Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Katinas_Skrybelius

Peikiu Deagle_Mode

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Katinas_Skrybelius
2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: Deagle_Mode 
3. Administratoriaus nusižengimas: Free mute, Jus tokiem neleiskit vps žaist, narkus bugino, vagia viska, adminus perka nelegaliai ir dar mutina visus ir nesamonęs daro ir ereli vaidina, neleiskit jam lošt, serverio trashas jis
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumąsa-mp-073

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

https://imgur.com/tUutVg3 Dar vienas prasom "Verksnys" koks nelegalus pirkimas adminu is savo euru perku o tu cia man kazka drysti sakyt? pats pirikupas galva sutrypta sedi prie pc byjai i lauka islyst nes nuskins kai obuoly nuo medzio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Deagle_Mode rašė:

https://imgur.com/tUutVg3 Dar vienas prasom "Verksnys" koks nelegalus pirkimas adminu is savo euru perku o tu cia man kazka drysti sakyt? pats pirikupas galva sutrypta sedi prie pc byjai i lauka islyst nes nuskins kai obuoly nuo medzio.

Šalny tu biški daryk bardačioka servo gėdos objektas esi dar pl Lukas nepaskambino tavo mamai dar? + "Versknys" neįžeidimas, jeigu tau įžd gali jau nusižudyt dbr leidžiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Katinas_Skrybelius rašė:

Šalny tu biški daryk bardačioka servo gėdos objektas esi dar pl Lukas nepaskambino tavo mamai dar? + "Versknys" neįžeidimas, jeigu tau įžd gali jau nusižudyt dbr leidžiu

neturiu zodziu tokiem 14meciam su tokiu bazaru gatvinis... Tėvai burną gerai turėtu isplaut.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 11 valandas(-ų), Deagle_Mode rašė:

neturiu zodziu tokiem 14meciam su tokiu bazaru gatvinis... Tėvai burną gerai turėtu isplaut.

Tu daryk bardačioka jai man 14m tau tada vps dar tėvo spermoj randies dar 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...