Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 300

Versija: LV 7.5.9.1

Monte_Gangga

Nuolatinė atranka į sveikatingumo centrą

Rekomenduoti pranešimai

Jūsų Vardas_Pavardė, amžius, discord kontaktai : Ponas_Batonas 11  Vakariuks#0834
Trumpai apibūdinkite kodėl pasirinkote būtent Medikus? : Ilgai laiko niekur nedirbau tai dabar noriu padėti serverio žaidėjams. 
Jūsų tikslai Medikų firmoje? : Pasikelti ranga, susibendrauti su kolegomis
Jūsų manymui kuriai frakcijai labiau padėtumėte?  Kodėl? (Teisėsauga/Nusikalstamos): Klanams, nes pats esu karo klano narys
Pagrindinė Medikų užduotis serveryje? : Gydyti serverio žaidėjus pristatinėti naujoku vaistinėles
Trumpai, keliais žodžiais pristatykite save : Draugiškas, linksmas, stiprus.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  1. Jūsų Vardas_Pavardė, amžius, discord kontaktai :Trawis_Daniel.16metu.qzenax#8609
  2. Trumpai apibūdinkite kodėl pasirinkote būtent Medikus? :Nes sa-mp serveruose buvo man svajone isidarbinti i Medikus, nes man patinka padėti žmonem
  3. Jūsų tikslai Medikų firmoje? :Pasiekti kuo didesni ranka bei buti milimiausias Direktoriui :)
  4. Jūsų manymui kuriai frakcijai labiau padėtumėte?  Kodėl? (Teisėsauga/Nusikalstamos):Šiaip Teisesaugai.
  5. Pagrindinė Medikų užduotis serveryje? :Teikti pirmaja pakalba. 
  6. Trumpai, keliais žodžiais pristatykite save :Patinka buti mediku,bendraujantis 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketos šablonas 

1. Jūsų Vardas_Pavardė, amžius, discord kontaktai Gytis_Janke, 17, raudonosplytos#5702
  2. Trumpai apibūdinkite kodėl pasirinkote būtent Medikus? Na, senai nežaidžiau Las Venture ir gan ilgai aplamai nežaidžiau sampo, tad grįžęs į šį projektą esu viską pamiršęs ir norisi šiek tiek įsitvirtinti labiau funkcijose ir darbuose serverio, o ne tik veiksmuose, kur tik šaudyt reikia.
  3. Jūsų tikslai Medikų firmoje? dar tiksliai nežinau, tačiau manau pasiekti kuo didesnį rangą, įgyti patirties firmoje, vėl apsiprasti projekte ir jo funkcijose, žiūrėsim. atsisiunčiau gerą keybindą, tai manau, kad taip pat norėčiau išmokti kuo greičiau gydyti veiksmuose
  4. Jūsų manymui kuriai frakcijai labiau padėtumėte?  Kodėl? (Teisėsauga/Nusikalstamos): nusikalstamoms, todėl, nes šiuo metu esu nusikalstamos grupuotės narys
  5. Pagrindinė Medikų užduotis serveryje? gydyti serverio žaidėjus, vežti sužeistus NPC į ligoninę, išrašyti sveikatos pažymas, išgydyti priklausomybes nuo narkotikų, dalyvauti veiksmuose kaip medikas, kuris gali suteikti veiksme dalyvaujančiam žmogui šansą nemirti, išgelbėjimą.
  6. Trumpai, keliais žodžiais pristatykite save : mėgstu pabendrauti, esu darbštus ir manau tiek, kiti žmonės gali daugiau pasakyti apie mane nei aš, visad toks buvau, kad savęs negaliu apibūdinti labai :D 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

@Gytis_Jank Anketa labai patiko, aiški, atsakymai tvarkingi, sveikinu patekus, jaučiu, kad tavęs laukia šviesi ateitis Medikų firmoje, jeigu joje užsiliksi.

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  1. Jūsų Vardas_Pavardė, amžius, discord kontaktai :Mazas_Pukas 11 Pukiukas#4436
  2. Trumpai apibūdinkite kodėl pasirinkote būtent Medikus? : nes man gp neidomu nes nabodu ir man medikai labiau prie širdies :).
  3. Jūsų tikslai Medikų firmoje? imti iskvietimus ir pasikelti ranga. ir imt suzaistus
  4. Jūsų manymui kuriai frakcijai labiau padėtumėte?  Kodėl? (Teisėsauga/Nusikalstamos):
  5. Pagrindinė Medikų užduotis serveryje? :imti iskvietimus, suzeistus ir gydyti serverio zaidejus.
  6. Trumpai, keliais žodžiais pristatykite save :draugiskas ir mandagus ir gali padet zmonem

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

@Mazas_Pukas Pabandysim ,žiūrėsim kaip seksis, anketa trumpa, yra klaidų rašybos, bet užmerksiu akis. Jeigu mandagus, pažiūrėsim kaip bendrausi su klientas, sveikas atvykęs. Sėkmės darbuose. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
  • Kurti naują...