Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 9 / 300

Versija: LV 7.5.9.1

Dominykas_Miguel

Nuolatinė atranka į Ginklų prekeivius,

Rekomenduoti pranešimai

TRBGP.png.6afe31986816c499fd26fce9b03ab899.png

Nuolatinė atranka,
Atrankos metodas, kuomet žaidėjai gali bet kada bandyti patekti į firmą. Nuolatinės firmos principas toks, kad tema visada bus atrakinta, o žaidėjai panorėję įsidarbinti į ginklų prekeivius turės užpildyti numatytą šabloną ir neprivalės laukti analizės, kadangi darbo valdžia galės žaidėjai priimti iškart.

 

Reikalavimai norint tapti ginklų prekeivių dalimi,
8000 bendrosios serverio patirties; B kat. teisės; ginklų licenzija; motyvacija dirbti bei užsidirbti; viza/pasas; discord programa/autorizuotas vartotojas; pildant anketa normalaus dydžio tekstas bei gerai įskaitoma spalva,

 

Anketos šablonas,
1. Vardas_Pavarde serveryje, amžius:
2. Tab lentelės/darbo patirties (/info >> patirtis) nuotraukos (pageidautina kelti į imgur.com):
3. Jūsų ginklų prekeivių vizija serveryje, jų veikla:
4. Kodėl renkatės būtent ginklų prekeiviu, o ne Taksi ar Policijos Departamentą:
5. Jūsų aktyvumas serveryje?:
6. Kiek privalu pravežti dėžių per dieną, sugebėsite?:
7. Ko Ginklų prekeiviai negali daryti kirtus pasienį?:

Redaguota nario Project_Ekko
Velykos 2022 - sidabrinis kiaušinis surastas!
  • Patinka 6
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

bb7dgYM.png

Analizė, 2021-09-12

Efka_Rodz - dažnai matomas žaidėjas serveryje. Nepasižymintis itin gera reputacija, tačiau indėlis į firmą, kurioje žaidėjas būna įsidarbines dažnai yra didelis. Pats asmeniškai pamenu tave ne kartą dirbusį ginklų prekeiviuose, pasižymėdavai begalo dideliu aktyvumu ir kantrybe, kas tokiame darbe kaip ginklų prekeiviai yra pagirtina. Anketa skurdoka, į klausimus atsakyta labai skurdžiai, tačiau rezultatai serveryje nepriklauso nuo raštingumo. Priimtas.

Dzonas_Vikas - naujas žaidėjas serveryje, tačiau per pastarąsias dienas rodė tikrai pakankamą aktyvumą bei susidomėjima ginklų prekeivių firma. Anketa skurdoka, tačiau nekreipęs didelio dėmesio į tai buvai priimtas į firmą ir parodei tikrai pakankamą aktyvumą bei įrodei, kad buvai vertas tapti ginklų prekeivių dalimi. Priimtas.

Him_Hin dar visai nesenai dirbęs ginklų prekeiviuose, tačiau labai trumpai. Padirbęs keletą dienų, buvau informuotas, kad su kitu vartotoju žaidi ir dirbi kitame darbe su pakvietimu, kas tiesą pasakius, nenudžiugino. Tačiau, atsižvelgus į aktyvumą, kurį rodei dirbdamas čia praeitą kartą nusprendžiau tau suteikti dar vieną šansą. Priimtas.

Arminas_Carleone - serverio senbuvis, ne kartą dirbęs ginklų prekeiviuose, taipogi jeigu neklystu ir buvęs ginklų prekeivių firmos valdžioje. Dideliu aktyvumu nepasižymintis, tačiau lojalūs, atsakingi bei patikimi firmos darbuotojai yra pagrindinis raktas į sėkmę. Priimtas.

Lukas_Psy - senai matytas žaidėjas serveryje, tačiau turintis nemažą darbo patirtį ginklų prekeiviuose - kas man rodo, kad galiu tavimi pasitikėti ir surizikuoti tave priimdamas į firmą. Anketa tvarkinga, į klausimus atsakyta teisingai. Susisiek serveryje su vienu iš valdžios nariu dėl pakvietimo gavimo. Priimtas.

