Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 300

Versija: LV 7.5.9.1

Jarico_Suarez

Atsiliepimas apie projektą Jarico_Suarez

Rekomenduoti pranešimai

★・・・・・・・・★・・・・・・・★
                              Įvadas
★・・・・・・・・★・・・・・・・★
Esu Jarico_Suarez. Šiame projekte turbūt niekam negirdėtas bei nematytas veidas. Prieš labai ilgą laiko tarpą kuomet dar sampa žaisdavo gan didelis kiekis žmonių buvau prisijungęs į šį serveri tačiau jis manęs kažkodėl ne suintrigavo bei nesudomino, tačiau gal tai buvo tik pirminė nuomonė? Šiandien vėl pradėjęs žaisti šį na galima vadinti jau Old-School tipo žaidimą, su draugų rekomendacijomis nusprendžiau išbandyti šį serverį pilnu pajėgumu. Tai šiek tiek apačioje, detaliau skyriais išdėsčiau visus man į akį kritusių dalykus. Na, o šį atsiliepimą pildau dėl nuoširdžiai pasakysiu 2 tikslų :
1.Pinigai,kadangi esu naujokas man jie labai pravers.
2.Nes neturiu šiuo metu veiklos. 

★・・・・・・・・★・・・・・・・★
                             Kokybė 

★・・・・・・・・★・・・・・・・★
Kalbėdamas apie kokybę omenyje turiu scriptus,mapp dizainus ir kt.Matosi jog viskas buvo daryta tikrai profesionaliai bei buvo įdėta nemažai darbo bei pastangų.Na,žinoma kaikuriuose vietose galima atrasti šiokių tokių raštingumo ar kitų „žioplių klaideliu“. Bet prie jų žinoma nėra tikslo prikibti. Kaip tokio senumo žaidimui, tikrai manau nėra kur lygiuotis nes pats kodas, mapp dizainas ir panašiai yra tiesiog pasaka.Net ir 2022 metais jis yra vis dar akį traukiantis. Kažkodėl atrodo geriau bei kokybiškiau nei fivem!?.
★・・・・・・・・★・・・・・・・★
                              Darbai 
★・・・・・・・・★・・・・・・・★
Na, ties darbais kaip ir viskas būtų gerai, nemanau kad prie kažko būtų ymanoma prikibti,tos pačios sistemos yra unikalios bei mano akiai niekur nematytos. Na, bet čia jau norėčiau išskleisti savo nuomonę. Mano manymu tikrai galėtų atsirasti naujų darbų su pakvietimais, nes visi tie darbai tikrai atgyvena bei juos gali matyti kiekviename serveryje. Žinoma, kiekvieno skonio reikalas, tačiau man serverį labiau pagyvintų daugiau frakcijų, bei žaidėjams atsirastų naujų veiklų kurie jie nebūtų išbandę. Nes dabar manau 99% serverio žaidėjų yra išbandę kiekvieną serverio darbą.Galbūt tai būdas prisitraukti naujų žaidėjų? 
★・・・・・・・・★・・・・・・・★
                      Administracija 

★・・・・・・・・★・・・・・・・★

Na, giriu administratorius už jų darbą ir efektyvumą. Ypač ties pagalba naujiems žmonėms serveryje. Žinoma, kas tikrai nudžiugino jog žmonės kurie pirkę paslaugą, noriai ir savo noru prisideda prie projekto tvarkos palaikymo bei „dirba“ savo darbą. Tas tikrai gelbsti. Tikrai sulaukiau greitos bei naudingos informacijos iš administratorių, todėl tikrai galima pagirti juos už jų darbą bei indėlį

★・・・・・・・・★・・・・・・・★
                             Veiklos
★・・・・・・・・★・・・・・・・★
Na, kiek mačiau serveryje egzistuoja tikrai nemažai veiklų, pradedant žvejyba bei baigiant biliardo žaidimu.Labiausiai akį traukia tai reti daiktai ko nemačiau nė viename projekte.Taippogi neužmirškime ir lagaminu sistemos, viešbučio lobio ir variklio tiuningo sistemų,kauliukų sistemos bei eventai. Žinoma tai dar vienas didelis pliusas, bei galimybę serverio naujokams, žmonėms patirtį kitokių tai papildomų užsiėmimų. 

★・・・・・・・・★・・・・・・・ ★                             Žaidėjai 

★・・・・・・・・★・・・・・・・★

Žaidėjų serveryje yra visokių, bet daugiausia pastebėjau draugiškų, neutralių personų kurie tiesiog nori ramiai praleisti laiką.Visokių yra žmonių ir nieko delto sakyt negalima.Kiek pastebėjau iš naujoko pusės jog visi tikrai stengiasi padėti bei duoda tam tikrų patarimų ir pnš. 
★・・・・・・・・★・・・・・・・★
                            Pabaigai
★・・・・・・・・★・・・・・・・★
Tai labai daug neišsiplesiu, aprašiau viską ką spėjau už matyti bei įsimintj serveryje aprašiau dalykus kurie labiausiai krito į akį. Tai jo, nors ir žaidimas yra senas, galima matyti jog turint norą bei patirties galima padaryti puiku bei kokybišką serverį su nematytomis funkcijomis kurios privers ne vieną job*nuta fortnite vaiką atsižvelgti ne į grafikas, o į žaidimo kokybę bei struktūra. Tai, galbūt tema redaguosiu kai kažką pamatysiu naujo ka reiktų darasyti ar patobulinti, todėl dabar sakau dėkui už skaitymą bei linkiu gerai praleisti laiką Las-Venturas.lt projekte ❤️

  • Patinka 9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Paskelbta (redaguota)

Įvertinimas:

★★★★★ -  110 tūkstančių  NAUJOKUI |★★★★★ -  95 tūkstančiai  NENAUJOKUI 

Susisiek dėl atlygio su bet kuriuo nemokamu admin (www.las-venturas.lt/komanda).

Redaguota nario Project_Ekko
Išmokėta.
  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc, sėkmės projekte 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...