Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.6


Valode_Nesakysiu

Peikiu Just_Ricka

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Valode_Nesakysiu
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Just_Ricka
3. Jūsų kaltinimai: Blogai įvertintas papeikimas, nesigaudymas serveryje, aplamai kaip valdžios atstovo keistas elgesys ir taip teisėsauga surenka virš 3 žmonių tik dėl to nes sulivanas drk. Bet į tai nekreipia dėmesio ir net naujokus atgraso nuo tssg darbo sudarydamas tokį įvaizdį.
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumąPeikiu Minde_Boss - Esu nubaustas už nieką! - Las-Venturas.LT | Jūsų žaidimo kokybė - mūsų prioritetas! ( jei reikia pilnos situacijos rašykit bus vaizdine medžiaga. Imgur: The magic of the Internet

  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

aš negaliu :DDDDDD, papeikimas atmestas gerai, gali eit čiuhintis ir ne verkti, kad sėdai dėl to, jog čia servo problemą o ne darbuotojo :DDDDDDDDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Just_Ricka rašė:

aš negaliu :DDDDDD, papeikimas atmestas gerai gali eit čiuhintis ir ne verkti, kad sėdai dėl to, jog čia servo problemą o ne darbuotojo :DDDDDDDDDD

Šaunūs žodžiai kaip valdžios nario. Įrodymai jog čia serverio klaida? ar tik " aš buvau ir mačiau visa situacija " žodžiai kurie tik tuščiai gina tavo darbuotoja, bet nieko neįrodo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, kadangi esi naujokas kuris turėjai starus, tai nei mane, nei pavaduotoją nekaltink. Tuo metu vyko narkai (zonose), nuo /tpk važiavau tu buvai ant kelio. Partrenkiau ir numiręs patekai į jailą. Kurioje vietoje Tu matai mano klaidą? Aš Tau starus uždėjau? Naudojau ginklą? Nieko panašaus nebuvo, plius jailas 2min, OMG 2 minutes jailo gavau, pypec nespėsiu padaryti /tplv ir du kartus mirti šrate. Ačiū už supratingumą! 



Daugiau nediskutuoju, pranešimą parašiau todėl kad esu su tai susijęs! Padengti žalos civiliui negalėjau, nes jis jau nebe jaile. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Minde_Boss rašė:

Sveikas, kadangi esi naujokas kuris turėjai starus, tai nei mane, nei pavaduotoją nekaltink. Tuo metu vyko narkai (zonose), nuo /tpk važiavau tu buvai ant kelio. Partrenkiau ir numiręs patekai į jailą. Kurioje vietoje Tu matai mano klaidą? Aš Tau starus uždėjau? Naudojau ginklą? Nieko panašaus nebuvo, plius jailas 2min, OMG 2 minutes jailo gavau, pypec nespėsiu padaryti /tplv ir du kartus mirti šrate. Ačiū už supratingumą! 



Daugiau nediskutuoju, pranešimą parašiau todėl kad esu su tai susijęs! Padengti žalos civiliui negalėjau, nes jis jau nebe jaile. 

"Padengti žalos civiliui negalėjau, nes jis jau nebe jaile."

galėjai bet nenorėjai.  "žaidėjui Minde_Boss(32): {99FF33}tu nukilinai nnr unjail[22:12:32]. žaidėjui Minde_Boss(32): {99FF33}?[22:13:02] [22:13:03] [ {FF9900}/ATS{FFFFFF} ] nuo Minde_Boss(32): {99FF33}Nenoriu, nes bus free unjail. [22:13:03] • Ar Jums šio administratoriaus pagalba buvo naudinga? "

"Partrenkiau ir numiręs patekai į jailą. Kurioje vietoje Tu matai mano klaidą?" Toje vietoje kur partrenkei, galėjai apvažiuoti, jo suprantu skubėjai, bet jei partrenkei netyčia kodėl tada neunjailint?

"plius jailas 2min, OMG 2 minutes jailo gavau, pypec" Peikiu Minde_Boss - Esu nubaustas už nieką! - Las-Venturas.LT | Jūsų žaidimo kokybė - mūsų prioritetas! Imgur: The magic of the Internet 1406268421_DesktopScreenshot2022_01.17-22_15_18.62(2).png.6881b750040770fa299b3e7d5e996e3d.png Vizija | Optika (optikavizija.lt)

  • Oho! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Norėčiau, jog kitam kartui pavaduotojas su serverio žaidėjais bendrautų pagarbiau.

Nesuprantu pačio papeikimo esmės. Neturiu už ką bausti pavaduotoją, nes nei čia jo pačio, nei darbuotojo klaida buvo.

Tema rakinama.

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...