Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 7 / 200

Versija: LV 7.7.7


Ryan_Quard

Peikiu Carl_Phelps spec.pajėgų direktorių (2)

Rekomenduoti pranešimai

Papeikimo anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis:
Ryan_Quard

2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis
Carl_Phelps

3. Jūsų kaltinimai
Buvau apšaudytas teisėsaugos gaujos, susirinkę gaudė be priežasties, manau, jei būčiau padaręs nusižengimą, jie turėjo ištraukti iš transporto priemonės, rakinti ir įtarti, o šiuo atveju neturėjau jokio įtarimo lygio, ir buvau apšaudytas bei išprovokuotas be priežasties, tai jau ne pirmas šio direktoriaus toks elgesys, jei reikės įrodymų iš manęs paties, galima kreiptis, manau čia užtenka šitų įrodymų. Įrodymuose matosi, kaip pats direktorius į mane šaudo ir atlieka ne teisėsaugininko pareigas su darbine teisėsaugininko uniforma. (GALIT BANDYT IŠTRINT ŠITUOS ĮRODYMUS, ESU PERSIFILMAVĘS, TAIP, KAD GERO VAKARO CARLAI). Taipogi darbuotojų nepriežiūra, direktoriaus darbuotojas ir keletą policininkų mane apšaudo, kai važiuoju tvarkingai ,neturėdamas įtarimo lygio, taipogi non rp.

4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą
https://streamable.com/szb7eo

 

  • Patinka 2
  • Haha 4
  • Oho! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Buvo laukiama GP fūrų ty, Rimo ir Valio, kadangi Rimas pasirinko varyti į narkotikus, tai mes pasirinkom sustabdyti nelegalę siunta ty GP Fūra, o apšaudytas buvai dėl tekinamos informacijos kur mes esame.

 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 10 valandas(-ų), Carl_Phelps rašė:

Buvo laukiama GP fūrų ty, Rimo ir Valio, kadangi Rimas pasirinko varyti į narkotikus, tai mes pasirinkom sustabdyti nelegalę siunta ty GP Fūra, o apšaudytas buvai dėl tekinamos informacijos kur mes esame.

 

nėra įrodymų, jog teikiau informaciją Rimui ir Valiui, kadangi buvau prieš porą minučių prisijungęs į serverį pradirbti minimumo, realiai pateikei įrodymus, kaip krentat narkuose, nk daugiau. Nevairavau fūros, nekroviau dėžių, nepažeidžiau nieko, dėl ko turėjau būti sušaudytas, taip, kad gn.


Šiuo įrodymuose matosi, kaip vienas iš tavo darbuotojų bei keleta policininkų mane apšaudo, važiavau tvarkingai, keliuku, jūs prašovėt mano padangas ir todėl nuvažiavau nuo kelio, provokacija akivaizdi. Moralas - darbuotojų nepriežiūra.

 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2021-10-05 at 15:15, Ryan_Quard rašė:

nėra įrodymų, jog teikiau informaciją Rimui ir Valiui, kadangi buvau prieš porą minučių prisijungęs į serverį pradirbti minimumo, realiai pateikei įrodymus, kaip krentat narkuose, nk daugiau. Nevairavau fūros, nekroviau dėžių, nepažeidžiau nieko, dėl ko turėjau būti sušaudytas, taip, kad gn.

Pats žmogus sau meluoja.. Įrodymai, kad kroviai fūra kartu - https://prnt.sc/1uvy2io ir išbuvai iki pat pabaigos, ty 8 minutes. Video nekelsiu ner per ilgas ir ilgai užtrukstas Pabaiga - https://prnt.sc/1uvy8yi

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 10 valandas(-ų), Carl_Phelps rašė:

Pats žmogus sau meluoja.. Įrodymai, kad kroviai fūra kartu - https://prnt.sc/1uvy2io ir išbuvai iki pat pabaigos, ty 8 minutes. Video nekelsiu ner per ilgas ir ilgai užtrukstas Pabaiga - https://prnt.sc/1uvy8yi
 

prisijungus į serwą, bazėj tebuvo dvi fūros, pasiėmiau sanchezą ir išlėkiau kelt minimumo ir variau iki pasikrovimo pažiūrėt kas krauna fūra, ten nieko nebuvo, paskui prikibot prie manęs, o, kad kažkoks rimas krovė fūrą nė minties neturėjau, kadangi kai buvau nuvaręs, jo nebuvo, aš jūsų nekliudžiau, jūs manęs turėjot nekliūdyt, viso.

  • Haha 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 40 minutes(-čių), Ryan_Quard rašė:

prisijungus į serwą, bazėj tebuvo dvi fūros, pasiėmiau sanchezą ir išlėkiau kelt minimumo ir variau iki pasikrovimo pažiūrėt kas krauna fūra, ten nieko nebuvo, paskui prikibot prie manęs, o, kad kažkoks rimas krovė fūrą nė minties neturėjau, aš jūsų nekliudžiau, jūs manęs turėjot nekliūdyt, viso.

Aš tau įrodžiau 1 valandos bėgio vidosą ir tu toliau sau meluoji, nepagailėjau laiko ir įkėliau vidosa - prašom iš anksto

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 10 valandas(-ų), Carl_Phelps rašė:

Aš tau įrodžiau 1 valandos bėgio vidosą ir tu toliau sau meluoji, nepagailėjau laiko ir įkėliau vidosa - prašom iš anksto

 

 

pilstai iš tuščio į kiaurą, taip ir sakyk, kad nesugebi kontroliuot darbuotojų, šitam video rodai, kaip darai /sekti mane ir keletą kolegų, daugiau nieko, laukiam dp sprendimo, graudu žiūrėt, ant kiek bandai išsisukt :) savo įrodymus pasižiūrėjęs, gali pamatyt, kaip aš darau /tpk ir nuvarau į mini eventą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Ryan_Quard rašė:

pilstai iš tuščio į kiaurą, taip ir sakyk, kad nesugebi kontroliuot darbuotojų, šitam video rodai, kaip darai /sekti mane ir keletą kolegų, daugiau nieko, laukiam dp sprendimo, graudu žiūrėt, ant kiek bandai išsisukt :)

Ką man reikėjo išnaudoti admin komandas? išnaudojau savo darbokomandas, kurias galėjau. VISO GERO. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nematau nieko blogo šioje situacijoje.

Tema rakinama.

  • Patinka 1
  • Naudinga! 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...