Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.7


Lucy_Suarez

Peikiu Dwayne_Stevenson

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Lucy_Suarez
2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: @Dwayne_Stevenson
3. Administratoriaus nusižengimas: Visų pirma norėčiau pradėti nuo vieno pagrindinio reikalavimo einant svarbias pareigas serveryje - nešališkumo. Nereikia to, kuris ,,išmazina" savo klaniškius, nesu matęs nei vieno bannedo iš jo pusės, kuris būtų iš jo klaniškių, nu bet čia gal ir akivaizdu, nes pats veiksmuose dalyvauja, suprantama. Bet kam duot tokiam prižiūrėtoją, kai discorde vieną neapykantą skleidžia ant princų - https://talpix.lt/u/ASV1rz6 ir čia tik koks nedidelis procentas viso to, ką jis mano apie princus(užtektu pasižiūrėt in game logus(/kr), jų patį discordą). Sarkazmas čia bičo neišgelbės, nes visi žinom kokia yra realybė. Kol buvo užblokuoti trys žaidėjai iš jo klano pusės(Daniel_Nixon, arma_info, rodrique_lemaza), Daniel_Nixon - dėl poros vaizdo įrašų, kuriuose nemanau, jog turėtu būti patvirtintas bannedas, bet žinodamas dwaynas, jog jį įžeidinėjo(https://talpix.lt/u/9ChFMsx) tą užblokavimą patvirtino. Kodėl išviso turi būti tikrinami kompiuteriai, kai čytus paslėpt lengviau, nei bet ką kitą? Geras pavyzdys arma_info; https://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/198321-jerome_genuine-ban-arma_info/ https://www.youtube.com/watch?v=JstdoTIJNik&feature=emb_title(visi video perfilmuoti, neišeis ištrint) Žinodami, jog abu vaikiukai palaiko gerus santykius(dwayne ir arma) ir pats prisigaudamas savo įrodymuose, kur pataiko šaudydamas virš galvos, taikydamasis į viršų ir pataikydamas nubėgančiam nuo rampos žmogui. O vienintelis dwayno atsakymas, kad aš buvau išmazintas N kartų, kur tie mano extremecheatsai buvo apie kuriuos kalbi kai leidau tikrinti tau mane gdm'e?(https://talpix.lt/u/5bo6EUG). Cituoju dwayna - "Neverk pas tave irgi kiek tokių vietų buvo, bet išsimazindavai, nes savas banus tikrindavo?? Dabar žiūrėsim ar Armandukas toks pat kaip tu." O kartais ne pats tikrinai prisijungdamas į Vegos discordą? :D Bandai pilstyt iš tuščio į kiaurą, bet niekas nesigauna, kur tos tavo pasakos dingsta, kai užblokuoji ir vistiek atblokuoja? nes nieko nepastebi? Įrodyk, man kur aš taip prisigaunu kaip arma, bent vieną pavyzduką, ačiū. Tęsiant toliau mintį, stebėjimo laikotarpis? ką? kokiais būdais ir kodėl? Pateikė visus įrodymus, ko dar trūko? Tikrinai kompiuterį? įdomu kiek rimtai tikrinai jo tą kompiuterį, pora failų atsidarei ir viskas? daug klausimų dėl šito bannedo. Kodėl gdm stebėjimai ir jo perfilmavimai vyko tik man? Ar čia gavus atsiblokavimo prižiūrėtoja, atsiveria visos galimybės ir palei save gali žiūrėti ką tikrinti gdm? Šis nuosprendis buvo skirtas visi žinom, kad tik man, nes vienas kitam neapykantą turim nuo pat 2019 ar kelintų. arma dabar žymiai žiauriau šaudo, pataiko visas neįmanomas kulkas, išdaužo visus ant sausų. O per patikrinimą(bus papildyta video) nei truputį neatitiko, to ką jis šaudė prieš tai, o stebėjimo laikotarpyje yra įterpta taisyklė: "Nepakito žaidėjo gabumai. Akivaizdžiai sugeba atkartoti šaudymą, kaip ir užblokavimo apeliacijoje." rodrique_lemaza irgi, lai atkartoja man su defaultine gta (https://imgur.com/a/ZBNZn3kšitą kulką, kalbu apie tai kur nusitaikė ant pakilos stovinčiam žaidėjui. Nes be mix aimo taip padaryti nėra įmanoma. Noce_Nojus pastebėjimas: "Parasyk kr* tas stebejimas kaip dwaynas paskyre armandui vps nereikalingas, paskyre stebejima- vadinas kad kazka itaria, jei itaria lai patvirtina, nes per ta stebejima arma saudo kaip diena ir naktis, galima sakyt jei atmete nes jis vps nestebejo jo nes nepasaude per stebejimo laikotarpi, o pries tai nepramisino nei vienos kulkos, o tas stebejimas va kaip dabar arma padare nieko nenaudojo ir saude kaip as". @Max_Tosha paskyręs truputį laiko, dėl šių vaizdo įrašų iš armando pusės, pastebėtum, jog nelegalias programas naudojo 100% procentų.

