Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Joseph_Yacovelli

Atsiliepimas apie projektą - Joseph_Yacovelli

Rekomenduoti pranešimai

las-venturas.lt parašai.. • - Nuotraukos - Las-Venturas.LT | Jūsų žaidimo  kokybė - mūsų prioritetas!

f6nqkZx.png

• PRISISTATYMAS •

Labas visiems, kurie skaito mano atsiliepimą apie projektą. Taigi, esu Vilius, man yra 17 metų, gyvenu Telšiuose. Laisvalaikį dažniausiai leidžiu būdamas lauke su draugais, žaisdamas kompiuterinius žaidimus arba važinėdamas su keturračiais. Mėgstu žaisti krepšinį, futbolą, lauko tenisą, patinka daug keliauti. Esu draugiškas, bendraujantis, ramaus būdo, stengiuosi nesivelti į konfliktus, mėgstu dažnai pajuokauti, padėti bėdoje. 

• MĖGSTAMIAUSIOS SERVERIO SISTEMOS BEI VEIKLOS •

Šiame projekte praleidau dar mažai laiko, tačiau  sistemos yra tikrai išskirtinės. Labiausiai patiko emigracijos sistema, jog ji yra padaryta žaidime su 20 klausimų, tačiau išlaikyti pavyko tik iš 2 karto. Einant toliau, tai sudomino, jog į mašiną galima įsidėti užturbintą variklį, su kuriuo galėsi važiuoti žymiai greičiau nei įprastai. Matosi, jog yra įdėta daug darbo ties mapp darbais, kurie labai traukia akį. Serverio misijos man padėjo labiau apsiprasti serveryje, įgauti patirties. Serveryje apsipratus pastebėjau, jog kas kažkiek laiko atsiranda kažkokia kapsulė, ROCK viešbutyje, kurią atrakinus gauni pinigų, xp, ginkų, reputacijos. Tai man labai patiko. Ateityje norėčiau išbandyti biliardo sistema, nes skamba labai įdomiai.

• PIRMASIS DARBAS •

Mano pirmasis darbas yra medikai. Tai labai įdomus darbas, yra įdomi sistema su /kursuzeistas, galima vežioti vaistinėlės į tam tikrus punktus, su kuriomis gali pasigydyti naujoka. Teko jau dalyvauti veiksme, kurio metu gydžiau klaniškius. Pastebėjau, jei greitai gydai gali daug užsidirbti.

• PROJEKTO BENDRUOMENĖ •

Mano nuomone didžioji dalis projekto bendruomenės yra draugiška, stengiasi visada padėti. Labiausiai norėčiau padėkoti @Project_Ekko, kuris padėjo apsiprasti serveryje, davė pinigų iš naujoko fondo, atsakė į iškilusius klausimus bei paaiškino kaip įvykdyti keletą misijų. Iš naujoko pusės galiu pasakyti, jog serverio bendruomenė kol kas atrodo labai gera, bendraujanti, draugiška.

• KO NORĖČIAU PASIEKTI ŠIAME PROJEKTE •

Didžiausias tikslas būtų užimti pavaduotojo pareigas, vėliau pretenduoti į direktorių ir gerai praleisti laiką su serverio žaidėjais.

 

 

 

  • Patinka 6
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs, Viliau! Šaunu matyti, kad patiko tiek serverio techninė pusė, tiek projekto bendruomenė.

Džiaugiuosi galėdamas padėti, tad iškilus klausimams - kreipkis žaidime, discord (Andrius#2891) arba forume.

Viliuosi, kad pasieksi savo užsibrėžtus tikslus. 

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įvertinimas:

★★★★★ -  110 tūkstančių  NAUJOKUI |★★★★★ -  95 tūkstančiai  NENAUJOKUI 

Susisiek dėl atlygio.

  • Patinka 1
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...