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

9f4ff7f957eea827aa9cbac4f2386dc2661.png

 

Analizė į ginklu prekeivius 09/26 – 10/03

 

Tracy_Martinez – Nekokia reputacija serveryje pasižymėjęs žaidėjas. Tačiau galbūt tavo indėlis į ginklų prekeivius būtu patenkinamas, tačiau žinau koks esi – labai greit įsiliepsnotum ir pradėtum įžeidinėti kolegas, ko aš savo firmoje nenorių matyti, noriu jog visi dirbtu kaip vienas kumštis. Anketa užpildyta „ant durniaus“, ir serveryje tavęs nemačiau jau nuo to laiko kai užpildei anketą, todėl – atmestas.

Deivis_Splash – Labai gerai man pažystamas žmogus, nesenai grįžo į serverį žaisti, ir nusprendė pasirinkti būtent Ginklų prekeivius, džiaugiuosi tavo pasirinkimu. Anketa nebuvo skurdi, viskas atsakyta aiškiai, tai dvejoniu nebuvo. O ir įsidarbines, iškart šokai į fura ir varei krauti dėžių, kas man patinka, nei kiek nesigailiu tave priėmęs, aktyvumas patenkinamas, atitinki visus standartus. Priimtas.

Tiesiog_Anonimas – Nei aš nei mano pavaduotojas, nematėme tavęs serveryje nuo to laikotarpio kai užpildei anketą į firmą, todėl manau jog nežaidi serveryje. Atmestas.

Mazas_Pukas – Teko tave pastebėti darbe pas buvusį direktorių, labai daug nusiskundimu tavimi negavau, anketa užpildyti nekaip, tačiau atsižvelgus kiek tau metų, tai galbūt visai ir nieko, priėmiau tave bandomajam laikotarpiui. Dirbi, atveži atitinki darbo normatyvus, todėl nesigailiu tave priėmęs. Priimtas.

Camel_Kerr – Labai gerai man pažystamas žmogus, aišku labai didelis degtukas, tačiau žinau jog firmoje nedarysi nesamonių, su tokiu tikslu tave ir priėmiau, aišku tik priėmęs tave, iškart įsivėlei į konfilktą su kolega, kas nebuvo labai malonu, tačiau susivokei – ir nieko jam neberašei, kas yra pagirtina. Priimtas.

Lucy_Stun – Nematytas žmogus man serveryje, užpildei nei man nei pavaduotojui nieko neparašei dėl bandomojo laikotarpio firmoje, todėl tave turiu atmesti, greičiausiai nebežaidi serveryje.

Mafija_Mafija – Naujokas kuris nesenai pradėjo žaisti serveryje, iškart įsidarbines šokai į fura ir varei dirbti, labai džiugu jog atejei su tokiu tikslu dirbti į firmą, nusiskundimu tavimi neturiu, ir neturi nei vienas kolega. Priimtas.

Sean_Russel – Nesenai grįžęs po pertraukos, anketa užpildyta normaliai. Į firmą įsidarbino, viskas tvarkoi dirba, problemu su juo nematau.  Priimtas.

Rimas_Kietas – Dar vienas naujokas kuris atejo į serverį ir įsidarbino į GP, labai džiugu žaidėjas nežinojo nieko apie darbą, ir apie jo sistemas, tačiau su kolegomis jam aprodėmę ir paaiškinome viską, žaidėjas buvo labai patenkintas, ir iškart šoko į fūra ir kibo į darbus. Taip pat, laimėjo savaitės varžybas, atvežt daugiausia dėžių, motyvuotas darbuotojas.  Priimtas.

Ryan_Quard – Naujokas serveryje, kai tik gavau pareigas, iškart žmogus norėjo ateit, bet turėjo kitokių tikslų – taksi direktorius, jų pasiekti jam nepavyko, todėl, atejo pas mane, džiaugiuosi tavo pasirinkimu, taip pat kaip Rimas, labai motyvuotas darbutojas, ir vienas iš didžiausių Rimo konkurentu firmoje, varžytis dėl savaitinio prizo!:) Priimtas.

