Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Dominykas_Miguel

Atranka į renginių organizatorius

Rekomenduoti pranešimai

123.png
Už grafikos darbą dėkojame Red_Sky

INFORMACIJA

► Renginių organizatorius (toliau RO) savanorystės principu prisideda prie projekto gerovės;
► RO nepriklauso
projekto komandai;
► RO turi prieigą prie /event komandos, kurios dėka gali sukurti prisijungimo komandą, žemėlapius, tr. priemones ir pnš.;
► Prizai už renginius bus finansuojami iš IV lygio administratoriaus fondo;
► RO komandą kuruoja IV lygio administratorius Dominykas Miguel;
► Naujai išrinkti RO bus apmokyti;

REIKALAVIMAI

► Aktyvus ir pastovus žaidimas serveryje;
► Lengvas susisiekimas Discord programoje;
► III lygio administratoriaus statusas;
► Geri bendravimo įgūdžiai, mandagumas;
► Gera reputacija projekte;

KODĖL VERTA TAPTI RO

► Užtikrintas užimtumas serveryje;
► Skatinamosios priemonės už aktyvų pareigų atlikimą;
► Galimybė įgyvendinti savo sugalvotas idėjas;
► Didesnis pastebėjimas iš žaidėjų ir Pagr. Administracijos;
Potenciali galimybė patekti į projekto komandą;

