Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Orangitangiukas_Wladas

Peikiu Projeck_Ekko

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Tracy_Martinez
2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė:  Projeckt_Ekko
3. Kokį netinkamą įtarimą jums uždėjo?: specialiai su darbine saugioj zonoje /tplv mane stumdo budėjimo vietoje, kad ir kiek kartų liepiau baigt, jis y tai neregavo. Teisėsaugininkui nedera taip elgtis. 
4. Įrodymai patvirtinantys netinkamo įtarimo uždėjimą:  (347) blogietis ekko 2 - YouTube blogietis ekko 1 - YouTube 

@Dominykas_Miguel

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Saugi zona, žala transporto priemonei neina. Nėra kažkokios taisyklės ar draudimo, kuris neleistų to daryti, dėl ko mane kaltini. Suprasčiau, jei stumdyčiau ne saugioje zonoje. Gavau taksistų b-list, tai ir būk patenkintas. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 10 minutes(-čių), Project_Ekko rašė:

Saugi zona, žala transporto priemonei neina. Nėra kažkokios taisyklės ar draudimo, kuris neleistų to daryti, dėl ko mane kaltini. Suprasčiau, jei stumdyčiau ne saugioje zonoje. Gavau taksistų b-list, tai ir būk patenkintas. 

Vistiek trugdai taksistui (šiuo atveju man) budėti budėjimo vietoje, ir tai darai specialiai. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 19 minutes(-čių), Orangitangiukas_Wladas rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Tracy_Martinez
2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė:  Projeckt_Ekko
3. Kokį netinkamą įtarimą jums uždėjo?: specialiai su darbine saugioj zonoje /tplv mane stumdo budėjimo vietoje, kad ir kiek kartų liepiau baigt, jis y tai neregavo. Teisėsaugininkui nedera taip elgtis. 
4. Įrodymai patvirtinantys netinkamo įtarimo uždėjimą:  (347) blogietis ekko 2 - YouTube blogietis ekko 1 - YouTube 

@Dominykas_Miguel

as gi trv drk, ko mane tagini

  • Haha 9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kadangi Jonas_Nikez paprašė laikinai pažiūrėti firmą, atsakysiu už jį. Papeikimas atmestas. Nuostatose neparašyta, kad negalima trankyti kitų mašinų tplv, kur auto būklė nemažėja. plius išstumtas iš saugios zonos ir surakintas nebuvai, o ir kitų pažeidimų neįžvelgiu

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...