Jonh_Volfs – senas vilkas, grįžo po pertraukos, bandė imt taksu drk nepasiseke, jau kaulai turbūt sutrunyje, todėl šoko į gp, dirba, veža problemu su juo nėra. Priimtas.

Media_Tech – senas pažystamas, kai tik įsidarbino buvo aktyvesnis, dabar šiek tiek nebe tiek, tačiau viskas manau su laiku pasitaisys, problemu su juo nėra, ir nemanau jog bus, nes į firma atejo dirbt o ne šuda malt. Priimtas.

Joey_Scarpa – naujokas, kuris katik pradėjo žaist serveryje kiek supratau vieno iš dabartinių kolegų Ryan‘o, arba Rimo, draugų atejo kartu pavežioti fūrų, džiugu jog pasirinkai ginklų prekeivius, nusiskundimu apie tave negavau. Priimtas.

Arma_Info – senas vilkas, saakė ateina į firma dėl ginklų, juos ir veža. Neturiu daugiau ko bepridurt. Priimtas.

Tomas_Fulas – anketa „ant durniaus“ serveryje tavęs neteko matyti, todėl turiu tave atmesti.

Rokas_Viskontas – Anketa puse velnio, tačiau neįsidarbino. Atmestas.

Arminas_Carleone – Gp vilkas, buvęs direktorius, net nekilo klausimų priimti jį ar ne, žinau jog ateis ir nedarys nesamonių. Priimtas.

Dark_Boy – Žaidėjas neįsidarbino į firmą. Atmesta.

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

mOAHV.png

2021-12-12

Iš viso pildė: 6.

 Į darbą pateko: 4. 

Papildomas pokalbis Discord'e: 2.

Į darbą nepateko : 0.

 

Tracy_Martynez - Priimtas.

Eddie_Holoway - Priimtas.

Exitaz_Sirdyla - Papildomas pokalbis.

Hahibadd_Sirdylaite - Papildomas pokalbis.

Ignaz_Lucchese - Priimtas.

Todd_Fisher - Priimtas.

 

 

Ginklų Prekeivių Direktorius

Elset'Colby

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

1. Vardas_Pavarde serveryje, amžius: Sean_Russell 17
2. Tab lentelės/darbo patirties (/info >> patirtis) nuotraukos (pageidautina kelti į imgur.com)
3. Jūsų ginklų prekeivių vizija serveryje, jų veikla: Legaliai vežioja ginklus
4. Kodėl renkatės būtent ginklų prekeiviu, o ne Taksi ar Policijos Departamentą: Nu aš ten nematau veiklos ten
5. Jūsų aktyvumas serveryje?: 60-120h
6. Kiek privalu pravežti dėžių per dieną, sugebėsite?: 80
7. Ko Ginklų prekeiviai negali daryti kirtus pasienį?: Furos varyti į vandeni

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Anketos šablonas,
1. Vardas_Pavarde serveryje, amžius: Alex_Studio 18
2. Tab lentelės/darbo patirties (/info >> patirtis) nuotraukos (pageidautina kelti į imgur.com)https://imgur.com/a/402EC7f
3. Jūsų ginklų prekeivių vizija serveryje, jų veikla: vesti dezes buti narkotiku zonoje kovoti pardavineti ginklus
4. Kodėl renkatės būtent ginklų prekeiviu, o ne Taksi ar Policijos Departamentą: Nes patinka nuo seniau nelegalus darbai kaip Klanai gaujos nuo kitu projektu tai renkuosi butent si darba nes geriausiai atlieku
5. Jūsų aktyvumas serveryje?: 300-900
6. Kiek privalu pravežti dėžių per dieną, sugebėsite?: 100-400
7. Ko Ginklų prekeiviai negali daryti kirtus pasienį?: Saudyti saviskiu , ismesti GP priemones i vandeni 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Anketos šablonas,
1. Vardas_Pavarde serveryje, amžius: Eddie_Holoway
2. Tab lentelės/darbo patirties (/info >> patirtis) nuotraukos (pageidautina kelti į imgur.com): imesiu veliau grizes direktoriui
3. Jūsų ginklų prekeivių vizija serveryje, jų veikla: nedirbes dar sio darbelio, bet zinau, kad veiksmo nrml yra pries mentu vezant furas
4. Kodėl renkatės būtent ginklų prekeiviu, o ne Taksi ar Policijos Departamentą: einu i darbus vien del veiksmo, kaip taxi tokie darbai manes nedomina, o pd tik nuo 15kxp, tai renkuos ginklu prekeivius
5. Jūsų aktyvumas serveryje?: 60-120min.
6. Kiek privalu pravežti dėžių per dieną, sugebėsite?: 80, nu bandysim
7. Ko Ginklų prekeiviai negali daryti kirtus pasienį?: saudyt cj

