Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Christen_Armani

Siaubo Istorijos | Helovinas 2021

Max_Tosha

Prizai suteikti.

Žinutę pridėjo Max_Tosha

Rekomenduoti pranešimai

pbZuAGO.png

Siaubo Istorijos

Sveiki, vaiduokliukai ir šmėklos! RO komanda pristato jums konkursą: Siaubo istorijos! Kaip iš pavadinimo pamatėte, šis konkursas - lengvas. Nei daug mąstyt, nei kurt. Principas - padarykit savo istoriją kuo šiurpesnę!

BnrNO4N.png

Apie konkursą

Šis konkursas, kaip ir minėjau prieš tai, yra kūrybinis darbas. 2 sakiniai ir ne daugiau! Išsiplėsti galite kiek norite, svarbu tik tai, kad istorija būtų įskaitoma lengvai ir aiškiai. Dar norėčiau pridėti ir tai, jog istorijoje negali būti kažkokių tai stebuklų. Čia ne pasaka apie Harį Poterį, come on..

BnrNO4N.png

Taisyklės

  • Jūsų istorija negali pažeisti mūsų forumo taisyklių bei nuostatų;
  • Jūsų istorija negali įžeisti kito nario;
  • Jūsų istorijoje negali būti jokių tikros informacijos fragmentų (t.y. - Tel. Nr., a. kodas, banko kortelės duomenys, tikri vardai, pavardės, gyvenvietės);
  • Jūsų istorijoje negali būti reklamuojančio turinio;
  • Laimėtojas savo istoriją galės paskelbti mūsų Discord Platformoje, viešai!
  • Jūsų istorijas vertins forumo nariai. Kuo daugiau balsų - tuo didesni šansai, kad laimėsite.
  • Draudžiama klastoti balsus. 

BnrNO4N.png

Prizinės vietos bei prizai

  1. Vieta nr. 1 - 3500 Kreditų serverio paslaugoms + GALIMYBĖ PAPASAKOTI SAVO ISTORIJĄ mūsų Discorde!
  2. Vieta nr. 2 - 2500 Kreditų serverio paslaugoms;
  3. Vieta nr. 3 -1500 Kreditų serverio paslaugoms.

BnrNO4N.png

Šablonas

  • Jūsų Vardas_Pavardė:
  • Jūsų istorija:
  • Ar ši istorija tikra, ar iš filmo?: 

BnrNO4N.png

Didžiausios sėkmės jums linki

RO KOMANDA

Boooo!

  • Patinka 9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šablonas

  • Jūsų Vardas_Pavardė: Dede_Osva
  • Jūsų istorija: Prisijungiu į servą , o servas miręs.
  • Ar ši istorija tikra, ar iš filmo?:  Tikrų , tikriausia .
  • Haha 5
  • Sutrikęs 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
  • Jūsų Vardas_Pavardė: Matthew_Toress
  • Jūsų istorija: Tai buvo maždaug Spalio 29 dieną apie 20:49, kuomet suplanavau prisijungti į serveri. Kai paspaudžius žalia icon'a ir suvedęs savo slaptažodi pamačiau tai ko tikrai niekados nesitikėjau pamatyti, kad Ingrida paliko medikus ir vėl sugrįžo į taxi firma.
  • Ar ši istorija tikra, ar iš filmo?: Tikra :( 
  • Sutrikęs 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
  • Jūsų Vardas_Pavardė: Vitalij_Tarakan
  • Jūsų istorijaSapnavau kažkokį malonų sapną, kai mane pažadino kažkoks dunksėjimas. Po to jau taip klykiau, kad vargiai begirdėjau žemių metimą ant mano paties karsto.
  • Ar ši istorija tikra, ar iš filmo?:  plbm tikra
  • Patinka 5
  • Naudinga! 1
  • Ačiū! 1
  • Oho! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
  • Jūsų Vardas_Pavardė:Lukas_Santos
  • Jūsų istorija: Ne man buvo, bet mano dėdei. žodžiu mano prosenelės kapas buvo po medžiu, nu ir mano dėdė sapnuoja, kad jo močiutė sapne sako: kaip mane spaudžia , dusina. Nu ir atsikėlė jis ir papasakojo tą sapną, sako tai gal aplankyk ją , nu atvažiuoja žiūri , kad medis ant jos kapo užkritęs...
  • Ar ši istorija tikra, ar iš filmo?: Tikra
  • Patinka 2
  • Oho! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
  • Jūsų Vardas_Pavardė: Super_Mario
  • Jūsų istorija: Miegu miegu tamsia helovyno nakti, prabundu žiuriu, kad šone Liepsna_Fire guli. Išsigandęs pabegau ir iki po šiai dienai drebulys ima pagalvojus apie tą naktį.
  • Ar ši istorija tikra, ar iš filmo?:  Tikra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūsų Vardas_Pavardė:Tracy_Martinez 