9UmWSWJ.png

ANKETOS ŠABLONAS

  1. Slapyvardis (Vardas_Pavarde), Discord kontaktai
    Atsakymas:
  2. Aktyvumas serveryje
    Atsakymas:
  3. Kodėl nori tapti RO?
    Atsakymas:
  4. Kokius renginius organizuotum dažniausiai? Įvardink bent 3 ir paaiškink, kaip jie vyktų
    Atsakymas:
  5. Kokį nematytą renginį turi pasiūlyti? Plačiai aprašyk savo idėją
    Atsakymas:
  6. Kodėl reikėtų pasirinkti tave?
    Atsakymas:
  7. Vyksta Colt kovos renginys, žaidėjas dėl techninių problemų atsijungė ir prisijungęs atsirado renginio vietoje. Jau nedalyvaujantis žmogus turi savo asmeninį Desert Eagle ginklą ir sušaudo dalyvaujantį žaidėją. Kokie tavo veiksmai?
    Atsakymas:
  8. Papildomi komentarai (nebūtina)
    Atsakymas:
  • Patinka 14
  • Naudinga! 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
  1. Slapyvardis (Vardas_Pavarde), Discord kontaktai
    Atsakymas:Evis_Jojo, Discord Karatystas#7896
  2. Aktyvumas serveryje
    Atsakymas: visaip būna darbo dienomis iki 350 savaitgaliais jei nereikia dirbt kad ir iki 900
  3. Kodėl nori tapti RO?
    Atsakymas:norisi prisidėt prie žaidimo gerovės ir suaktyvinti žaidima.
  4. Kokius renginius organizuotum dažniausiai? Įvardink bent 3 ir paaiškink, kaip jie vyktų
    Atsakymas:kadangi man nelabai patinka šaudynės tai Daryčiau tokius eventus/renginius. 1 Derby eventas. 2 Drift eventas. 3 Lenktynių eventas. manau paaiškint nereikia nes tokie eventai jau yra buve serveryje ir visiems gerai žinomi.
  5. Kokį nematytą renginį turi pasiūlyti? Plačiai aprašyk savo idėją
    Atsakymas: Dar nesu sugalvojas tam tikro ir išskirtinio renginio bet kažka galvoju apie olimpines žaidynes or something like that
     Pavyzdžiui 1 komanda 5-10 žmonių ir tam tikras žmogus pasirenka kokia užduotį vykdys pavyzdžiui plaukimas šaudymas bėgimas būtų galima sugalvoti daug tokių užduočių kadangi čia sampas taip kaip toliausiai nuskrides su parašiutu didziausia ištraukes žuvį per tam tikra laika  ir t.t Galiausiai tos komandos rinktūsi laimėjus taškus ir daugiausiai komanda surinkusi taškų laimi. 2. True or False žaidimas žmonės susirenka ir kai pasakau teigini pavyzdžiui ar tiesa kad Max_Tosha vardas Tomas ir žaidėjai renkasi  duodamos 10s tada suklydusi komanda miršta ir žaidžiama tol kol lieka 1 žaidėjas kuris laimės.
  6. Kodėl reikėtų pasirinkti tave?
    Atsakymas: Esu paprastas žmogus bendraujantis pažysti mane miguel kiek esam bendrave kad nesu labai piktybinis. Gan aktyvus kaip dirbantis žmogus.
  7. Vyksta Colt kovos renginys, žaidėjas dėl techninių problemų atsijungė ir prisijungęs atsirado renginio vietoje. Jau nedalyvaujantis žmogus turi savo asmeninį Desert Eagle ginklą ir sušaudo dalyvaujantį žaidėją. Kokie tavo veiksmai?
    Atsakymas: jail 45min už renginio trugdyma nes taip rašo /baudimai
  8. Papildomi komentarai (nebūtina)
    Atsakymas:Sėkmės visiems bandantiems.
  • Patinka 7
  • Naudinga! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
  1. Slapyvardis (Vardas_Pavarde), Discord kontaktai
    Atsakymas:Christen_Armani, Dianna.#6241
  2. Aktyvumas serveryje
    Atsakymas:Kaip ir kada. Savaitgaliais, jei nėra planų - iki 200-300 min tai tikrai. Darbo dienomis - kaip leidžia galimybės.
  3. Kodėl nori tapti RO?
    Atsakymas:Pastebėjau, jog serveryje labai trūksta veiklos ir įdomių eventų. Tad nusprendžiau išbandyti save ir tiesiog smagiai praleisti laiką su kitais.
  4. Kokius renginius organizuotum dažniausiai? Įvardink bent 3 ir paaiškink, kaip jie vyktų
    Atsakymas:Na, manau tai priklausytų nuo pačių žaidėjų skaičiaus, noro. Jei žaidėjų skaičius būtų mažas, tai būtų paprasti renginiai, kaip dvikovos su ginklais ir t.t. Na, o jei žaidėjų skaičius būtų didesnis - tai, manau, visiems būtų smagiau dalyvauti drift, derby, lenktynės. Nors kartais būtų išimtis ir pačioms šaudynėms. Dar galvoju daryti dažnai naudojamą "atspėk žodį".
  5. Kokį nematytą renginį turi pasiūlyti? Plačiai aprašyk savo idėją
    Atsakymas: Turiu smagią idėją. Aišku, ji nėra mano, ją pamačiau iš vieno YT kanalo. Pavadinimas - "Spelling Bee". Principą, manau, visi žinot. Na, o jei būtų tokių, kurie nežino - paaiškinsiu. Spelling Bee - tai konkursas, kuriame dalyviai turi ištarti duotą žodį po vieną raidę. Tarkim "Jūra - J ū r a" ir t.t. Šiaip, manau, tikrai smagi idėja, o ir prizai visiems patiktų. (Mano manymu).
  6. Kodėl reikėtų pasirinkti tave?
    Atsakymas:Na, nekeliu savęs prieš kitus, esu paprastas žmogus. Tačiau tikrai turiu motyvacijos, noro bei idėjų tikti į šias pareigas. Manau susitvarkysiu.
  7. Vyksta Colt kovos renginys, žaidėjas dėl techninių problemų atsijungė ir prisijungęs atsirado renginio vietoje. Jau nedalyvaujantis žmogus turi savo asmeninį Desert Eagle ginklą ir sušaudo dalyvaujantį žaidėją. Kokie tavo veiksmai?
    Atsakymas: Žaidėjas būtų pašalintas iš event vietos su komanda /Jail. (45min), dėl trugdymo. 
  8. Papildomi komentarai (nebūtina)
    Atsakymas:Sėkmės visiems pildantiems.
  • Patinka 7
  • Naudinga! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ANKETOS ŠABLONAS

