Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Minde_Boss

Klaida - /tirti

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas:

1. Kokia tai klaida(serverio, forumo, Discord): Serverio
2. Klaidos aprašymas: Rodo jog yra žmogžudystė, tačiau parašius komanda /tirti jos neranda, /zmogzudystes jos rašo kad nėra, tačiau ją rodo.
3. Patirti nuostoliai(jei patyrėte kuo tiksliau aprašykite kokius patyrėte, kada ir kaip, jeigu ne, tiesiog praleiskite šį punktą): -
4. Vaizdinė medžiagahttps://imgur.com/a/ccOm8EI

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 58 minutes(-čių), Minde_Boss rašė:

Visada rodo!

Lyg jis to nezinotu, lyg lv teisesaugoje aurimas nedirbes, lyg lv bugai taisomi jokiu senu nera tik nauji ir nematyti.. :D Tiesiog pranesimu kieki kelia su freepostais

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 31 minutes(-čių), Adidas_Ricka rašė:

Lyg jis to nezinotu, lyg lv teisesaugoje aurimas nedirbes, lyg lv bugai taisomi jokiu senu nera tik nauji ir nematyti.. :D Tiesiog pranesimu kieki kelia su freepostais

Tai jeigu Tu sakai, kad aš freepostinu, tai Tu juolabiau. Pamačiau, kad yra serveryje klaida ir aš nebūsiu tas žmogus, kuris sakys ble turbūt kažkas jau bus pranešęs, jeigu yra neištaisytą parašiau ištaisys užrakins tema ir ramu. Nematau jokio freeposto, ne mano kaltė jog nesugeba bugo ištaisyti, plius jis irgi žmogus ne robotas, kuris visus nuo 2016 metų bugu turi atsiminti, turi žmogus realų gyvenimą ir realių problemų. Ačiū, gero vakaro. 

  • Patinka 1
  • Sutrikęs 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...