Jūsų istorija: nu tai va, biski gal issiplesiu. Tai kiekviena naktį pabundu 3-4h nakties, kad ir kiek prisižiūrėjas tik toku, internete prisiskaites apie tai kas gali būti kad pabundu naktim. Sita nesąmonė tesiasi jiau pora mėnesių, nu ir viena nakti pabudau ir matau jog prieš mane stovi skeletas kazkox. Tai as greitai po koldra ir spiegt nežmonišku balsu pradėjau. Acikele visa šeimyna. O tas skeletas vos uziebus sviesa dingo. Po to sekančią dieną mano šuniukas dzeris, pradėjo žiūrėti i spinta kurioje buvo sukabinti šventiniai kostiumai, taip ir nesupratau ko jis ten žiūrėjo. Bet po kelių minučių jis pradėjo loti, atejau ir matau suplesytas kostiumas ir tox pat koki macheu naktį. Po shio yvykio vis bandau naktį neacikelti, neprasimerkti. Dar iki dabar tai pamenu, ir tikrai nenoriu jog kažkas panašaus pasikartotų, nes trbt sirdies smūgis istiktu, Dieve padėk. 

 

Ar ši istorija tikra, ar iš filmo?:  tikra. 

  • Patinka 1
  • Oho! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
  • Jūsų Vardas_Pavardė: Matas_Calvaro
  • Jūsų istorija: Kiekvieną dieną trečią nakties grodavo kazkokia keista muzika, kuri prižadindavo tik mane, i tai nekreipiau demesio iki trečio karto kaip tai atsitiko. Trečia kartą nusprendžiau nueiti ir pasižeti kas ten groja. Tai buvo labai sena muzikinė dežutė buvo labai kraupu todėl nusprendžiau padaryti eksperimenta ar tai tikrai paranormalu, taigi išėmiau iš tos dėžutės batereikes ir palikau kitai nakčiai, Taigi kita vakarą užmigau, ir 3 nakties mane prižadino ta pati muzikytė  aš labai baisei išsigandau ir nuėjau pažiurėti ar ten neivyko nieko paranormalaus tylei priėjau prie tos dėžutės ir matau labai greitai skrendanti šešėlį mano mirusio tevuko atvaizdu pasirodo tą dėžutė tevukas buvo dovanojas man per mano penktajį gimtadienį  ir pasirodo kad tėvukas mirė 3 valandą nakties tam pačiam kambarį kur grodavo ta dėžutė tai išsiaiškines labai pakraupau ir ta dėžutę išmečiau. Ar jūs tikite po mirtiniu gyvenimu ? Aš - jo 
  • Ar ši istorija tikra, ar iš filmo?: Visiškai tikra
  • Haha 1
  • Oho! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šablonas

  • Jūsų Vardas_Pavardė:Kenny_Silver
  • Jūsų istorija: Kontekstas - tetos sūnus pakliuvo į avariją, kuri jį paliko komoj. Teta diena prieš susapnavo, kaip jos mirusi mama ir sūnus kviečia ją ateiti "pas juos" - kitą dieną nuvykus į ligoninę sūnui prasidėjo insultas, bet medikai buvo pasiruošę, tai išgelbėjo jį. Taip vos nepraradau pusbrolio ir kažkaip šiek tiek rimčiau pradėjau žiūrėt į tokius visokius ženklus.
  • Ar ši istorija tikra, ar iš filmo?:  Tikra
  • Patinka 1
  • Oho! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šablonas

