Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 300

Versija: LV 7.5.9.1

Monte_Gangga

Nuolatinė atranka į sveikatingumo centrą

Rekomenduoti pranešimai

L2p4u.png

Registracijos metodu atliekama nuolatinė atranka, daug iš jūsų nereikalausiu, tiesiog supraskite ir būkite supratingi, kad medikų darbas nėra tas kuriame yra be galo daug veiklos, todėl mes kartu jame galime susikurti daug veiklos, todėl kviečiu visus išbandyti darbą naujoje firmoje. 

549YD3Z.png

Reikalavimai

1. Turėti 2.000XP
  2. Turėti laisvo laiko bent 30minučių per dieną serveryje.
  3. Turėti vairavimo pažymėjimą
  4. Būti mandagiam, mokėti bendrauti su klientais.
  5. Turėti DC autorizuotą paskyrą
  6. Žinoti pagr.darbo informacija.  

549YD3Z.png

Anketos šablonas 

1. Jūsų Vardas_Pavardė, amžius, discord kontaktai :
  2. Trumpai apibūdinkite kodėl pasirinkote būtent Medikus? :
  3. Jūsų tikslai Medikų firmoje? :
  4. Jūsų manymui kuriai frakcijai labiau padėtumėte?  Kodėl? (Teisėsauga/Nusikalstamos):
  5. Pagrindinė Medikų užduotis serveryje? :
  6. Trumpai, keliais žodžiais pristatykite save :

• Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  1. Jūsų Vardas_Pavardė, amžius, discord kontaktai : Minde_Saker, 20, ernyzq#7331
  2. Trumpai apibūdinkite kodėl pasirinkote būtent Medikus? : Pabodo teisėsauga, noris būtent medikuose dirbt
  3. Jūsų tikslai Medikų firmoje? :Paskutinis rangas
  4. Jūsų manymui kuriai frakcijai labiau padėtumėte?  Kodėl? (Teisėsauga/Nusikalstamos): Teisėsauga, labiau esu žmogus linkęs teisėsaugos, tai manau jiem.
  5. Pagrindinė Medikų užduotis serveryje? : Vaistinėlių užkrovimas, teikti pirmąją pagalba, pardavinėti med.pažymas, gydyt n.priklausomybę.
  6. Trumpai, keliais žodžiais pristatykite save : Draugiškas, bendraujantis, atsakingas, kruopštus.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketos šablonas 

1. Jūsų Vardas_Pavardė, amžius, discord kontaktai :Antanas_Banditas , 21 , Antanas_Banditas#9008
  2. Trumpai apibūdinkite kodėl pasirinkote būtent Medikus? : Pasirinkau medikų firmą nes man šioje firmoje labai patinka dirbti  dar kodėl pasirinkau medikus nes noriu šioje firmoje kilti karjeros laiptais aukštyn.
  3. Jūsų tikslai Medikų firmoje? : Mano tikslai šioje firmoje yra šiuo metu isidarbinti į medikų firmą ir keltis rangus aktyviai ir pasiimti pavaduotojo postą medikų firmoje ir po to ir direktoriaus postą.
  4. Jūsų manymui kuriai frakcijai labiau padėtumėte?  Kodėl? (Teisėsauga/Nusikalstamos): Manau labiau tikčiau gydyti teisėsaugos kodėl nes labiau prie jų tinka man gydyti.
  5. Pagrindinė Medikų užduotis serveryje? : Mediku pagrindinė serveryje užduotis yra gydyti žmones suteikti jiems sveikatos pažyma ir vykti i grobimus  narkus .
  6. Trumpai, keliais žodžiais pristatykite save : Esu Antanas man šiuo metu yra 21  laisvalaikiu mėgstu žaisti kompiuterinius žaidimus kaip samp euro truck karts nuo karto padedu tėvams darbuotis kai reikia ir jie paprašo mano charakterio bruožai teigiami yra esu linksmas bendraujantis komunikabilus o neigiami charakterio bruožai kai mane sunervina bunu irzlus piktas susierzines.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  1. Jūsų Vardas_Pavardė, amžius, discord kontaktai :Gosnik_Pavel 17 asdasawdaw#2061
  2. Trumpai apibūdinkite kodėl pasirinkote būtent Medikus? :Esu naujokas serveryje tai pastebėjau , kad butent šis darbas prašo mažai žaidimo patirties.
  3. Jūsų tikslai Medikų firmoje? :Susibendrauti su serverio žaidėjais susipažinti su komandomis ir išbandyti šiame serveryje mediku sistema
  4. Jūsų manymui kuriai frakcijai labiau padėtumėte?  Kodėl? (Teisėsauga/Nusikalstamos):Nusikalstamoms nes mentams nedirbsiu
  5. Pagrindinė Medikų užduotis serveryje? :Gydyti serverio žaidėjus
  6. Trumpai, keliais žodžiais pristatykite save :Nieko nesiskiriu nuo kitų žaidėju nebent savo bendravimu

