Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Lynch_Bar

Prisistatau - Lynch_Bar

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų tikrasis vardas: Esu vardu Lukas.
2. Kiek jums metų?: Šiuo metu man yra 18 metų.
3. Jūsų gyvenamoji šalis: Gyvenu užsienyje t.y Vokietijoje.
4. Jūsų gyvenamasis miestas: Seniausias miestas esantis Vokietijoje pavadinimu ''Trier''.
5. Kokioje klasėje/kurse mokotės?: Mokykloje nebesimokau.
6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai)Laisvalaikį praleidžiu užsiimdamas kokia įdomia veikla lauke su draugais, arba prie kompiuterio žaisdamas Gta San Andras, SA-MP.  Taipat esu sportuojantis, sportuoju gatvės gimnastika
7. Gal ką lankote? Jei taip galite parašyti: Ne, šiuo metu nieko nelankau.
8. Jūsų zodiako ženklas: Mergelė
9. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?: Manau kad Vokietija.
10. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?: Taip, turiu 3 seseris 13. 7 ir 20 metų.
11. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką: Taip turiu, bet deja šiuo metu neturiu galimybės jų jums parodyti.
12. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai: Neturiu mėgstamiausio filmo žanro, kadangi visi geri filmai yra įdomus. Labai daug priklauso nuo nuotaikos, nusiteikimo ir ar vienas žiūrėsiu ta filmą. Dažniausiai žiūriu dramas ir kriminalinius filmus. 
13. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai): 90x Rap
14. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje: Šiuo metu nebelankau mokyklos, bet būdavo Informatika labai patinkanti pamoka.
15. Jūsų gyvenimo tikslas: Pasiekti kažką gyvenimą, sukurti šeimą ir žinoma būti sveikam, laimingam. 
16. Apibūdinkite savo charakterį: Esu draugiškas, rimtas, nuoširdus, motyvacijos bei energijos nestingstantis jaunuolis, linkęs visada padėti ar net išklausyti, patarti. Mėgstu viską atlikti savomis rankomis, nedideliu tempu bet  kruopščiai.  Su manim bendrauti, susikalbėti nėra sunku, labai vertinu  draugiškumą ir  organizuotą kolektyvą. 
17. Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės): Mėgstu žmones kurie yra stiprios ir tvirtos nuomonės, žinančius ko jie nori ir einančius savo tikslo link. 
18. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės): Žmonių kurie labai daug ir negražiai kalba už kito žmogaus nugaros, melagiu. 
19. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?: Dirbu mūrininku Vokietijoje. Mano tikslai serveryje yra kažko pasiekti, tapti kažkurio darbo vadovu ar net gi kažkuo aukščiau...
20. Kokie jūsų planai gyvenime?: Šiuo metu, tai butu ko gero pabaigti išsilaikyti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. 
21. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą)

kFuxJGz.png

8iMpqBP.png

 

 

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, Lukai. Sėkmės tau čia bandant įsitvirtinti ir tikiuosi jog pasiliksi žaisti čia, o jeigu reiks pagalbos, tai būtinai kreipkis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Red_Sky rašė:

Sveikas, Lukai. Sėkmės tau čia bandant įsitvirtinti ir tikiuosi jog pasiliksi žaisti čia, o jeigu reiks pagalbos, tai būtinai kreipkis.

Sveikas, Vikarijau. Ačiū tau labai, aš irgi labai tikiuosi kad pavyks man čia įsitvirtinti, ir pasiliksiu žaisti šitame projekte. Jei reikės kokios pagalbos, būtinai kreipsiuosi! 📱💬

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Lukai malonu susipažinti, aš Beluga! Sėkmės tau šitame Las-Venturas serverio virtualiame gyvenime! Ir taipogi asmeniniame gyvenime:) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 valandas(-ų), Mafioz_Elpatrone rašė:

sveikas, sekmės projekte.

Laba diena @Mafioz_Elpatrone, ačiū už šį gražu palinkėjimą... manau sėkmės siekiant savo užsibrėžtų tikslų tikrai prireiks.  :) 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 valandas(-ų), Beluga_Cat rašė:

Sveikas Lukai malonu susipažinti, aš Beluga! Sėkmės tau šitame Las-Venturas serverio virtualiame gyvenime! Ir taipogi asmeniniame gyvenime:) 

Tariu sveikas ir tau Beluga, labai malonu su tavimi susipažinti ir man... tikiuosi sutarsime hehe :P. Ačiū, tau tai pat. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sveikas atvykes,tu su traukiniu begiais acargiai nes nuneš kaip @Camel_Kerr , šnd gedulas vyksta krc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 valandas(-ų), Cold_Blood rašė:

sveikas atvykes,tu su traukiniu begiais acargiai nes nuneš kaip @Camel_Kerr , šnd gedulas vyksta krc

Labas vakaras @Cold_Blood. Ačiū už rūpestį, būsiu atsargus hehe :P . @Camel_Kerr Ilsėkis ramybėje hahha :D 🙏.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas Lukai! Smagu matyti tavo prisistatymą! Tikiuosi sutarsime:)

∞/The_Death\

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 16 minutes(-čių), The_Death rašė:

Labas Lukai! Smagu matyti tavo prisistatymą! Tikiuosi sutarsime:)

∞/The_Death\

Labas vakaras @The_Death!  Aš irgi labai tikiuosi kad sutarsime. 🍻😉

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...