  1. Slapyvardis (Vardas_Pavarde), Discord kontaktai
    Atsakymas: Misteris_Smitas DC: Smitas
  2. Aktyvumas serveryje
    Atsakymas: įvairiai priklauso nuo to kiek planų turiu ir kiek pavargęs po darbų. Šiaip nuo 80min iki 200 ir daugiau
  3. Kodėl nori tapti RO?
    Atsakymas: Na turiu idėjų eventams ir šiaip norisi kažkuom užimti serverio žaidėjus. Atėjo ruduo dauguma grįš žaisti samp ir eventai turėtų būti dažnesni nei dabar.
  4. Kokius renginius organizuotum dažniausiai? Įvardink bent 3 ir paaiškink, kaip jie vyktų
    Atsakymas: Na pirmas manau koks kauliukas ar medžioklė. Todėl, kad ne visi moka cbug ir gali lygiomis jėgomis šaudytis. Manau kaip vyksta ir visa eiga yra aiški iš seniau. Na bet pirmiausia susirinktų žaidėjai, visiems esant vienoje vietoje būtų paaiškinamos taisyklės, pasakoma kokie prizai ir t.t.  Antrasis būtų manau DM 1x1, 2x2 ir tt. Kadangi nesiruošiu pamiršti žaidėjų kurie negali be ginklų :D Eiga tokia : visi susirenka į vieną vietą, visiems padalinami ginklai ir paaiškinamos taisyklės. Priešininkai ir poros suskirstomi panašiai pagal pajėgumą. Trečiasis eventas sietųsi su serverio mini eventais. Daleiskim pirmas iškasęs lobį gauna papildomą prizą, laimėjęs žvejybos varžybas gauna papildomą prizą ir t.t.
  5. Kokį nematytą renginį turi pasiūlyti? Plačiai aprašyk savo idėją
    Atsakymas: Pirmasis ,,Penkiakovė". Manau dauguma žino, kad penkiakovė sudaro penkios rungtys t.y: Fechtavimasis, plaukimas, jojimas, šaudymas, bėgimas. Komandą turėtų sudaryti 5 žmonės (vienas žmogus iš komandos turėtų atstovauti vienai rungčiai). Fechtavimasis: Būtų duodamos katanos ir po vieną žaidėją iš visų komandų kovotų iki mirties, paskutinis likęs gyvas gauna daugiausiai taškų, o kiti pagal užimtas vietas . Plaukimas: Iš kiekvienos komandos dalyvautų po vieną asmenį ir plauktų visi vienu metu, pirmasis atplaukęs gauna daugiausiai taškų ir t.t. kuo žemesnė vieta tuo mažiau taškų. Jojimas: šia vietą pakeisčiau daleiskim į sanches lenktynes iš kiekvienos komandos važiuotų po vieną žmogų ir kuo aukštesnę vieta užima žaidėjas, tuo daugiau taškų jų komanda laimi. Šaudymas: Vyktų principu kaip ir lenktynės iš kiekvienos komandos dalyvautų po vieną žaidėją, paskutinis gyvas likęs gauna daugiausiai taškų ir t.t. (ginklai būtų paskirti pagal mane). Bėgimas: Būtų sugalvota trasa ir bėgtų iš kiekvienos komandos po vieną žmogų, pirmasis atbėgęs laimi daugiausia taškų, ir t.t. pagal vieta taškų kiekis. Evento gale būtų susumuoti taškai, ir komanda surinkusi daugiausia taškų gautų didžiausią prizą, antra vieta mažesni ir t.t.
  6. Toliau eventas ,,Laivų lenktynės" . Jau kažkada vyko, bet jis nėra rengiamas dažnai.  Būtų sugalvota trasa ir žaidėjas turėtų ją įveikti kuo greičiau. Lenktynės vyktų 1x1 principu. Vėliau pusfinalis ir finalas. 
  7. Kodėl reikėtų pasirinkti tave?
    Atsakymas: Na esu pakankamai aktyvus, senbūvis žinantis kaip ir kas, esu dalyvavęs daugumoje serverio eventų ir žinau kaip kas turi vykti. Turiu idėjų ir daugiau įdomesniems eventams ir noriu jas realizuoti. Taip pat nesu konfliktiškas ir manau sutarčiau puikiai su kitais renginių organizatoriais ar komandos nariais
  8. Vyksta Colt kovos renginys, žaidėjas dėl techninių problemų atsijungė ir prisijungęs atsirado renginio vietoje. Jau nedalyvaujantis žmogus turi savo asmeninį Desert Eagle ginklą ir sušaudo dalyvaujantį žaidėją. Kokie tavo veiksmai?
    Atsakymas: Žaidėja kuris su Desert Eagle šaudė jailinčiau pagal /baudimai. O žaidėją kuris buvo nužudytas gražinčiau į renginį arba įteikčiau kompensaciją už nesklandumus ir sugaištą laiką. 
  9. Papildomi komentarai (nebūtina)
    Atsakymas: Sėkmės chebra visiems.
  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