https://prnt.sc/200atig https://prnt.sc/200annv o armos nesiskyrė šaudymas?

 

  • Patinka 23
  • Naudinga! 2
  • Haha 9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

„armos saudymas pries ban ir po nesiskiria“

iki kito karto, armandyzas 🤡

 

p.s Kornelijau, manau jog turejo buti priimta, vis del to saudymas pasikeite pries ir po bano, kas tikrai sukelia daug didesni itarima jog armandukas vis del to cytino. 

  • Patinka 12
  • Naudinga! 1
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, ačiū už papeikimą. Visų pirma norėčiau pradėti nuo neapykantos princams? Kur būtent tu ją matai? Ar aš jus įžeidinėju, ar kažkaip kitaip žeminu? Kur čia būtent jūsų žeminimas, kad aš parašiau Taksiorui, jog jis su jumis yra teisėsaugoje? Einant prie savų blokavimo, tu teigi, kad esu neužblokavęs nei vieno savo štai tau keletas apeliacijų, kai buvo užblokuoti mano klaniškiai 1, 2, 3, 4, 5

Toliau pereikime prie Nixono užblokavimo. Tu nemanai, kad Nixonas turėtų būti užblokuotas, nes buvo per mažai įrodymų, bet jeigu būčiau atmetęs užblokavimą būtum sakęs, kad Nixonas turėjo būti užblokuotas argi ne taip būtų buvę? Taip pat teigi, jog aš žinodamas, kad jis mane įžeidinėjo patvirtinau užblokavimą, bet pasakyk man, kaip aš galėjau žinot, kad jis mane įžeidinėjo, jeigu tavo nuotrauka pateikta iš jūsų privataus susirašinėjimo ir po ban patvirtinimo :DDD Taigi, kodėl aš patvirtinau Nixono užblokavimą?

  • Buvo įkeltas jo tik vienas vaizdo įrašas ir tai kur lengviau buvo pataikyti iš 5m, o kur pataikė viską iš 20m nebėra vaizdo įrašo, nes „instant replay tiek neišsaugo“. 
  • Bent jau būtent aš, kai dalyvauju veiksme tai nepastebiu, kad jis šaudytų taip pat, kaip šaudė šiame dm evente ir tikrai nepamenu, kad jis taip šaudė visada kiek esu jį stebėjęs. 
  • Iš abiejų vaizdo įrašų visos jo kulkos buvo pataikytos.

Man tiek įrodymų buvo per akis, kad galėčiau patvirtinti užblokavimą. Pereinant prie kompiuterių tikrinimų tai aš jų netikrinu jeigu pats žaidėjas nenori ir nepaprašo. Paprašius Armando duoti patikrinti kompiuterį jis sutiko ir neturėjo jokių priekaištų tai kodėl gi nepasinaudojus proga ir pilnai neįsitikinus, kad žaidėjas nečytina. Taip čytus paslėpti gan lengva, bet jis buvo tikrinamas nesusitartu laiku ir netikėtai per stebėjimo laikotarpį. Taip pat neišjungiant GTA čytų ištrinti neįmanoma. Tuo labiau jeigu būtų įjungęs kažkokią čytų lentelę ar įjungęs čytus programa iškarto rodytų(čia jeigu failas būtų pervadintas pačioj papkėj) Patikros pavyzdys kaip buvo tikrinamas 9:48 - spausti.