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

1. Vardas_Pavarde serveryje, amžius:Mazas_Pukas 11
2. Tab lentelės/darbo patirties (/info >> patirtis) nuotraukos (pageidautina kelti į imgur.com):https://imgur.com/a/fIEtUmG
3. Jūsų ginklų prekeivių vizija serveryje, jų veikla:veza ginklu dezes ir i narkus varo
4. Kodėl renkatės būtent ginklų prekeiviu, o ne Taksi ar Policijos Departamentą:senai dirbau
5. Jūsų aktyvumas serveryje?:100min
6. Kiek privalu pravežti dėžių per dieną, sugebėsite?80
7. Ko Ginklų prekeiviai negali daryti kirtus pasienį?:varyt furos i vandeni

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Anketos šablonas,
1. Vardas_Pavarde serveryje, amžius:Audi_Fans
2. Tab lentelės/darbo patirties (/info >> patirtis) nuotraukos (pageidautina kelti į imgur.com):https://imgur.com/JBsgUYw
3. Jūsų ginklų prekeivių vizija serveryje, jų veikla:veixmas
4. Kodėl renkatės būtent ginklų prekeiviu, o ne Taksi ar Policijos Departamentą:pirmas darbas kuris sudomino
5. Jūsų aktyvumas serveryje?:ivairiai 60 iki 100min
6. Kiek privalu pravežti dėžių per dieną, sugebėsite?:80
7. Ko Ginklų prekeiviai negali daryti kirtus pasienį?:varyti furgono i vandieni

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Anketos šablonas,
1. Vardas_Pavarde serveryje, amžius: Nojus_Broo , 23
2. Tab lentelės/darbo patirties (/info >> patirtis) nuotraukos (pageidautina kelti į imgur.com)Imgur: The magic of the Internet
3. Jūsų ginklų prekeivių vizija serveryje, jų veikla: ginklus pardavineti, rinkti nark, veikloje dalyvauti. 
4. Kodėl renkatės būtent ginklų prekeiviu, o ne Taksi ar Policijos Departamentą: Policijos departamente dirbau, noriu prisiminti ginklu prekeiviu darbo veiksma
5. Jūsų aktyvumas serveryje?: 180min
6. Kiek privalu pravežti dėžių per dieną, sugebėsite?: 80, taip.
7. Ko Ginklų prekeiviai negali daryti kirtus pasienį?: Furgono vezti i vandeni. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Anketos šablonas,
1. Vardas_Pavarde serveryje, amžius: Trey_Stevens
2. Tab lentelės/darbo patirties (/info >> patirtis) nuotraukos (pageidautina kelti į imgur.com)https://imgur.com/a/HE4OmaO
3. Jūsų ginklų prekeivių vizija serveryje, jų veikla: Gabena fūras pilna ginklų dėžių, daro nusikalstamas veiklas, grobimus, ir panašiai.
4. Kodėl renkatės būtent ginklų prekeiviu, o ne Taksi ar Policijos Departamentą: Nes esu veiksmo žmogus, bet ne teisėsaugoj o nusikalstamuose veiklose.
5. Jūsų aktyvumas serveryje?: Esu po pertraukėlęs tai manau bus neblogas tas aktyvumas
6. Kiek privalu pravežti dėžių per dieną, sugebėsite?: 80, o ar sugebėsiu tai manau tikrai taip
7. Ko Ginklų prekeiviai negali daryti kirtus pasienį?: Nuvažiuoti su fūra į vandenį