  • Jūsų Vardas_Pavardė: Danny_Williams
  • Jūsų istorija: Tikriausiai kvailiausia idėja kuria buvau sugalvojęs buvo aplankyti apleistą psichiatrine ligonine vidurnaktį. Buvom tryse dėl viso pikto vasario mėnesis šalta tamsoje nieko nematyt. Buvom apsiginklavę tik telefonų žibintais. Kažkaip niekad netikėjau visokiom dvasiom vaiduokliais ir panašiai. Bet po 20-30 min vaikščiojimo nes buvo 2 aukštai pradėjo vykt keisti dalykai. Realiai visi juokėmės gerai leidom laiką kaip buvom antram aukšte kol išgirdom varpelį skambant apačioje. Kaip sakant visi pasimetėm ir nežinojom ka sakyt tai po truputį pradėjom eiti į apačia pažiūrėt kas ten buvo ir čia tik pasakau, kad ligoninė turėjo duris laiptų viršuje kurios atsidaro su elektriniu mygtuku, bet kadangi pastatas apleistas ir elektros niekur nebuvo jos neveikė ir lengvai atsidarė. Varpelis kuris nuskambėjo buvo ant stalo ofise kuris priėmė klientus. Nu langai buvo išdaužti ir visa kita tai buvo keista bet įtikinau, kad tai buvo tik vėjas. Nu lipom laiptais atgal į viršų ir tos durys kurios buvo antram aukšte nebeatsidarė. Jos tiesiog buvo uždarytos ir bandžiau mygtuką paspaust, kad atidaryt bet kaip žinot elektros pastate nebuvo. Visi pasižiūrėjom vienas ir kita galvodami čia kažkas prikola ant mūsų užmetė, bet tai buvo neįmanoma, nes visam pastate buvo tyla. Vienas iš mano draugų pradėjo bijot ir norėjo išeit. Pradėjom eit prie išėjimo ir durys kurios yra pagrindinės buvo atidarytos kaip mes jas buvom uždare. Tada pradėjom panikuot ir išbėgom, nes galvojom, kad kažkas atėjo ir bandė bus išgąsdinti, bet kai buvom lauke prie mašinos žiūrėdami į pastatą matėm, kad antram aukšte vienam iš kambariu pradėjo lemputė mirkčiot. Po tos nakties užteko mums visiems prikolų, bet mintyse buvo tik vienas klausimas. Kaip užsidarė antro aukšto durys kai viršuje nieko nebuvo? Viskas buvo apžiūrėta kiekvienas kambarys. Ir niekas negalėjo laiptais užlipti tuo laiku, nes kai nuėjom į apačia varpelis buvo prie laiptų? Ir užsiliko tokios mintys, kad kažkas nenorėjo mūsų ten. 
  • Ar ši istorija tikra, ar iš filmo?: Tikra iš pačio patirties. Jei kam įdomu kaip atrodo Google rasit nuotraukų: St John’s Asylum Lincolnshire
  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šablonas

  • Jūsų Vardas_Pavardė: David_Edyionii
  • Jūsų istorija: Jaunimas sumąstė pajuokauti, tai prie vienos senyvo amžiaus moteries namų pradėjo naktimis dėlioti kapų žvakes, laidotuvių gėles, kryžius, visokius ženklus. Žmogus patyrė tikrai daug streso, nerimo, jaudinosi dėl ko tokie dalykai vyksta, nieko nesuprasdama, kol galiausiai tas išgąstis, stresas davedė žmogų iki širdies problemų, ligų, nuo kurių priėjo prie greitos mirties, širdis sustojo. Po senyvo amžiaus žmogaus mirties visiems tiems prie tokių „pokštų“ prisidėjusiesiems lydėjo vien tik nesėkmės, patys patyrė artimųjų žmonių netektis, prasidėjo avarijos, dažni atvejai „per plauką nuo mirties“, naktimis negalėdavo pamiegoti, nes vykdavo keisti dalykai, visokie pašaliniai garsai, traškesiai, lyg silueto judesiai, tie jaunuoliai realiai susigadino sau gyvenimą, pradėjo lipti į skolas, prasidėjo narkotikai, visokios kitos ligos, vienas iš jų atsidūrė psichiatrinėje ligoninėje, kur tikrai vyko ne ką mažiau keistesni dalykai, visokie žmogaus pasąmonėje lyg šūkavimai, visokie garsai, žmogus atrodė iš vidaus apsėstas ir nebeturėjo kitų pasirinkimų kaip tik iškęsti, kentėti tai visą savo gyvenimą, buvo bandyta kreiptis į būrėjas, kurios nieko naujo nepasakė, tik papildomos išlaidos kurios vis labiau sodino į skolas ir žlugdė žmogų iš vidaus.
  • Ar ši istorija tikra, ar iš filmo?: Tikra, paimta iš vienos grupės, kurios neatskleisiu, nes draudžiamas reklamos turinys
  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šablonas