  1. Slapyvardis (Vardas_Pavarde), Discord kontaktai
    Atsakymas: Carl Phelps , Minte#6207.
  2. Aktyvumas serveryje
    Atsakymas: Mano aktyvumas yra labai įvairus, dažniausiai priklauso nuo dienos užimtumo, minimaliai 150 minučių per dieną.
  3. Kodėl nori tapti RO?
    Atsakymas: Esu megėjas vesti EVENTUS įvariausius žaidimus, jei yra lėsu ar yra koks susidomėjimas eventu / žaidimu. Šiaip būtu smagu išbandyti save šitoje srityje su “EVENT” komanda.
  4. Kokius renginius organizuotum dažniausiai? Įvardink bent 3 ir paaiškink, kaip jie vyktų
    Atsakymas: Pradedant nuo kauliuko evento, viskas vyktu kaip įprastai sustoja prie sienos, paaiškinu taisyklęs ir pradedame žaidima žaisti. Antra daugiausiai susidomejusiu žaidimu “Granatu kova” mano manymu įdomiausias serverio žaidimas, viskas prasidėtu nuo pasakymo išsilankstot, bus įduotos granatos ir kova pradedat. Trečias žaidimas būtu nesenai sukurtas “Skylė sienoje” Visi susirinktu prie sienos būtu paaiškintos taisyklės ir būtu serverio žaidėjai paleidžiami transon.
  5. Kokį nematytą renginį turi pasiūlyti? Plačiai aprašyk savo idėją
    Atsakymas: “Nesuk Galvos ir Šok” Evento pradžia būtu tokia, susirenka prie sienos, supažindini su taisyklėm ir žaidimas prasideda. Žaidime būtu 5 skylės (Pagal dalyviu skaičiu) ir viena būtu teisingai visi asmenys turės sustoti prie norimos skylės kurioje mano bus teisinga, asmenys sustoja bus užsaldomi, po mano ar betkurio komandos nario skaičiavimo žaidėjai turės šokti (Keisti nebegalės, jei pakeis bus naudojama :kill) Iššoke asmenys, kurie atspės teisingai bus pagetinami į ta pačia vieta kurioje pradėjo, tada bus pakeistos visos skylės kuriame bus vienas vėl teisingas ir taip žaidimas tesis kol liks vienas. (čia dar galima pamastyti kažka kažkaio)
  6. Kodėl reikėtų pasirinkti tave?
    Atsakymas: Esu atsakingas asmuo, į pareigas paskirtas žiūriu rimtai, esu aktyvus, esu mėgėjas dalyvauti, bei rengti pats eventus, yra didele motyvacija vesti eventus, įvariausius žaidimus, bei yra didelis nors prisijunkti prie OG komandos!
  7. Vyksta Colt kovos renginys, žaidėjas dėl techninių problemų atsijungė ir prisijungęs atsirado renginio vietoje. Jau nedalyvaujantis žmogus turi savo asmeninį Desert Eagle ginklą ir sušaudo dalyvaujantį žaidėją. Kokie tavo veiksmai?
    Atsakymas: Asmuo būtų įkalintas į jail 45 minutėm pagal nustatyus :baudimai sarąša.
  8. Papildomi komentarai (nebūtina)
    Atsakymas: Sėkmytės.
  • Haha 3
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
  1. Slapyvardis (Vardas_Pavarde), Discord kontaktai
    Atsakymas: Red_Sky, discord: RaudonasDangus#4270
  2. Aktyvumas serveryje
    Atsakymas: Įvairiai, bet darbo dienom maždaug apie 200+-, o savaitgaliais ir daugiau.
  3. Kodėl nori tapti RO?
    Atsakymas: Visada buvo noras vesti renginius ar eventus, bet tam dažniausiai nebuvo galimybių, o šiuo metu atsiradus galimybėms jomis bandau naudotis ir bandau siekti RO rolės. Šis dalykas man patinka ir tai būtų naujas šuolis link kažko daugiau ką galėčiau pasiekti tolimoje ateityje, o kad ir ne šuolis, tai vistiek būtų šioks toks užsiėmimas žaidžiant serveryje. Visada norisi šiek tiek paįvairint savo žaidimą, tad šis būdas būtų manau gan naudingas tiek man, tiek serverio žaidėjams, o aš savo praleidžiama laiką galėčiau praleisti naudingiau darydamas event'us taip prisidėdamas prie serverio gerovės.
