Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Calvin_Rose

Atsliepimas apie projektą- Calvin_Rose

Rekomenduoti pranešimai

Calvin_Rose

 

Prisistatymas

Sveiki, esu Rokas, gyvenu ir mokausi sostinėje. Labiausiai mėgstu praleisti laisvą laiką su draugais, ar šeima, mėgstu keliauti, daug jau kur ir esu buvęs, visą Europą esu išnaršęs nuo apačios iki viršaus, kaip ir mes visi kartais mėgstu atsipalaiduoti žaisdamas kompiuteriu. Samp'ą pirmą karta pabandžiau žaisti dar 2017 metais, o ir ilgam buvau pamiršęs šį smagų užsiemimą, o ir pagaliau nostalgiją mane pasivijo, todėl nusprendžiau šiame serveryje pabandyti savo sėkmę. Esu ramus, su visais randu bendrą kalbą, mėgstu pajuokauti, o svarbiausia pašvęsti. :D

 

 

Mano mėgstamiausios sistemos, bei veiklos šiame projekte

Nors šiame projekte praleidau dar labai mažai laiko, bet atėjau čia pakviestas draugo, ir apie sistemas, bei veiklas jau kažkiek žinau. Turbūt arčiausiai mano širdies yra stage'o sistema, nes tai yra eksliuzivi sistema šiam projektui, o mašinos ir jų sistema mane tikrai traukia. Taip pat matosi puikus moderių darbas, puikios darbų sistemos pvž. /tzenklas taksi firmoje, ar /sužeistas medikų firmoje, o ir kiek esu matęs youtube'je video yra daug veiksmo, c-bug'as, o ir publika puiki.

 

 

Projekto bendruomenė 

Projekto bendruomenė atrodo šilta, ir paslaugi. Labiausiai dėkingas esu administratoriui @Ereshkigal_Edelweiss kuri nors ir ankstus rytas, ir dar darbo diena, tačiau mielai man padėjo, davė eurų iš naujokų fondo, surengė puikias žvejybos varžybas, kurių dėja nepavyko laimeti:D, o ir labai paslaugi administratorė . Projekte pažįstu kelėta veidų, todėl tikrai nesunku bus įsipliekti į projekto bendruomenę. Kaip naujokas tikrai galiu pasakyti, kad pirmas vaizdas į bendruomenę yra tikrai labai geras, o daugiau galėsiu aprašyti ilgiau pažaides serveryje.

 

 

Ko norėčiau pasiekti šiame projekte

Jokių tikslų neturiu, svarbiausia man būtų linksmai praleisti laiką, nes kaip ankščiau ir paminėjau, mane tiesiog pasiglemžė samp'o nostalgija. Labiausiai norėčiau įsidarbinti į taksistus ir ten gauti aukštą rangą,  o vėliau žiūrėsim:)

 

 

  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Calvin_Rose rašė:

Labiausiai dėkingas esu administratoriui

Administratorė* ;d Sveikas atvykęs

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs. Sėkmės projekte bei realiame gyvenime. Prireikus - kreipkis, kaip tik galėdamas stengiuosi padėti. 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puikus atsiliepimas, nieko netrūksta ačiū už išreikšta nuomone ir galimybe susipažinti su tavimi artimiau!
Atlygis:
 ★★★★ - 90 tūkstančių NAUJOKUI (pinigai pervesti į banko sąskaita)

 

 

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...