  • Oho! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

1. Vardas_Pavarde serveryje, amžius: Big_Bigy
2. Tab lentelės/darbo patirties (/info >> patirtis) nuotraukos (pageidautina kelti į imgur.com):https://imgur.com/a/TWbb3nh
3. Jūsų ginklų prekeivių vizija serveryje, jų veikla: Gabena fūras pilna ginklų dėžių, daro nusikalstamas veiklas, grobimus, ir panašiai.
4. Kodėl renkatės būtent ginklų prekeiviu, o ne Taksi ar Policijos Departamentą: Nes siame serve nusprendziauj buti nusikaltelis o ne teisesauga
5. Jūsų aktyvumas serveryje?: Na kaip naujokas esu tai idomu tai bus gan didelis aktyvumas apie 200-500min
6. Kiek privalu pravežti dėžių per dieną, sugebėsite?: 80, o ar sugebėsiu tai manau tikrai taip
7. Ko Ginklų prekeiviai negali daryti kirtus pasienį?: Nuvažiuoti su fūra į vandenį

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Anketos šablonas, 
1. Vardas_Pavarde serveryje, amžius: Siaudas_Drift 14mt
2. Tab lentelės/darbo patirties (/info >> patirtis) nuotraukos (pageidautina kelti į imgur.com)https://imgur.com/a/PlupoOr
3. Jūsų ginklų prekeivių vizija serveryje, jų veikla: tai veza gun dezes is los santoso ar koks ten miestas i lv, varo i narkus.
4. Kodėl renkatės būtent ginklų prekeiviu, o ne Taksi ar Policijos Departamentą: seniai dirbta noriu vel sugrist norejiau i trv bet ten Ltu_King tas yra tai nenoriu su tokiais dirbt.
5. Jūsų aktyvumas serveryje?: 100-200min kartais ir 300min
6. Kiek privalu pravežti dėžių per dieną, sugebėsite?: 80 laisvai kas cia tas vienas reisas.
7. Ko Ginklų prekeiviai negali daryti kirtus pasienį?: varyt furos i vandeni, ir jiai adminas negali su admin komanda nuzudyt.

TIkiuosi sutarsim!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Anketos šablonas,
1. Vardas_Pavarde serveryje, amžius: Matas_Calvaro, 14
2. Tab lentelės/darbo patirties (/info >> patirtis) nuotraukos (pageidautina kelti į imgur.com)https://part.lt/perziura/a51947c0d907a614a37b08b7074fa8dd795.png
3. Jūsų ginklų prekeivių vizija serveryje, jų veikla: Nelegaliu ginklu kroviniu gabenimas per siena, bei veiksmas kaip narkai, grobimai ir taip toliau 
4. Kodėl renkatės būtent ginklų prekeiviu, o ne Taksi ar Policijos Departamentą:  PD visiskai nera zmoniu vienam sedet ten idomu nebutu o gp ir chebros yra ir yra ka veikt, o taksi manes siuo metu siaip nedomina
5. Jūsų aktyvumas serveryje?: nuo 30 iki 60 min
6. Kiek privalu pravežti dėžių per dieną, sugebėsite?: 80 manau taip
7. Ko Ginklų prekeiviai negali daryti kirtus pasienį?: stumti furu i vandeni