  4. Kokius renginius organizuotum dažniausiai? Įvardink bent 3 ir paaiškink, kaip jie vyktų
    Atsakymas: Manau jog dažniausiai daryčiau įprastus eventus kurie visada yra daromi, tai yra DM, Kauliuko event'as ir lenktynių. Žinoma neslepiu noro dažniau suorganizuoti ir didesniu event'ų, kaip drift, fallout ar išlikimas kokiame mieste. Taip pat jeigu būtų galimybė suorganizuoti event'ą pasinaudojus forumo pagalba, tai taip pat tai išnaudočiau ir padaryčiau dar didesniu event'ų kurie būtų suskirstyti etapais. Didžiausias noras būtų padaryti drift'o renginį kuris vyktu etapais kurio trukmė būtų galbūt savaitė, bet tai priklausytu nuo žaidėjų, o driftas dėl to, nes driftu užsiimu ilgas laikas, tad sugebėčiau bei mokėčiau įvertinti žaidėjus renginio metu.
  5. Kokį nematytą renginį turi pasiūlyti? Plačiai aprašyk savo idėją
    Atsakymas: Drive by kovos. Tai labai paprastas, tačiau galbūt nematytas event'as. Viskas vyktu komandomis, o komandos būtų paskirstytos į 2-3žaidėjus. Evento metu būtų suskirstytos zonos kuriose vyktu karai, o kurios zonos yra saugios ir juose galima pasitaisyti mašina. Event'o esmė yra sušaudyti kitos komandos automobili, o automobilius galima šaudyti tik karo zonose. Komandai pamačius jog automobilis yra blogos būklės turi važiuoti į saugia zona ir ten susitvarkyti jį. Kas šiek tiek laiko mažėtu saugios zonos, tad tikimybė susitvarkymo vis kristu kol nebeliktu nei vienos saugios zonos ir galimybės susitvarkyti mašinos nebebūtų. Kitas eventas. Žaidimo metu žaidėjai būna atitelinami į zoną kurioje vyks visas veiksmas ir yra įteikiamos transporto priemonės su kuriomis važinės zonoje. Jų tikslas išvengti bombų kurios bus sprogdinamos zonoje, o paskutinis išlikęs laimi event'ą. Jeigu evento metu lieka du žaidėjai, tai event taisyklės keičiasi ir bombų nebelieka, o tada jau žaidėjai patys turi daužytis iki kol išlieka tik vienas.
  6. Kodėl reikėtų pasirinkti tave?
    Atsakymas: Esu žaidėjas nekeliantis problemų. Moku bendrauti su visais, tad komandoje galėčiau puikiai pritapti ir komunikuoti su visais. Esu kūrybingas ir net neabejoju jog būdamas RO galėsiu atnešti idėjų kurios bus nematytos, o ir pats būdamas RO prisidėsiu aktyviai prie renginių organizavimo, tad mano prisidėjimas bus tikrai matomas. Aš esu motyvuotas ir savimi pasitikiu, tad manau jog šioje pozicijoje turėčiau atsirasti aš.
  7. Vyksta Colt kovos renginys, žaidėjas dėl techninių problemų atsijungė ir prisijungęs atsirado renginio vietoje. Jau nedalyvaujantis žmogus turi savo asmeninį Desert Eagle ginklą ir sušaudo dalyvaujantį žaidėją. Kokie tavo veiksmai?
    Atsakymas: Pirmam kartui tokį žaidėją įspėčiau, o pasikartojus situacijai skirčiau kalėjimo. Dažniau pasikartojus tokioms situacijoms be išimčių skirčiau kalėjimo.
  8. Papildomi komentarai (nebūtina)
    Atsakymas: Sėkmės kitiems atrankos dalyviams, o galbūt būsimiems kolegoms.