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

@Gosnik_Pavel Labas, smagu, kad nauji veidai atvyksta į šią firmą, sveikinu prisijungus, autorizuok discord paskyra jeigu to nesi padaręs. Tikiuosi medikų darbas tau padės susipažinti su serveriu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  1. Jūsų Vardas_Pavardė, amžius, discord kontaktai Tankistas_Liuks, nepramusinek, Joncė#7533
  2. Trumpai apibūdinkite kodėl pasirinkote būtent Medikus? : Mačiau kažkokį lagaminą galima laimėt ir savekus gydyt reik
  3. Jūsų tikslai Medikų firmoje? pavaduotojas gal nzn
  4. Jūsų manymui kuriai frakcijai labiau padėtumėte?  Kodėl? (Teisėsauga/Nusikalstamos): abu po bsk gydyt reik
  5. Pagrindinė Medikų užduotis serveryje? gydyt zaidejus ir veziot vaistineles ar kaip ten 
  6. Trumpai, keliais žodžiais pristatykite save : Neissiskiriu is minios bendrauju nrml nebent su fermeriu efka beefinu tik

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  1. Jūsų Vardas_Pavardė, amžius, discord kontaktai : Roger_Bennet 14 Grizleks#7036
  2. Trumpai apibūdinkite kodėl pasirinkote būtent Medikus? : Krč esu dirbes baisiai šaibos ploviau tai galvoju va ateisiu pagydyt ligoniu
  3. Jūsų tikslai Medikų firmoje? : Neturiu isikėles jokiu tikslu.
  4. Jūsų manymui kuriai frakcijai labiau padėtumėte?  Kodėl? (Teisėsauga/Nusikalstamos): Kam labiau reikės tam padėsiu, bet labiau nusikalstamai pusei
  5. Pagrindinė Medikų užduotis serveryje? : Gydyti serverio žaidėjus
  6. Trumpai, keliais žodžiais pristatykite save : Linksmas, bendraujantis ir ka čia daugiau pasakius

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  1. Jūsų Vardas_Pavardė, amžius, discord kontaktai :Siaudas_Drift Uvazucha kentai#5887
  2. Trumpai apibūdinkite kodėl pasirinkote būtent Medikus? : noriu išbandyt nauja drk.
  3. Jūsų tikslai Medikų firmoje? : bandysiu pasiekt aukščiausia ranga ir dar kaška
  4. Jūsų manymui kuriai frakcijai labiau padėtumėte?  Kodėl? (Teisėsauga/Nusikalstamos): gal labiau nusikalstamos nes daugiau su kuo iš ten galima pabendrauti.
  5. Pagrindinė Medikų užduotis serveryje? : gyditi žaidėjus, gelbėti sužeistus.
  6. Trumpai, keliais žodžiais pristatykite save : mandagus, draugiškas, greitas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketos šablonas 

1. Jūsų Vardas_Pavardė, amžius, discord kontaktai : Dwayne_Hazzard, 14, Zoninis#5087
  2. Trumpai apibūdinkite kodėl pasirinkote būtent Medikus? : Nes kitos sritys manęs nelabai domina.
  3. Jūsų tikslai Medikų firmoje? : Pasiekti aukštą rangą manau.
  4. Jūsų manymui kuriai frakcijai labiau padėtumėte?  Kodėl? (Teisėsauga/Nusikalstamos): Teisėsauga manau, nes  esu už teisingumą :)
  5. Pagrindinė Medikų užduotis serveryje? : Gydyti žaidėjus.
    1. Trumpai, keliais žodžiais pristatykite save : Draugiškas, padedantis, komunikabilus