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Anketos šablonas,
1. Vardas_Pavarde serveryje, amžius:Dane_Klicko 
2. Tab lentelės/darbo patirties (/info >> patirtis) nuotraukos (pageidautina kelti į imgur.com):https://imgur.com/a/gYMzrxb
3. Jūsų ginklų prekeivių vizija serveryje, jų veiklanusikalstamoji grupe kuri nelegaliai gabena ginklus,pardavineja ginklus.
4. Kodėl renkatės būtent ginklų prekeiviu, o ne Taksi ar Policijos Departamentą:Taksi jau pabodo kažkokio,O policijos departamenta nlb noriu nes nepatinka man pd.
5. Jūsų aktyvumas serveryje?:60
6. Kiek privalu pravežti dėžių per dieną, sugebėsite?Reikia parvežti 80dežiu 
7. Ko Ginklų prekeiviai negali daryti kirtus pasienį?:Taisytis,nuvežti į vandieni specelei fura.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Anketos šablonas,
1. Vardas_Pavarde serveryje, amžius:Mazas_Pukas 11
2. Tab lentelės/darbo patirties (/info >> patirtis) nuotraukos (pageidautina kelti į imgur.com):https://imgur.com/a/tVYpgs3
3. Jūsų ginklų prekeivių vizija serveryje, jų veikla:varit i narkus
4. Kodėl renkatės būtent ginklų prekeiviu, o ne Taksi ar Policijos Departamentą:nes senai buvau
5. Jūsų aktyvumas serveryje?:1h2h
6. Kiek privalu pravežti dėžių per dieną, sugebėsite?:200
7. Ko Ginklų prekeiviai negali daryti kirtus pasienį?:neskendint furos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Anketos šablonas,
1. Vardas_Pavarde serveryje, amžius: Plbm_Tadas 17
2. Tab lentelės/darbo patirties (/info >> patirtis) nuotraukos (pageidautina kelti į imgur.com):https://imgur.com/nr5BL8w
3. Jūsų ginklų prekeivių vizija serveryje, jų veikla: mano veikla būtu gabenti ginklus ir pardavinėti pagal užsakymus  
4. Kodėl renkatės būtent ginklų prekeiviu, o ne Taksi ar Policijos Departamentą: Nes trūksta servery veiklos ir panašiai 
5. Jūsų aktyvumas serveryje?: Nu buvau lįvines pora metu tai bus kokia 200min 
6. Kiek privalu pravežti dėžių per dieną, sugebėsite?:200
7. Ko Ginklų prekeiviai negali daryti kirtus pasienį?:neskandint fūros 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Anketos šablonas,
1. Vardas_Pavarde serveryje, amžius: Larry_Spallino 14.
2. Tab lentelės/darbo patirties (/info >> patirtis) nuotraukos (pageidautina kelti į imgur.com)cf014a7c778d6921a901813828a05442837.png
3. Jūsų ginklų prekeivių vizija serveryje, jų veikla: Gabenti nelegalius ginklus, parduoti juos zaidėjams ir užsidirbt.
4. Kodėl renkatės būtent ginklų prekeiviu, o ne Taksi ar Policijos Departamentą: Patinka veiksmas, iš šio darba imanoma nemažai užsidirbt.
5. Jūsų aktyvumas serveryje?: Dabar nera toks didelis,bet pradėjus dirbt gp aktyvumas pakils.
6. Kiek privalu pravežti dėžių per dieną, sugebėsite?: 80,taip.
7. Ko Ginklų prekeiviai negali daryti kirtus pasienį?: Naudoti admin komandu, kurie palengvintu ginklu gabenima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Anketos šablonas,
1. Vardas_Pavarde serveryje, amžius: Eima_Luchez 18 
2. Tab lentelės/darbo patirties (/info >> patirtis) nuotraukos (pageidautina kelti į imgur.com):  https://imgur.com/a/y2Orfap
3. Jūsų ginklų prekeivių vizija serveryje, jų veikla: gabenti nelegalius ginklus, pardavineti, uzsidirbti pinigu. 
4. Kodėl renkatės būtent ginklų prekeiviu, o ne Taksi ar Policijos Departamentą: nes esu banditas, ir man patinka kariausi uzsimti tokiais darbais :D
5. Jūsų aktyvumas serveryje?: 1-2h max per diena, nu nebent priklauso nuo oro, bet seip 2h tikrai butu 
6. Kiek privalu pravežti dėžių per dieną, sugebėsite?: minimuma manau.
7. Ko Ginklų prekeiviai negali daryti kirtus pasienį?:  varyt furos i vandeni, naudot admin komandu ir t.t

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Kurti naują...