  • Jūsų Vardas_Pavardė:Dedee_Swedenas
  • Jūsų istorija:gavau rcona ir bana discorde :((
  • Ar ši istorija tikra, ar iš filmo?: tikra 

rcon.png

  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Šablonas

  • Jūsų Vardas_Pavardė: Mariux_Andres
  • Jūsų istorija: Po nesėkmingo prieš tai mano pasakojimo kurį turėjau pašalinti nes šią istoriją tikrai žinojo ir jam nepatiko kad dalinausi na pire sekančios mano siaubo istorijos tai..
  • Prieš keletą metų kai gyvenau kartu su drauge viename bute ir vieną naktį ji turėjo išvykti pas močiutės tai tą naktį pasilikau vienas bute buvau visą dieną pavargęs ir išėjau miegoti apie 22h ir žinot tą jausmą kaip miego paralyžiu ?tuo tarpu nesupratau nes kai miegu kartais pradedu garsiai kvepuoti tai pabudau iš to jausmo kad kažkas stebėti ir stovi kažkoks siluetas kuris man sako " Nekviepuok tiek garsiai leisk man miegot" (kažkas tokio) aš atsakiau galvodamas ir pakiles iš miegu kad tai mano draugė kuriai aš atsakiau "taigi žinai kad taip kartais man buna" bet tuo tarpu staigiai prasiblaškiau kad taigi as vienas bute esu noriu atsikelti bet neina tik tas šešelis vis artinosi prie manes ir tuo pačiu norejosi rėkti bet kuo garsiau rekiau tuo tyliau man atrodė ir tik pabudau tada kada kaimynai pradėjo skambinti man i duris ir pradėję jie šaukti kad policija jau iškviesta... O aš visas perbales,šlapias atrakinau duris sakė man jie ar tau viskas gerai atsakiau kad tai buvo košmaras tai kaimynai perskambino policijai kad jokios grėsmės nėra
  • Bet viską apibendrinus kad tą naktį buvau vienas bute tai nutiko 3h kažkur nakties, nežinau tokio dalyko patirti tikrai niekam nelinkėčiau...

2.pasakojimas- 

Pas mus kaime yra tokie apleisti rumai seniau ten gyveno žmonės veliau buvo padarytas kaip šarvojimo salė (šiuo metu yra stipriai apleista) tai nutiko kai dar ejau i 6klase mes su draugu neturejom ką veikti tai nusprendėm užeiti į tą šiurpu pastata buvo jau ant vakaro(žiemos laikas) kai tais laikas nebuvo tokių išmaniųjų telefonų ir nevisi galejo mandresnius turėti taigi eidami i pastata mes įsijungeme filmavimo kamera kad būtų LED šviesa  vaikštinėdami po pastata išgirdome labai stipru smūgį po kurio labai isigandome negalvojom kad ten galėtų būti "siela""dvasia" o ten gyveno dar benamis tai pasiememe po lazdą (apsigint jeigu kas) tai spukome is to pastato  grįžom namo galvojom peržiūrėsim ta klipa pasijuokti is mūsų reakcijų bet viskas apsisuko kita linkme buvome žiauriai išsigande kai išgirdome tame klipe baisų rėkima ir tuo metu "kaip minejau viršui stiprų smūgį" o to rėkimo mes net negirdėjome ir po kelių dienu draugo telefonas tiesiog sugedo kartu su kelių mb atminties kortele kuriame buvo šis įrašas ir žinoma tai nera istorijos pabaiga po kelių kažkur savaičių tame pastate kur buvo tas benamis jis mirė toje vietoje uz sienos kur išgirdome stiprų smūgį ir per vaizdo įrašą klykianti balsa

Iki pat šiol laiko tikrai prisibijau užeiti....

