Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Red_Sky

Peikiu Ell_Pedro

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Red_Sky
2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė: @Ell_Pedro
3. Kokį netinkamą įtarimą jums uždėjo?: Trukdymas policijos darbui. Manau šioje vietoje pareigūno veiksmai buvo nelogiški, o aš buvau neteisingai įtartas. Privažiavau prie pareigūnų be tikslo jiems pakenkti ar ką nors padaryti, o policijos pareigūnas kelis kartus paspaudęs ,, H " išlipo iš transporto priemonės ir mane surakino. Mums pradėjus aiškintis situacija po visko pagal jį supratau jog tai buvo ženklas pasitraukti, bet kaip man reikėjo suprasti ko jisai prašo. Manau turėjo pranešti parašydamas žodžiais, o ne paspausdamas kelis kartus ,, H " iš to aš nieko negalėjau suprasti, tai jog man reikia iš čia pasišalinti, tad nepasitraukiau ir buvau netinkamai nubaustas. Norėčiau jog šis darbuotojas būtų nubaustas ir susipažintu su situacija tam jog kitam kartui nebūtų nesąmonių, o taip pat norėčiau pamatyti jo vaizdinius įrodymus kuriuose būtų matomi mano pažeidimai kurie manau buvo neteisieti.
4. Įrodymai patvirtinantys netinkamo įtarimo uždėjimą

Spoiler

Sh5kncf.png

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

visos situacijos video prasyciau

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 10 minutes(-čių), Ell_Pedro rašė:

visos situacijos video prasyciau

 

Situacija apibūdinau, tad įrodymai turėtu būti jau iš tavo pusės, o ne iš mano. Tu esi teisėsaugos pareigūnas ir įtarimus dėjai tu, o ne aš. Man užtenka apibūdinti situacija ir pateikti įrodymus įrodančius jog uždėjai įtarimus, o tavo dabar užduotis yra pateikti iš savo pusės įrodymus, bet spėju iš tavo pranešimo jog įrodymų galbūt net neturi arba supratai jog šioje situacijoje buvai kaltas ir neteisingai pasielgei, tad ieškai būdų, kaip išvengti bausmės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gryšiu is kebabines ikelsiu

  • Ačiū! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visi irodimai yra ce: persisuk iki 1:44 :) 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Ell_Pedro rašė:

Visi irodimai yra ce: persisuk iki 1:44 :) 

 

Noriu paminėti jog įrodymai tai ne tie. Šituose įrodymuose mane surakinote ir uždėjote įtarimus už ,, avarijos kaltininkas ", o sumokėjus man bauda mane paleidote ir aš išvažiavau. Po poros minučių vėl privažiavau prie jūsų ir tada gavau įtarimus už trukdymą. Šiame video dėl trukdymo įrodymų nėra, dėl avarijos prisipažinu, bet norėčiau sulaukti video iš situacijos 18:02 kada jau po avarijos privažiavau prie jūsų ir gavau įtarimus už trukdymą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu zinai kiek laiko irodymai galioja ar nelabai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimas priimtas.
Pagal taisyklės trugdymas galioja tik šiais atvėjais:
Trukdymas teisėsaugai dirbti [10 įtarimo]
Pažeidėjas pakartotinai yra baudžiamas už nusižengimus.
Pažeidėjas nevykdo teisėsaugininko nurodymo netrukdyti dirbti.
Pažeidėjas padeda kitam nusikaltėliui pabėgti nuo policijos.
Tyčinis priekabos atsikabinimas gabenant nelegalius krovinius ar transporto sunaikinimas, teisėsaugai privažiavus.
Mechaniko pagalba vežant ginklų kontrabandą (pakrautos Boxville tr. priemonės vežimas prisikabinus)

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...