Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Verslo_Klase

Ideje , kur galima butu pinigus leisti. Auksines,sidabrines cepuros

Ar sutinki?  

20 nariai balsavo

  1. 1. Ar sutinki?



Rekomenduoti pranešimai

1.Kam skirtas pasiūlymas (Serveris, Forumas, Discord): serveriui
2. Kuo ji bus naudinga (keletas sakinių): Butu kur pinigus leisti ir butų nauda taupyti pinigus.
3. Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas (kaip turėtų būti pakeista, kaip turėtų veikti): panaikinti is visu laikrodžius auksinius ir su baltu auksu  ir padaryti juos brangesnius kokius 1-5m arba daugiau. Padaryti auksines ir sidabrines grandines,kad eitų pirkti brangiai ir butu galima užsideti ant kaklo arba ant rankos. Priklausys nuo gramu  kiek pirksi tokio ir didumo galesi usideti.. padaryti brangias kainas. Kuo didesne cepura tuo kietesnis. Panaikinti grandinėlės kur ant kitu skin yra. Kaip manot ar pavyktų sita ideje? Ar butu i nauda servui? ARBA PADARYTI TIK SU AUKSINE GRADINE.

  • Patinka 1
  • Haha 2
  • Sutrikęs 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sorry seni, nesuprantu ką čia parašei, supratau tik tiek, kad jei nori but kietas turi turėt grandinėlių, nežinau man asmeniškai idėja lempinė, yra lažybų kontora, kamuoliukų statymai, ten naudok, mėgaukis. Nežinau aš, prieš

  • Naudinga! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 11 minutes(-čių), Monte_Gangga rašė:

Sorry seni, nesuprantu ką čia parašei, supratau tik tiek, kad jei nori but kietas turi turėt grandinėlių, nežinau man asmeniškai idėja lempinė, yra lažybų kontora, kamuoliukų statymai, ten naudok, mėgaukis. Nežinau aš, prieš

Man tai sita ideje ,kazkodel ziaurine cia butu kur investuoti pinigus o ne pramogauti lažybų kontoroi  ,bet  ir gali pramogauti ,bet laimejus pinigu gali pirkti grandine auksine ar sidabrine  o ne ,kad laimejus ir nera kur deti pinigu. Ir aiškiai parasiau apie ideje.

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ideja yra kvaila, makes no sense visi zinome kad buginasi tie aksesuarai ir nelabai jie matosi ant zmogaus, apie svori isvis nieko nesupratau ir naudos is to niekam nebutu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 38 minutes(-čių), Corny_Horny rašė:

ideja yra kvaila, makes no sense visi zinome kad buginasi tie aksesuarai ir nelabai jie matosi ant zmogaus, apie svori isvis nieko nesupratau ir naudos is to niekam nebutu

Del bugu tai invis sutaisytu, padarytu kad matytųsi. Apie svori ištaisiau. Nauda butu kur pinigus deti ir inviui butu irgi ,daugiau pinigu gal pirktu😀  ir *Keberiokšt* taip zaibis būtų... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ideja be tikslo:D jei neturi kur pinigu det, tai mano kisene laisva

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:D neveltui 500 euru ant sampelio padejas :D su tokiom idejom tai nzn smegenyne nusipirk uz tuos eurus, o ne ant sanpelio wiska taskyk

 

pries ideje

  • Patinka 1
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 25 minutes(-čių), Eddie_Holoway rašė:

:D neveltui 500 euru ant sampelio padejas :D su tokiom idejom tai nzn smegenyne nusipirk uz tuos eurus, o ne ant sanpelio wiska taskyk

 

pries ideje

^

prieš ideja, visiškai nereikalinga. neturi kur dėt pinigų? paaukok specam ant dgl dq

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visų pirma, norint, kad Jūsų idėjos būtų įgyvendintos ar bent sulauktų kažkokios pagr. administracijos reakcijos, ji turėtų būti aprašyta rišliais ir suprantamais sakiniais. Šiuo metu, tavo idėja yra tiesiog žodžių kratinys ir visiškai be minties. 

Antra, kaip ir minėjo viršuje, pinigus galima leisti ir kitur: lažybos, verslo investicinio lygio kėlimas, ginklų pirkimas iš ginklų parduotuvės, tr. priemonių pirkimas iš salono, aukojimas „laimės šuliniui“ ir dar daug kur.

Prisidedu prie kitų komentavusių, esu prieš šią idėją.
-- Tema rakinama.

  • Naudinga! 1
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...