  • Ar ši istorija tikra, ar iš filmo?: Visiški  tikri pasakojimai jeigu kažkas norėtų suzinoti kur tas pastatas galiu drasiai parodyti sms

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šablonas

  • Jūsų Vardas_Pavardė: Zygis_Inferno
  • Jūsų istorija:
  • Na prieš istoriją noriu pasakyt, kad kylo mintis ją parašyt ir visi prisiminimai grįžo, kai perskaičiau kitų istorijas. Galvokit, kaip norit gal ir skambės ši istorija juokingai ar jūsų manymu "išgalvota", taip nėra, nes viskas kas čia pasakojama yra tikra.
  • Mano Istorija:
  • Buvo viskas prieš 5 metus 2016-aisiais mano miesto Eglutės Įžiebime. Buvau dar tada 9-okas ir mokiausi gimnazijoje 9-oje kalsėje, tai vieną dieną klasiokas pasiūlė man eit daryt litrą per įžiebimą aš nieko nelaukęs sutikau, nes judesio kažkur ir kažką veikt norėjosi tą vakarą, o variantų be šito nebuvo daugiau, kur galim gaut veiksmo. Grįžtu namo niekas narašo aš telefoną kraunų ir sakau reikia man pačiam parašyt, nes nerašo, tai parašiau sako: "Ai visai tave pamiršau atvaryk žodžiu iki manęs, iki centro" 
  • Aš rašau: "OK"
  • Važiuojų su autobusu atvariau žodžiu jau prie stotelės išlipu nuvariau iki klasioko dar laukiam tada kito jo seno iš progimnazijos klasioko. Sulaukėm tada metėmes ant litro laukiam kitų klasioko pažįstamų, kurie yra pilnamečiai ir gali mums nupirkt alkocholio. Sulaukiam profkinių ėjom iki barako, kur yra parduotuvė padavėm eurus gavom alkocholį ir visi varem į centrą po truputį pradėt laistyt. Atvarėm į centrą atsidarėm geriam, geriam sakom varom pasivaikščiot. Vaikštom centre geriam limonadą, nes alkocholį viešoj vietoj negalėjom, nes buvo policiją, netyčia numetę vienas limonadą policiją pamatė, kad ant žemės ir nieko nedarė :D , tačiau ėjo senyvo amžiaus pagyvenęs žmogus nuo balos tą limonada pakėlę ir pasiemę jį sau, kai jis buvo besibaigęs išbėgt ir buvo be kamštelio. Mes juokiames ir po to varėm gert nuvarėm į Senvagę centre prie vienos vietos, kuri mano mieste vadinasi: "alaus takas". Jau beveik buvom baigė litrą ištaškyt ir kai pabaigėm vienas klasioko buvęs klasiokas bandė kietu pasirodyt, tai buvo ant laiptų ir taip girtas, kaip tapkė svaiguliavo ir prie tų laiptų yra kalnas tai gerai, kad dar ne nuo laiptų,o nuo kalno visas girtas nusivartė :DDDD. Aš per visą tą alaus taką girtas, kaip žvengiau garsiai ir taip viskas buvo dzin, nes buvau girtas, ir neatsimenu, kad gyvenime taip baisiai juokčiaus, ir aplamai galvojų, kad čia gyvenime labiausiai buvo žvengęs :D . Nusivartęs klasioko klasiokas pametę savo telefoną aš jį dar tamsoj suradau tas jau visas vos neverkiantys buvo, nes žinojo, kad nuo tėvų gaus pylos :D . Aš suradau sako: "Tu maladiec esi, tu tikras žmogus"Tada, kai baigiasi visas šitas "bardakas" profkiniai pabėgo bandėm gaudyt, bet jie buvo blaisvūs, o mes girti, tai paskui nuvarėm dar jų paieškot, bet neberadom. Nuvarėm tada į klasioko kiemą ant suoliuko pasedėt, bet prieš tai eidamas girtas netyčia man po kojom pasimaižė trys marozai aš ant vieno užlipau netyčia tas sako man: " Žėk kur eini invalide"
  • Aš: "Gerai, gerai"
  • Marozas: "Kas gerai? "
  • Aš: "Gerai"
