Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Lukse_Freyd

Pagalbos.

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Kokios pagalbos reikia?:Dėl atsarginio klausimo. 
2. Apibūdinkite iškilusią problemą:Žodžiu buvo taip, atsikūriau serverio paskyros slaptažodį, viskas ten su juo gerai, bet su tuo atsarginiu klausimu ne.. Nors atsakymą man į gmail atsiuntė, bet jis netinka.. Kaip čia viska išspręsti? 
3. Papildomas komentaras, vaizdinė medžiaga (nebūtina):Manau ir taip suprasit. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, kaip ir minėjau žaidime, eik į https://www.las-venturas.lt/pamirsau, kairėje pusėje spausk „Vartotojo klausimo atsakymo susigrąžinimas“. Tuomet užpildyk visus duomenis, ir jei jie bus teisingi, gausi atsakymą į el. paštą.

Jei bus keblumų, tavo šį prašymą privalės peržiūrėti pagr. administratorius ir tik tuomet sulauksi atsakymo. Jei vis tiek nieko nebus, kreipkis @Invision_White asmenine žinute forume.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Project_Ekko rašė:

Labas, kaip ir minėjau žaidime, eik į https://www.las-venturas.lt/pamirsau, kairėje pusėje spausk „Vartotojo klausimo atsakymo susigrąžinimas“. Tuomet užpildyk visus duomenis, ir jei jie bus teisingi, gausi atsakymą į el. paštą.

Jei bus keblumų, tavo šį prašymą privalės peržiūrėti pagr. administratorius ir tik tuomet sulauksi atsakymo. Jei vis tiek nieko nebus, kreipkis @Invision_White asmenine žinute forume.

Tai aš visa šita jau padariau, man laišką su klausimo atsakymu atsiuntė, bet atsakymas neteisingas rašo.. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Lukse_Freyd rašė:

Tai aš visa šita jau padariau, man laišką su klausimo atsakymu atsiuntė, bet atsakymas neteisingas rašo.. 

Neįmanoma. Pažiūrėk, ar viską gerai suvedi. Patikrink didžiąsias ir mažąsias raides. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Project_Ekko rašė:

Neįmanoma. Pažiūrėk, ar viską gerai suvedi. Patikrink didžiąsias ir mažąsias raides. 

Nu nežinau arba aš dur*** arba nežinau, palaukit tuoj viska nufilmuosiu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 17 minutes(-čių), Lukse_Freyd rašė:

Va nuotrauka kur atsiuntė man laišką sistema su atsakymu, bet atsakymas netiko. Screenshot_4.png.eaa7f45a1668b8d43e0fbaa9286b3995.png

Pridėk į discord Andrius#2891 

Redaguota nario Project_Ekko
Išspręsta. Tema rakinama.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...