Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.6


Carl_Phelps

Peikiu Vytas_Likes

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: @Christen_Armani
2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: Vytas_Likes
3. Administratoriaus nusižengimas: Free Kill 2x zaisim vitas 
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą https://imgur.com/a/IM8u5Q8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@Christen_Armani taves buvo  atsiprasyta nes veiksmo metu arma_info padejo teisesaugai nors jis buvo civilis as rasiau /kill /info ir kazkodel sistema nukilino si zmogeli todel atsiprasau jo dar karta buvo mano klaida kad pilno nick nerasiau nes buvo veiksmas bet ir sistemos kad kilina ne tos zmones nes info ir armani nickai skirtingi bet kilino medika kazkodel. Ir labai idomu kodel tu rasai papeikimus carlai uz kitus zmones ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Vytas_Likes rašė:

@Christen_Armani taves buvo  atsiprasyta nes veiksmo metu arma_info padejo teisesaugai nors jis buvo civilis as rasiau /kill /info ir kazkodel sistema nukilino si zmogeli todel atsiprasau jo dar karta buvo mano klaida kad pilno nick nerasiau nes buvo veiksmas bet ir sistemos kad kilina ne tos zmones nes info ir armani nickai skirtingi bet kilino medika kazkodel. Ir labai idomu kodel tu rasai papeikimus carlai uz kitus zmones ? 

nėra uždrausta rašyti. nori žaisti forume žaidžiam tėvai

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

gerai tesiog gali @Max_Tosha tikrinti logus ir matys ka to laiku per veiksma rasiau /kill ir pamatys is fotkes koks zmogus buvo nukilintas tik tiek :) esu garantuotas kad rasiau /kill info bet nukilino si zmogeli todel arturai tegul tikrina logus :) 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimas priimtas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...