  • Nenorėjau nieko sakyt, nors ir girtas buvau, kad ir kaip norėjau, bet patylėjau ir reikėjo patylėt, nes būtų mane sudaužę. Varėm ant suoliuko klasioko klasiokas jau buvo pagavęs kably ir pradėjo "šustraut" tipo boksuotis daužytis, kitas klasiokas vėmę, o man nieko nebuvo aš žvengiau iš jų girtas sau ramiai sedėdamas. Paskui pradėjo abu vemt ir vėl, bet kitas kur tam kieme senas pagyenęs žmogus vakare, kai buvo tamsu eina namo ir sako: "Kas yra ko vemiat, kad negera?"
  • Klasiokas: "Ai picos prisivalgėm ir negerą"
  • Po šio sakinio mes visi girti ir jau šiek tiek prasiblaivę pradėjom žvengt per visą kiemą. O po to mes visi trys  atsigavę ir šiek tiek prasiblaivę nutariam eit namo. Klasiokas savo kieme buvo, o aš vedžiau to klasioko klasioką namo link centro, nes tėvai laukė, o jis buvo visas girtas ir reikėjo vest už rankos, nes pats negalėjo vaikščiot nuo girtumo. Atvarėm link centro ir girtas buvo, ir kažkokie rusai priėjo prie manęs, ir sako: "Gėrei, rūkiai? "
  • Aš: "Sakau ne"
  • Rusai: "Kažka tarpusavy rusiškai kalba"
  • Aš: "Speak English not Russian"
  • Rusas: "Vėl kažką rusiškai"
  • Aš: "Litovski b*"
  • Tada kažkokia moteris priėjo ir sako tam klasioko klasiokui kur gyveni, kur tave parvežt ir panašiai nuvarė jie tada su tais rusais ten kalba. Aš vienas ten stovėjau ir žiūriu yra proga pabėgt, nes po to jaučiu mane sudaužys bent jau tada girtas taip buvau galvojęs. Nieko nelaukęs ir vos ant purvo nenukritęs, kad bėgau pamatę mane, kad bėgau pradėjo vyt aš tepu slydęs žiūriu pabėgau, bet vistiek bėgau, kai girtam rodęs, bėgau, bėgau peškom per parką per visus krūmus, bėgu ir galvoju, kad čia sapnas, bet nebuvo, tai sapnas, o buvo realybė. Sutikau draugą su močiūtė iš treniruočių tada ir toliau bėgu pasisveikinęs, o tada po kiek laiko per treniruotę sakė, kad aš bėgdamas i parduotuvę įsirėžiau ir po to vėl bėgau savo keliu. Žodžiu bėgau ir nuo centro iki kito miesto galo, kur peškom normaliai būtų apie valandą kelio aš girtas su adrenalinu ir visą kelią bėgdamas be sustojimo per 14 minučių nuvariau :D . Grįžtu namo pas močiūtę sakau einu pailsėt pavargau atsiguliau užsidariau duris ir manęs niekas nepagavo ir net neįtarė, kad aš esu girtas. Kitą dieną atsikeliu galvą baisiai skauda, bet nieko pasiemu telefoną ir įsijungiu mobilius duomenys klasiokas rašo: "Nu, kaip tau? nepagavo?"
  • Aš: "Ne, viskas normaliai grįžau užsidariau, tik galvą skauda, o tau" 
  • Klasiokas: "Mane pagavo xD"
  • Tai va grįžau tada namo ir apibendrinant: Girtas eglutės nemačiau :D , 2 kartus vos manęs nesudaužę, bet svarbiausia girto nepagavo :D .
  • Ir dar po kiek laiko sužinojau kiek buvo sakęs klasiokas, kad ta moteris tada, kur prašėsi klasioko buvusiam klasiokui padėt buvo iš globos tarnybos, tai dar tėvam liktai ir baudą užmetę, kad neprižiūri savo sūnaus. Skamba gal ir dabar juokingai, ir kas skaitis vargu ar manim patikės, bet tada nebuvo nei juokinga, nei linksma, o bėgau tada visą kelią namo su baimę. Gerai, kad viskas gerai baigiasi.
  •  
  •  
  • Ar ši istorija tikra, ar iš filmo?: Tikra
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šablonas

