Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Swed_Diana

Swed_Diana (Direktorių prižiūrėtoja)

Rekomenduoti pranešimai

logo.png

Swed_Diana - Direktorių prižiūrėtoja 
(2021/06/03)

Esu viena iš Las-Venturas.LT komandos narių, užimanti Direktorių prižiūrėtojos pareigas. 
Šioje temoje Jūs galite reikšti savo nuomonę apie mane, kaip komandos narę atsakingą už
 Direktorių priežiūrą, tiek teigiamai, tiek neigiamai.
Aš, pasiruošusi Jūsų išklausyti ir tobulėti!

Ačiū! 💛

  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, Diana. Tikrai puiki DPi narė, truputėli tokia kukli, pasislėpusi. Bet kai Taves reikia, atsirandi vietoj ir laiku. Pareigas atlieki puikiai. Na, o kaip žmogus tai tiesiog, paprasta, draugiška, prie prikoliukų, žodžiu savekė. Sėkmės dar ne viena mėn. eiti šias pareigas. AČIŪ, kad sutikai eiti vienas iš sunkesnių pareigų serveryje!! 😉👋

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labasss, dirbau pas tave taksistuose, buvai puiki direktorė, dabar jau matau net DPi jau, tikrai sveikinu ir sėkmės tau pareigose! Draugiškiausia komandos narė 😜

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 15 minutes(-čių), Minde_Boss rašė:

Labas, Diana. Tikrai puiki DPi narė, truputėli tokia kukli, pasislėpusi. Bet kai Taves reikia, atsirandi vietoj ir laiku. Pareigas atlieki puikiai. Na, o kaip žmogus tai tiesiog, paprasta, draugiška, prie prikoliukų, žodžiu savekė. Sėkmės dar ne viena mėn. eiti šias pareigas. AČIŪ, kad sutikai eiti vienas iš sunkesnių pareigų serveryje!! 😉👋

nenardyk

o kaip Erikas_Gaming pasakytu: gera direktore, bendraujanti mandagi ir grazi (be pasiaiskinimo)

  • Haha 6
  • Oho! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laba, gal dar nepamirsot mano egzistavimo. Smagu matyti kiek pasiekei per pastaraji laika, ir svarbiausia kad tau tai patinka. Pasiilgau tu laiku kai kartu valdem taksi firma, smagu buvo nors buvo ir up&downs. Buvo smagu susimatyt kai buvo galimybe, ir siaip ziauriai pozityvus zmogus esi. Supratinga ir visada randanti teisingus sprendimus. Manau esi verta pareigu cia kas be ko. Visada rupinies visais, patari ir padedi kai reikia. Smagu kad sutarem savais laikais, na ir kad dabar nesipykstam. Gavau proga pasakyt pora geru zodziu, tai ta ir darau :D Nuostabus zmogus kuris vertas visko kas geriausia. Manau kai yra noro, nebus jokiu ribu. Sekmes pareigose ir gyvenime <3

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, teta bendravarde! Daug nežinau apie tave, bet iš tiek, kiek teko matyt servery, esi labai atsidavusi savo pareigoms, žinai ką darai. Visada nebijau prašyt pagalbos, nes žinau, kad padėsi kuom galėsi. Didžiausios sėkmės, Diana!

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...