Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Levanto_Daddy

Pagalbos padėkit atsidėkosiu

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Kokios pagalbos reikia?: Pagalbos su samp
2. Apibūdinkite iškilusią problemą: Viskas buvo prieš tai okey, išjungiau kompiuterį nenaudojau 5h vėl prisėdau, bam jungiu samp neveikia sampfuncs. Bandžiau ir persirašyti ir ištrinti gta.sa.net failiuką, bandžiau ir įkelti įvairias sampfuncs versijas, bandžiau ir samp versijas. Bandžiau ir keisti nustatymus visus, vis tiek neveikia, nesuprantu kas yra. Kas padės tam tikrai atsidėkosiu skolingas neliksiu, paiimsiu kreditų tikrai. 
3. Papildomas komentaras, vaizdinė medžiaga (nebūtina): Nereikia.

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

pabandyt atkurti visa kompiuteri kad butu tuščias jei yra koki svarbus failai kaškur persikelk turėtu padėti man taip buvo viska bandžiau nepadėjo bet atkurus kompiuteri atsigavo viskas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Tiesiog_Anonimas rašė:

pabandyt atkurti visa kompiuteri kad butu tuščias jei yra koki svarbus failai kaškur persikelk turėtu padėti man taip buvo viska bandžiau nepadėjo bet atkurus kompiuteri atsigavo viskas

Kas geriausiai, kad vakar windows perašyti viskas nuo 0 buvo. :D. Tikrai nemanau, kad verta vėl perašyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

P***a hardui 😂 O jei rimčiau gal Microsoft Visual C++ , tas kartais gryba pjauna, bandyk perrašyt

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas. Galėčiau patarti kelis būdus.

1Būdas - Atsisiųsti failiuką pavadinimu d3_dx9_43.dll (32bit) - (Atsisiųsti čia)

Atsisiuntus įrašyti į Tavo diskas > Windows > System 32 ir SysWOW64. Jeigu nesupranti kur (spausk čia)

 

2Būdas - Atsisiųsti directx9 ir įsirašyti. (Atsisiųsti čia)

 

3Būdas - Įsirašyti SAMP asiloader. (Atsisiųsti čia)

Atsisiuntus visus failus įkelti į GTA folderi.

 

Tikiuosi padėjau 😁

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nežinau man buvo tas pats metė klaida nu error krč googlinau nieks nepadėja mei directx nei da kažkokio šudo įsirašymas, galiausiai ištryniau viską kas su gta ir samp susije ir persirašiau per nauja viską, visos cleo, samfuncs ir t.t. užsimodinau per naują ir tik tada veikė

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Levanto_Daddy rašė:

Išbandyta viskas, kas siūlyta nepadėjo niekas. 

Galėčiau dar pasiūlyti atsisiųsti mano sampfuncs.asi, nes galbūt tavo sampfuncs blokuoja antivirusinė. Kartais tai būna, tad siūlyčiau pabandyti. 

(Atsisiuntimas)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 7 minutes(-čių), Red_Sky rašė:

Galėčiau dar pasiūlyti atsisiųsti mano sampfuncs.asi, nes galbūt tavo sampfuncs blokuoja antivirusinė. Kartais tai būna, tad siūlyčiau pabandyti. 

(Atsisiuntimas)

Su sampfuncs, aš jau puse googles ju atsisiunciau ir išbandžiau. T.Y kaip ir tavo jau bandytas. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Parsisiųsk cs:go ir susitvarkys man panašaus kažkas buvo, draiverių trūko, o parsisiuntus susitvarkė bent man asmeniškai.

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 29 minutes(-čių), Dominykas_Miguel rašė:

O veikia pats SAMP jeigu be SAMPFUNCS? Ir ar tikrai turi 0.3.7 versiją (ne R2, R3, R4)?

Veikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Kurti naują...