 

- Viso gero. Red_Sky. 2021.09.16

  • Patinka 4
  • Naudinga! 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ANKETOS ŠABLONAS

  1. Slapyvardis (Vardas_Pavarde), Discord kontaktai
    Atsakymas: San_Derumo Derumo#2515
  2. Aktyvumas serveryje
    Atsakymas: 120-360
  3. Kodėl nori tapti RO?
    Atsakymas: Norėčiau išmėginti kažko naujo, gal būt kas man labiau padėtu serveryje apsiprasti. Tarp RO srities, neturiu patirties, kuri man dabar tikrai praverstu ir galėčiau išmokti daugiau ir daugiau. Taip pat kai pastebėjau jog vyksta ši atranka, rimtai susimaščiau ar tikrai verta pildyti, ar aš turėsiu motyvacijos ir darysiu įvariausius renginius. Serveryje pasistengčiau atrasti kuo daugiau veiklos sau ir kitiems žaidėjams, kurie važinėja su darbinėm non-stop ir kelia alga.
  4. Kokius renginius organizuotum dažniausiai? Įvardink bent 3 ir paaiškink, kaip jie vyktų
    Atsakymas: 1. "One Shot": Šiame renginyje dalyviai susirinks prie sienų, dalyviams naudojant ./sms žinute pranešiu 2-3 kitus dalyvius kuriuos turės pašalinti naudojant ginklus Sniper/Sewed-Shotgun ir t.t.. Prieš vedant renginį kaip ir visur kitur išpasakosiu renginio taisyklės kurių dalyviai privalo laikytis, kitaip bus diskvalifikuoti. Prizai bus įvairus, automobiliai, hašišas/krekas, deagle/shotgun, piniginiai priza. 2: "Komandinės Dvikovos". Forume bus registraciją į šį event'ą su Forumo Taisyklėmis/Renginio Taisyklėmis. Bus 2 komandos ir 2 komandų lyderiai kurie privalės surinkti 6 dalyvius bei vieną atsargini komandos narį ir privalės juos užregistruoti iki paskirtos datos. Tuomet visi užregistruoti susirinks paskirtu laiku, ir dar kartelį bus išaiškintos taisyklės, kokie bus naudojami ginklai ir t.t. 3: "Kahoot, Galvok Ir Atsakyk" Forume bus registracija/taisyklės laikas ir t.t. Bus klausimai ir spalvos su atsakymais, ir dalyviams reikės atsakyti į teisingus atsakymus bei surinkti kuo daugiau taškų, jog pavyktu laimėti.
  5. Kokį nematytą renginį turi pasiūlyti? Plačiai aprašyk savo idėją
    Atsakymas: "Žudyk Kol Nenužudė" Kiekvienas dalyvis užsiims sau pozicija, ir bus duoti ginklai Benzopjuklas ,beizbolo lazda, kastetas ir t.t. Renginio metu vyks 3 etapai.. Pirmame etape visi dalyviai pradės žudyti vienas kitą iki kol liks mažiau dalyviu, 2 etape visiem bus palikti 2 šaltieji ginklai ir viskas vyks kaip pirmame etape. 3 Etape dalyviai nebus pagydyti, ir bus su tiek gyvybiu kiek liko 2 etape, kodėl? Jog renginys vyktu šiek tiek greičiau ir dalyviai labiau stengtusi neišnaudoti visų gyvybių.
  6. Kodėl reikėtų pasirinkti tave?
    Atsakymas: Esu dar jaunas žmogus, 15 metų ir noriu įgauti patirties tarp Renginių Organizavimo, galbūt prisijungės prie RO, labiau galėčiau susipažinti su serverio komandą/žaidėjai.
  7. Vyksta Colt kovos renginys, žaidėjas dėl techninių problemų atsijungė ir prisijungęs atsirado renginio vietoje. Jau nedalyvaujantis žmogus turi savo asmeninį Desert Eagle ginklą ir sušaudo dalyvaujantį žaidėją. Kokie tavo veiksmai?
    Atsakymas: Buvusį dalyvi pasodinčiau į jail'ą už event trugdymą, o nukentėjusiam duočiau kompensaciją.

Papildomi komentarai (nebūtina)

  1. Atsakymas:

Gero vakaro/dienos 2021-09-18

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Naujieji renginių organizatoriai:

  • Misteris_Smitas;
  • Christen_Armani;
  • Red_Sky;

Svarbu paminėti tai, jog atrankos daugiau nebus, tačiau tiek projekto komanda, tiek renginių organizatoriai pastebėję žaidėjų potencialą (aktyvų renginių vedimą be /event sistemos), būtinai atsižvelgs ir pasiūlys didesnes event vedimo galimybes.

  • Patinka 8
  • Naudinga! 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...