  • Jūsų Vardas_Pavardė: Marius_Benz
  • Jūsų istorija: Kartą mieste, vėlyvų vakarą sutikau poną Max_Tosha, kuris žadėjo, jog nusives į inteligentišką kavinę bei viskas bus gerai. Galų gale asmuo stengėsi prigirdyti ir nusivesti nežinia, kur ! 
  • Ar ši istorija tikra, ar iš filmo?: tikrų tikriausia..
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
  • Jūsų Vardas_Pavardė: Dzonas_Vikas
  • Jūsų istorija: Papasakosiu savo paties patirta iviki kurio niekam nelinkeciau kitam patirt zodziu pries pora metu as is pora mano draugu prisiziurejom YouTube platformoi visokiu video is apleistu pastatu ir vaiduokliais, aisku mes tuom netikejom nei vienas tai sugalvojom nueit nakti i apleista 4 aukstu viesbuti ir prabut per nakti. Mes pasakem tevams kad eisim nakvot pas viena drauga i namus, bet susirinke maisto ir visokiu daiktu isejom i mineta viesbuti. Visa vakara jame nieko nevyko jau buvo pradeje ir atsibost sedet ten. Iki pat 12 nakties sedejom ir sugalvom kad reikia pabandyt issikviest dvasiu. Vienas draugas is kuprines issitrauke 5 zvakes ir druskos pakeli ir sako "pabandom pasikviest piku dama" mes nusizvengem bet sutikom. Is druskos ispylem zvaigzde sudejom ant visu kampu po zvake ir uzdegem ir pradejom sakyt visokius is interneto rastus zodzius kad iskviest. Zodziu nieko mums neisejo ir uzgesine zvakes isejom miegot. Atsikeliau as apie puse 3 nakties ir pamaciau kad vieno draugo nebera taipogi ir zvakes buvo nurinktos pazadinau kitus draugus ir pasakiau kad nebera draugo ir zvakiu. Visi atsikelem ir isejom jo ieskot. Mes miegojome 2 aukste ir isejome ieskoti jo i likusius aukstus. Nuejome i trecia auksta ir pamatem kad jis miega 3 aukste su uzdegtom zvakem ir ispilta nauja druskos zvaigzde. Mes pradejom ji zadint ir kai pazadinom pamatem kazkokia kaip ir figura stovint tarpdury tokia labai neryskia. Visi pradejom staigiai begt is to pastato ir kai isbegom trecio auksto lange matem kazkoki ryskiai balta zmogu. Parbegome pas drauga i namus issimiegojom ir paklausem draugo kuris buvo 3 aukste ar jis kazka pamena kas buvo kaip jis ten atsidure ir jis pasake kad jam kazkas liepe eit ir daugiau nieko nepamena is tos nakties. Nuo tos dienos niekada nebezaidziau su tokiais dalykais.
  • Ar ši istorija tikra, ar iš filmo?: Tikra
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kadangi daugumai jūsų neaišku, kas yra taisyklės, jūs nušalinami.

@Vitalij_Tarakan, @Lukas_Santos bei @Kenny_Silver lieka. Balsavimas:

Už Vitalij - "Ačiū" Reakcija

Už Santos'ą - "Haha" reakcija

Už Kenny - "Oho" reakcija.

Tema užsirakina rytoj, 12 val. Tą valandą bus paskelbti rezultatai.

  • Patinka 1
  • Ačiū! 11
  • Haha 2
  • Oho! 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
  • Jūsų Vardas_Pavardė:Max_Tony
  • Jūsų istorija:Einu per lietu ir kazkoks persirenges ciuvas su klauno kostiumu ir plastikine macete uzsivijo:D girdejau kad jis begdamas juokesi sustojau o ten mano draugelis 😕
  • Ar ši istorija tikra, ar iš filmo?: Tikra
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Siaubo istorijų rezultatai:

1 Vieta - @Vitalij_Tarakan

2 Vieta - @Kenny_Silver

3 Vieta - @Lukas_Santos

Sveikinu nugalėtojus!

Prizus jums įteiks @Max_Tosha

Ačiū dalyvavusiems, nors ir neskaitot taisyklių ❤️

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...