Toliau tu rašai, kad leidai man tikrinti tave gdm‘e, bet seni tu man neleidai tave tikrino Minde_Vega, o ne aš. Pereinant toliau prie tavo tikrinimo kodėl tavo tikrinimas GDM'E buvo blogesnis negu Armando? Tave tikrino susitartu laiku ir laisvai galėjai kažkam duoti savo paskyrą, kad pašaudytų už tave :) Man kyla klausimas kodėl nekalbėjai tuo metu, kai tave tikrino Vega? Mikrofonas sugedo 30 minučių? Čia dar toks įdomesnis dalykas, kad parsisiųsta GDM gta tau crashino, o kurią tu turėjai veikė tai laisvai galėjo būti pervadintas kažkoks čytas joje su g-ac emuliatoriumi. Einant toliau po kažkiek laiko vėl gavai užblokavimą LV ir buvai susitaręs su Vega ir manimi, kad vėl duosi patikrinti kompiuterį(pats sutikai be pykčių), kai busi paprašytas, bet vietoj to, kad duotum patikrinti ir visam laikui įrodytum, kad nečytini pradėjai man grasinti tiesiog žemo lygio poelgis tik tiek pasakysiu. Tiek ir užteks ties tavo GDM tikrinimu

O kartais ne pats tikrinai prisijungdamas į Vegos discordą?“ Jo seni tikrinau su Vegos balsu kalbėdamas :DDDDDDDDDDDDDDDDD

Šis nuosprendis buvo skirtas visi žinom, kad tik man, nes vienas kitam neapykantą turim nuo pat 2019 ar kelintų.“ Šis nuosprendis buvo skirtas ne manęs vieno, o ir Vegos taip, kad kažkokių neapykantų nėra tarp jūsų, nes jūs toje pačioje pusėje ir netikiu, kad pykstatės.

Dabar palyginkime tavo šaudymą čia iš vienų narkų rusho - spausti(btw glowe pats taip nepašaudei kaip čia, nes net aš tiek dmg padarau, o las venture į vienus vartus mane šaudei tuo metu.) ir Armando iš 5 skirtingų veiksmų šiame bannede - spausti. Taigi, tai buvo tavo šaudymas iš vienų narkų(beveik visada serijos), o Armando surinkta 5 skirtingų veiksmų serijos. Tu galvoji, kad jis gavęs stebėjimo laikotarpį kažkokiu būdu šaudys kaip tu tame videke? Kai jo bane surinkta 5 videkai iš skirtingų vietų ir stobaliai jis ne visada serijas šaudė seni nu wtf. Va prašau iš mano stebėjimo jo panašios vietos pataikymo(spausti). Ai dar toks klausimėlis kur dingo tavo skillai šiuo metu?

Pereikime prie Lemazos bannedo. Sakei, kad Nixono bano nepatvirtintum, nes per mažai įrodymų(2 vaizdo įrašai) O tai pas Lemaza ne tas pats? 2 videkai gi neužtenka įrodymų wtf. Lemazos atmečiau, nes: 

  • Pateikti abu vaizdo įrašai.
  • Šaudant pataikė ne visas kulkas ir nebuvo kažkokių lockų žiūrint jo perspektyvą.(Tau atrodo, kad buvo)

Taip nusitaikė ant pakilos esančiam žaidėjui(tikriausiai, kad į kojas), bet nepataikė?? Paskui nusitaikė į Kill_Pill(Buvo atsiradęs žalias trikampis), bet irgi nepataikė kas per aimas wtf... spausti 0:06 pataikė 1 kulką ir nepataikė likusių(kas per aim??) 0:07 Prie pat šovė nepataikė taigi turėjo užlockint tas mix aimas tavo. Paskui šovė iš sg kur dar lengviau pataikyt net nepataikė į žaidėjus stovinčius ant kliūties tai kur tu kažkokį aimą gali matyt? 0:09 paskui vėl nepataikė, kai pritūpė lastas nu tiesiog geras aimas.

„Noce_Nojus pastebėjimas: "Parasyk kr* tas stebejimas kaip dwaynas paskyre armandui vps nereikalingas, paskyre stebejima- vadinas kad kazka itaria, jei itaria lai patvirtina, nes per ta stebejima arma saudo kaip diena ir naktis, galima sakyt jei atmete nes jis vps nestebejo jo nes nepasaude per stebejimo laikotarpiVideo yra pateiktas tai kaip aš galėjau jo nestebėt? Bent jau man šaudymas pasirodė panašus, nes ir jūsų pateiktuose vaizdo įrašuose ne visada tikriausiai serijas šaudė Armandas tik taip iškarpytos vietos :).

Savo sprendimus paaiškinau galit dabar haha princai mėtyt.

 

  • Patinka 31
  • Naudinga! 1
  • Ačiū! 1
  • Haha 11

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiū.

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...