Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Brusell_Capone

Atsiliepimas apie Projekta Brusell_Capone

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki esu naujas zaidejas sitam projekte. Bet tik izengus i serveri sulaukiau gan daug pagalbos,bei zaidejai ant tiek malonus kad paaukojo 2,000,000euru isviso sudejus.

Sie zaidejai padejo atsistot ant koju,bei padejo apsiprast su serveriu.

Padejo suzinoti daugiau informacijos apie darbus,Bei padejo i juos istoti

Padejo istoti i ginklu prekeivius,Bei su mano geru saudymu patekau i klana Eternal Esu uz tai dekingas @Lucy_Suarez @Marius_Nesvarbu @Turbo_Max @Josue_Echeverria

Esu Dekingas labai visiem projekto zaidejams kad apmoke mane su serveriu bei padejo atsistot ant koju

Tai norejau Padekot visiem siem zaidejam apacioi ;) tikiuos projekte liksiu ilgam ir niekas nebandys isvyt is projekto

Aciu @Lucy_Suarez Uz pasitikejima/Priimima prie "Bachuru"

Aciu @Minde_Boss Uz paremima pinigeliais bei pamokima kad nekist nosies i narkotiku zonas be Istojimo i Karo klana/Ginklu Prekeivius

Aciu @Kentuks_Papajuks Uz Svelnu bachuriska bazara ;) dar susibegsim i srata ir neviena karta. ❤️ 

Aciu @Mariux_Andres Uz pinigine parama bei padejima Ivygdyti Naujoko misiju pora, Bei pinigu paramele.

Aciu @Elset_Colby Uz pasitikejima ir priimima prie Bachuru Ginklu Prekeiviu, Bei pasitikejima.

Aciu @Turbo_Max uz Gerai praleista laika kol Buvau naujokas ;) 

Aciu @Marius_Nesvarbu uz pakvietima vaziuoti kartu su jumis i veiksmus. ❤️ Brat za Brata

Aciu @Josue_Echeverria uz pagalba vezioti ginklu furas.

Aciu @Nori_Chi kad palaikei kompanija, Bei vygdei misijas kartu su manimi nors esi pats naujokas

Aciu dar ir @Bws_Nerukau uz draugiskuma ❤️ 

Ir kaip gi be Aciu @Matt_Sulivan uz padejima su misija, Bei paduodima veiksmo,Jai kazka blogai tau esu padares ar busiu padares nepyk parasyk /sms ir atsiprasysiu ;)

Esu Brusell_Capone ir Tariu dideli aciu visiem kas Priemet i Projekta Las-Venturas.lt Draugiskai tikrai didelis aciu ❤️ 

 

 

  • Patinka 4
  • Ačiū! 3
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirmas įspūdis atsidarysiu šią temą - atsisveikinimo laiškas

  • Atsiliepime apie projektą pagrindinis tikslas yra paminėti serverio sistemas, jos trūkumas, kas patiko, o kas - ne, pirmąjį įspūdį įsidarbinus į darbą su pakvietimu. Jei tikrai esi naujokas ir tai nėra ALT vartotojas, paminėti projekto bendruomenės draugiškumą bendrąją prasme bei papasakoti kaip sekėsi su jais susipažinti. Kokį pirmąjį įspūdį padarė projekto administracijos nariai ir(ar) žaidėjai be paslaugų. Kaip iš šono atrodo bendravimas bei pagarba tarpusavyje ir etc.

Trūko prisistatymo apie save.

  • Visgi, esi naujokas - būtų smagu sužinoti daugiau apie tave, kaip naująjį šio projekto žaidėją.

Pats tekstas rašytas yra be lietuviškų raidžių, bėgioji nuo vienos prie kitos minties. Asmeniškai, skaityti nebuvo malonu. Žinoma, tavo pasirinkimas kaip rašyti, tačiau ačiū, jog pasirinkai mus. Tikiuosi, kad pritapsi ir susibendrausi su didžiąją serverio dalimi. Nuomonė yra subjektyvi.

 

Patarčiau paskaityti Atsiliepimo kūrimo pamoka.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Brusell'i, pilnai pritariu ekko žodžiais, jog tai neatrodo lyg būtų atsiliepimas o tiesiog padėkojimas žaidėjams už suteikta pagalba tau, visgi labai malonu jog tiek žaidėjų prisidėjo ir suteikė pagalba naujokui AČIŪ, linkiu tau visokeriopos sekmės projekte! 
★★ - 55 tūkstančiai  NAUJOKUI (pinigai pervesti į banko sąskaita)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 13 minutes(-čių), Kill_Pill rašė:

Sveikas Brusell'i, pilnai pritariu ekko žodžiais, jog tai neatrodo lyg būtų atsiliepimas o tiesiog padėkojimas žaidėjams už suteikta pagalba tau, visgi labai malonu jog tiek žaidėjų prisidėjo ir suteikė pagalba naujokui AČIŪ, linkiu tau visokeriopos sekmės projekte! 
★★ - 55 tūkstančiai  NAUJOKUI (pinigai pervesti į banko sąskaita)

Aciu ir jum bet pinigais nereikejo svaistytis ir pats savom rankom galiu uzdirbt nu bet dekingas 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 29 minutes(-čių), Project_Ekko rašė:

Pirmas įspūdis atsidarysiu šią temą - atsisveikinimo laiškas

  • Atsiliepime apie projektą pagrindinis tikslas yra paminėti serverio sistemas, jos trūkumas, kas patiko, o kas - ne, pirmąjį įspūdį įsidarbinus į darbą su pakvietimu. Jei tikrai esi naujokas ir tai nėra ALT vartotojas, paminėti projekto bendruomenės draugiškumą bendrąją prasme bei papasakoti kaip sekėsi su jais susipažinti. Kokį pirmąjį įspūdį padarė projekto administracijos nariai ir(ar) žaidėjai be paslaugų. Kaip iš šono atrodo bendravimas bei pagarba tarpusavyje ir etc.

Trūko prisistatymo apie save.

  • Visgi, esi naujokas - būtų smagu sužinoti daugiau apie tave, kaip naująjį šio projekto žaidėją.

Pats tekstas rašytas yra be lietuviškų raidžių, bėgioji nuo vienos prie kitos minties. Asmeniškai, skaityti nebuvo malonu. Žinoma, tavo pasirinkimas kaip rašyti, tačiau ačiū, jog pasirinkai mus. Tikiuosi, kad pritapsi ir susibendrausi su didžiąją serverio dalimi. Nuomonė yra subjektyvi.

 

Patarčiau paskaityti Atsiliepimo kūrimo pamoka.

Supratau okej dekui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...