Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Vincent_Alo

Peikiu kriminalistu dir Jonas_Nikez

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis:  Vincent_Alo
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis:  Jonas_Nikez
3. Jūsų kaltinimai:  atmete papekima ant ekko uz tai kad jis man ginklu siuntos metu dejo star uz begima... taisykles aiskiai raso kad turiu teise arba saudytis arba begt siuo atveju begau gau star uz tai... jei buciau saudesis ar tada buciau gaves star uz saudymasi? tai ka tokiu metu daryt TRV ir GP pagal taisykles galim daryt ir ta ir ta bet pagal kriminalistus abiem atvejais star dedamos.... jau vien 20star gaunam uz atimta priekaba tai dar primeta.... tikiuosi priziuretojai teisingai ivertins situacija.... nes jei ne tai nu kam tada tos taisykles jei ju laikimasis uztraukia nuobauda....
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą
 

 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirma, taisyklės nebuvo sulaužytos, kadangi tu nesustojai šaudytis o bėgai. Taisyklės kad negalima dėti /bega nėra todėl nematau pagrindo kodėl negalima išnaudoti šios komandos tokiu atvėjų kai tu renkiesi bėgti. Vienu ar kitu atvėju iš tavęs būtu buvusi atimta priekaba ir čia buvo tik tavo pasirinkimas bėgti ar bandyti šaudytis ir laimėti. Tu pasirinkai bėgti, pareigūnas atsižvelgdamas į tai tau uždėjo bėga (priminsiu niekur nėra pasakyta kad negalima taip daryti). Nematau problemos dėl kurios dabar reiktų verkti. Pats pasirinkai bėgti ir už tai buvai nubaustas. Taisyklės yra blogos galiu tai pripažinti tačiau čia jau ne mano kompetencija jas kurti ir aš atmečiau papeikimą naudodamasis esamomis taisyklėmis ir tai ką jos leidžia ir ko ne.

p.s. Dėl šios situacijos jau buvo konsultuotasi su prižiūrėtojais ir keliais žmonėmis kurie prisidėjo prie taisyklių kūrimo. Atsakymas buvo kad nėra tokios taisyklės kuri neleistų dėti /bega.

Ačiū - Viso gero.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, kadangi papeikimas valdžios atstovui dėl mano „nusižengimo“, manau turiu teisę atsakyti.

Tokią pačia situaciją situaciją matome mano kitame papeikime, kaip nekeista - tavo parašytame (https://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/198359-peikiu-pd-pav-project_ekko).

1. „Pareigūnai naudoti /bega gali tik, kai asmuo bėga nuo teisėsaugos.“

  • Buvai stabdomas - nestojai. Komanda /bega buvo panaudota teisėtai, nepažeidžiant kitų taisyklių, kurios nurodytos darbų nuostatose ar darbo informacijos temoje.

2. „Jeigu tolimųjų reisų vairuotojas nežada kovoti ir pradeda važiuoti toliau, teisėsauga turi teisę pasivyti ir patikrinti priekabą be jokios tolimesnės kovos.“

  • Žinoma, tu tą ir padarei. Važiavai toliau, nepaisydamas reikalavimų sustoti. Buvo atimta priekaba bei uždėtas įtarimas už bėgimą nuo teisėsaugos.
  • Bėgimas nuo teisėsaugininko [15 įtarimo] (žr. Informacija civiliams ir teisėsaugai).
    • Pažeidėjas su /bega.
    • Pažeidėjas buvo stabdomas naudojant spec. švyturėlius ir (ar) garsiakalbį.
    • Žaidėjas padaro nusižengimą ir išsiteleportuoja ar įbėga į saugią/karo zoną.

3. Atėmiau priekabą - veiksmas baigėsi, tačiau pradėjai į mane šaudyti. Buvai įtartas už teisėsaugininko/civilio užpuolimą.

  • Teisėsaugininko/civilio užpuolimas [10 įtarimo]
    • Pažeidėjas šaudosi, mušasi ar pagrobia teisėsaugininką.
    • Pažeidėjas šaudo, muša civilį su kumščiais/šaltaisiais ginklais.

4. Ir pabaigai - ginklų licencijos atėmimas. Ji buvo atimta, nes šaudei į teisėsaugininką ir(ar) civilį.

 

Tikiuosi viskas aišku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimas atmestas. Darbuotojas įrodė savo nekaltumą.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...