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

@Dwayne_Hazzard Naujas veidas, sveikas atvykęs, tikiuosi medikų darbas tau padėsi susipažinti su serveriu iš arčiau.  Susiek su manim žaidime arba Dc. Ir autorizuok discord paskyrą, jei to nesi padaręs. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  1. Jūsų Vardas_Pavardė, amžius, discord kontaktai : Matt_Sulivan 12 A$$^^#6391
  2. Trumpai apibūdinkite kodėl pasirinkote būtent Medikus? : Kelti alga, persimest noriu į medikus, kad padėt klanui.
  3. Jūsų tikslai Medikų firmoje? : Tiesiog gydyti kitus.
  4. Jūsų manymui kuriai frakcijai labiau padėtumėte?  Kodėl? (Teisėsauga/Nusikalstamos): Klanams. Nes teisėsauga ne prie širdies.
  5. Pagrindinė Medikų užduotis serveryje? : Gydyti, vežti vaistinėlęs, padėti žaidėjams.
  6. Trumpai, keliais žodžiais pristatykite save : Komunikabilus, bendraujantis.
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pildau už draugą (nes neatsiunčia forumo patvirtinimo gmail)

Anketos šablonas 

1. Jūsų Vardas_Pavardė, amžius, discord kontaktai : Edvinas_Mazunas, 25, mazunasrealtikras#2128
  2. Trumpai apibūdinkite kodėl pasirinkote būtent Medikus? nes as esu naujokas projekte ir tai butu mano pirmas darbas kuri noreciau isbandyti, kitame projekte taip pat buvau mediku ir patikdavo gydyti veiksmuose
  3. Jūsų tikslai Medikų firmoje? pasiekti aukščiausią rangą, pasimokyti serverio funkcijų ir kuo daugiau padėti klanams veiksmuose
  4. Jūsų manymui kuriai frakcijai labiau padėtumėte?  Kodėl? (Teisėsauga/Nusikalstamos): Nusikalstamos grupuotės
  5. Pagrindinė Medikų užduotis serveryje? : Suteikti SOS pagalbą žaidėjams, vežti sužeistus į ligoninę, pripildyti vaistinėles.
  6. Trumpai, keliais žodžiais pristatykite save draugiškas, mandagus, darbštus ir bendrauju su kitais taip, kaip jie su manimi 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 22 minutes(-čių), Geraldas_Sirvinskas rašė:

Pildau už draugą (nes neatsiunčia forumo patvirtinimo gmail)

Anketos šablonas 

1. Jūsų Vardas_Pavardė, amžius, discord kontaktai : Edvinas_Mazunas, 25, mazunasrealtikras#2128
  2. Trumpai apibūdinkite kodėl pasirinkote būtent Medikus? nes as esu naujokas projekte ir tai butu mano pirmas darbas kuri noreciau isbandyti, kitame projekte taip pat buvau mediku ir patikdavo gydyti veiksmuose
  3. Jūsų tikslai Medikų firmoje? pasiekti aukščiausią rangą, pasimokyti serverio funkcijų ir kuo daugiau padėti klanams veiksmuose
  4. Jūsų manymui kuriai frakcijai labiau padėtumėte?  Kodėl? (Teisėsauga/Nusikalstamos): Nusikalstamos grupuotės
  5. Pagrindinė Medikų užduotis serveryje? : Suteikti SOS pagalbą žaidėjams, vežti sužeistus į ligoninę, pripildyti vaistinėles.
  6. Trumpai, keliais žodžiais pristatykite save draugiškas, mandagus, darbštus ir bendrauju su kitais taip, kaip jie su manimi 

Nematytas serveryje visiškai, ir nepatinka man šitie pildau už draugą ir pnš. Susikurkite anketą, kantriai išlaukite ir pildykite tada. 

Atmesta.

• Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketos šablonas 

1. Jūsų Vardas_Pavardė, amžius, discord kontaktai : Edvinas_Mazunas, 25, mazunasrealtikras#2128
  2. Trumpai apibūdinkite kodėl pasirinkote būtent Medikus? : Nes esu naujokas šiame projekte ir tai būtų mano pirmas darbas, kurį norėčiau išbandyti, kitame projekte taip pat buvau mediku ir patikdavo gydyti veiksmuose.
  5. Pagrindinė Medikų užduotis serveryje? : Suteikti SOS pagalbą žaidėjams, vežti sužeistus į ligoninę, pripildyti vaistinėles.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  1. Jūsų Vardas_Pavardė, amžius, discord kontaktai :tracy martinez,8,klebonas#8654
  2. Trumpai apibūdinkite kodėl pasirinkote būtent Medikus? : labai domina nueiti i medikus, kazkuo tai traukia.
  3. Jūsų tikslai Medikų firmoje? : but zjbys mediku
  4. Jūsų manymui kuriai frakcijai labiau padėtumėte?  Kodėl? (Teisėsauga/Nusikalstamos):klanams, kadangi pac esu klaniskis, o serveryje tssg neperdaugiausiai.
  5. Pagrindinė Medikų užduotis serveryje? : gelbeti suzeistus, gydyti serverio zaidejus.
  6. Trumpai, keliais žodžiais pristatykite save : rimtas, stiprus, zentelmenas,frendly.
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  1. Jūsų Vardas_Pavardė, amžius, discord kontaktai : Airis_Space, 20, Airidas#8868
  2. Trumpai apibūdinkite kodėl pasirinkote būtent Medikus? : čia mano vieta
  3. Jūsų tikslai Medikų firmoje? : gydyt
  4. Jūsų manymui kuriai frakcijai labiau padėtumėte?  Kodėl? (Teisėsauga/Nusikalstamos): nėr skirtumo kur būsiu, bet cj klanai
  5. Pagrindinė Medikų užduotis serveryje? : Gydyt
  6. Trumpai, keliais žodžiais pristatykite save : -

• Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketos šablonas 

1. Jūsų Vardas_Pavardė, amžius, discord kontaktai : Fox_Mode, 16, cssrg#8229
  2. Trumpai apibūdinkite kodėl pasirinkote būtent Medikus? : Ilgai praleidau veiksmo srityse, t.y. teisėsaugoje ar klanuose, ginklų prekeiviuose, tad vėl pabandyti kažką lengviau, būti neutralioje firmoje ir vėl išbandyti savo gydymo įgūdžius veiksmuose.
  3. Jūsų tikslai Medikų firmoje? : pasiekti aukštumas, tapti vienu iš geriausiu veiksmo medikų, suteikti greitą SOS pagalbą
  4. Jūsų manymui kuriai frakcijai labiau padėtumėte?  Kodėl? (Teisėsauga/Nusikalstamos): nusikalstamoms grupuotėms (klanams), nes labiau prie širdies ir klanuose daugiau žmonių šiuo metu nei klanuose
  5. Pagrindinė Medikų užduotis serveryje? : suteikti SOS pagalbą serverio žaidėjams, vežti vaistinėles, gydyti priklausomybes nuo narkotikų, išrašyti sveikatos pažymas ir vežti sužeistus (/kursuzeistas) į ligoninę
  6. Trumpai, keliais žodžiais pristatykite save : mėgstantis pabendrauti, komunikabilus ir darbštus
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

@Airis_Space Pasiekimuose matau, kad tau medikų darbas tikrai nėra naujiena, todėl įdomu pamatyti ką parodys senas vilkas, sveikas atvykęs, prašau susiek su manimi . 

@Fox_Mode Anketa išsami, ko tikrai trūksta iš kai kurių pildančiųjų į šį darbą, smagu, kad nepagailėjai laiko ir tiek parašei, sveikinu patekus. 

• Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2022-08-01 at 17:26, Monte_Gangga rašė:
  1. Jūsų Vardas_Pavardė, amžius, discord kontaktai :Esu_Egle 12 Nebesvaik#5005
  2. Trumpai apibūdinkite kodėl pasirinkote būtent Medikus? :nes senai dirbau noriu sugryst.
  3. Jūsų tikslai Medikų firmoje? : gydit, imti suzeistus ir priimti iskvietimus.
  4. Jūsų manymui kuriai frakcijai labiau padėtumėte?  Kodėl? (Teisėsauga/Nusikalstamos):
  5. Pagrindinė Medikų užduotis serveryje? :imti iskvietimus, gyditi nuo pryklausomibes, vest vaistineles, israsyti sveikatos pazyma, vesti suzeistus ir gyditi zaidejus.
  6. Trumpai, keliais žodžiais pristatykite save :draugiska mandagi ir padedu visiem.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
  • Kurti naują...