Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Minde_Boss

Lažybų kontoros idėja

Lažybų kontoros idėja!  

35 nariai balsavo

  1. 1. Ar sutinki su šia idėja?



Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Kam skirtas pasiūlymas (Serveris, Forumas, Discord): Serveriui
2. Kuo ji bus naudinga (keletas sakinių)Serveryje bus įdomiau, taip pat verslą turintis žmogus galės daryti statymus. IV lvl administratorius taip pat galės daryti įvairiausius statymus serverio žaidėjams.
3. Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas (kaip turėtų būti pakeista, kaip turėtų veikti)
1. Padaryti jog lažybų kontoros biznio savininkas galėtų kurti statymus lažybų kontoroje, tokiu būdu suaktyvinti lažybų punktą.
2. Padaryti jog galėtų ir IV lvl administratorius kurti statymus, kadangi mano nuomonė jis yra aktyvesnis už Pagr.Administracija. 

  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Už rašiau šią idėją 2018-aisiais, tai per vienus pokalbius su serverio savininkų @Invision_White buvau paklausęs. Jis atsakė, kad bandė, bet nepavyko. Pokalbio įrašas yra Las-Venturas.lt YouTube platformos kanale. Neatsimenu tikslaus į mano ši klausimą atsakymo, bet ką pamenu, tai ji apklausinejo ir žaidėjų klausimus uždavinejo @Jack_Montecarlo

 

va mano šitą idėja, kurią rašiau 2018-aisiais ir kurią rašai dabar tu. Aš, tai už. Vis geriau ir patikimiau būtų lažybos lažybų punkte, tačiau reikėtų žmogaus, kuris gerai nusimano ties sportų ir ties lažyboms, ir šiaip už , nes pagyvintu lažybų punkta projekte.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nebūsiu nieko prieš, šiai idėjai. Bus aptarta su Pagr.Administracija.

Mano manymu, statymus įdėti galėtų verslo savininkas. 

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 7 minutes(-čių), Aurimas_Bosas rašė:

Nebūsiu nieko prieš, šiai idėjai. Bus aptarta su Pagr.Administracija.

Mano manymu, statymus įdėti galėtų verslo savininkas. 

Taip, ta ir turiu omeny! Tačiau prie to pačio, reiktų padaryti ir IV lvl administratoriui!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Būtų tikrai faina, manau tikrai daugiau atsirastu užeinančių į lažybų kontorą ir t.t, bet dėdė pasakė manau visam laikui

Cituoti

image.thumb.png.632c2da3763aec08fb34017e82e51c1e.png

 

  • Oho! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Turbo_Max rašė:

Būtų tikrai faina, manau tikrai būtų daugiau užeinančių į lažybų kontorą ir t.t, bet dėdė pasakė manau visam laikui

 

Kažkada per pokalbius dėdė @Invision_White yra pasakęs, esant reikalui būtų galima padaryti. Todėl, viskas priklauso nuo to kiek serverio žaidėjai prabalsuos ir tikrai norės šios idėjos, viskas yra įmanoma! 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...