ėjau paimti tų raktų nes draugas dar prižadėjo 20e duoti kad nueisu ten, aš nuėjau lipau ir nuslydau nuo draugo balkono rėmo biški ir nukritau aišku buvo 2aukštas tai nieko poto, draugas mano sako nu paemiai raktus?? Aš sakau nei raktu, nai mano kambario nebematyt, kame prikolas buvo kad aš kaip buvau duris užsirakinau ir raktai buvo padėti ant staliuko, ir poto 1h vargo kol kol užsilipau į jo balkoną, poto kitą ryta visi išsimiegoja, aš ateinu ir beldžios pas drauga ir sakau jam atidaryk duris varom, draugas sako negaliu, aš toks wtf kas yr?? Draugelis sako pameni sakai neimt kebabo? Aš sakau nesvaik nu nesvaikkkk nene nu žodžiu keikiaus aišku bet nieko, poto draugas sako varyk viens aš bilieta nusipirksiu autiko, aš įšėjau ir kelione galim sakyt į pabaiga važiaves autobusu atsisėdo šalia 1mergina, ir pradėjo bendraut visa kelione prakalbėjom, o kaip gryžau į miesta ta panele davė viska Fb, adresa ir t.t ir pasiulė tapti draugais, poto draugaui pasakiau ir jis sako kad man nors parvažiuor būtų pavykę.
  • Haha 5
  • Sutrikęs 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Turbo_Max
  2. Apie ką jūsų istorija: Gyvenimą
  3. Istorijos aprašymas: Visą vasarą pradirbau, grįžes pradėjau lankytis klubuose susitikau su Kazlų Rūdos princu (kam reikės tas žinos)  aišku su juom buvo sudėtingiau patekti į vidų, bet vargais negalais papuolėm kai jau atrodė, kad viskas gerai ir blogi dalykai paliko už durų pasirodo, kad šis asmuo net neturėjo piniginės. Nu nieko nusprendėm nupirkti jam vieną gėrima, kaip ir viskas būtų buvę gerai, bet jis užsiprašė dar poros, pažiūrėjus į jo kūno sudėjima atrodė, kad jam jau po vieno turėjo būti sunku išeiti iš to klubo (taip ir buvo)  kaip jis parsirado namo sužinosite kitoje serijoje 
  • Patinka 2
  • Ačiū! 1
  • Haha 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Paulius_Trol
  2. Apie ką jūsų istorija:  Apie samp kai dirbau taksi
    1. Istorijos aprašymas: Tai manes paprašę vienas žmogus pavest be afk ir as ji veziojau tai buvo kad iskridau su juo i vandeni ir vel paprase pavest ir vel iskridau ir gal kokius trys kartus ta pacia diena tai buvo labai smagu ;D
  • Haha 5
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Anketos šablonas

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Dominykas_Miguel
  2. Apie ką jūsų istorija: Apie išvyką į Rumuniją
  3. Istorijos aprašymas:

Birželio 30 d. - Liepos 04 d. buvau išvykęs į Rumuniją. Iš pradžių dalyvavau Erasmus+ projekte „The Art of Recycling“. Tai tarptautinis projektas, kuriame susirenka jaunimas (dažniausiai 16-30 m.) ir išpildo projekto iškeltus tikslus - diskutuoja apie įvairias problemas, atlieka su projektu susijusias užduotis, žaidžia įvairius žaidimus. Pats tokiame projekte dalyvavau pirmą kartą, tad palyginti su kitais negaliu, tačiau maniškiame nebuvo itin daug veiklos susijusios būtent su ekologija ir rūšiavimu. Šiek tiek tvarkėme aplinką, kuo įdomiau perdirbome įvairias šiukšles, atliekas ir suteikėme joms antrą gyvenimą. Nežiūrint į veiklas susijusias su projekto tema, buvo labai smagu susipažinti su kitų šalių projekto dalyviais - jaunimu iš Čekijos, Lenkijos, Turkijos, Graikijos, Rumunijos. Buvo labai smagu pažinti skirtingas kultūras, jų šokius, dainas, skirtingą maisto ir netgi alkoholio asortimentą. Nors ir nesu labai dažnai geriantis žmogus, tačiau pastarojo asortimento patestuoti teko tikrai nemažai. Negaliu didžiuotis, jog teko ragauti alkoholį 14 dienų iš eilės (anksčiau turbūt buvo maks. 2 d.), tačiau tai taip pat buvo vienas iš naujesnių patyrimų šią vasarą. Taip pat tai buvo nemažas iššūkis asmeniškai man, kadangi nesu labai stiprus anglų kalbos žiniose, tad visiškai be pažįstamų vykti į kitą šalį ir kalbėti sau svetima kalba buvo tikrai nebloga ir naudinga praktika. Projektas vyko Rumunijoje, Milcoveni miestelyje, kurį palikome Birželio 30 d. ir su kolegomis iš Lietuvos leidomės į kelių dienų kelionę automobiliu po kitus Rumunijos miestus. Iš projekto ilgą laiką važiavome autobusu iki Timišoaros po kurios laukė ilga kelionė traukiniu iki Klužo-Napokos. Tuomet per kelias dienas apvažiavome maždaug 1000 km. po visą Rumuniją, aplankėme Sibiu, Brašovą, Sigišoarą. Kelionė buvo labai skirtinga - aplankėme tiek miestus, tiek miškus, tiek kalnus. Per šias 2 savaites pasisėmiau begalę puikių emocijų.

Įamžintais atsiminimais pasidalinau savo blogo temoje.

 

  • Patinka 9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

vistorija.png

1 vietos nugalėtojas Katinukas_Skrybelius
2 vietos nugalėtojas Turbo_Max
3 vietos nugalėtojas Paulius_Trol

 

 

Ačiū dalyviams už istorijas!
Prizus įteiks Pagr. Administratorius Max_Tosha

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...