Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 300

Versija: LV 7.5.9.1

Dominykas_Miguel

Dominykas_Miguel žaidimo istorija

Rekomenduoti pranešimai

logo.png

Sveiki visi. Kaip žinote, o gal ir nežinote, nusprendžiau nutraukti visas savo veiklas mūsų žaidimų serveryje. Nors įvairios žaidimo istorijos šiame projekte ir nėra labai populiaru, pagalvojau, kad būtų smagu patalpinti savąją, kadangi tokią turiu ir praeitame serveryje, kuriame buvau praleidęs nemažai laiko. Turinčius laisvą minutę kviečiu pasiskaityti ir susipažinti (ar prisiminti) su mano kelione Las-Venturas.LT projekte.

RA9VojM.png

Pradžia

Spoiler

Nors serveryje esu registravęsis nuo 2015 metų, pradžia žaidime laikyčiau 2016-ųjų pradžia, kuomet nusprendžiau išbandyti kitus serverius, ne vien pamiltus kaimelius. Pamenu buvau mėgėjas prisijungti su papildomomis programomis (tuo metu dar populiariu s0beit) ir žaidimą serveryje pradėjau būtent su ja. Atsimenu dirbau šiukšlių išvežiotoju ir tiesiog skraidžiau su ta didele mašina, kol pastebėjau, kad gavau baną nuo Edo (Edas_Bmw arba Edas_Minsk, dar dabar juos abu maišau). Iškart nuėjęs į forumą radau apeliaciją su labai nekokybiškais įrodymais, dėl ko pavyko labai lengvai „prigydyt“ tuometinį Atsiblokavimo prižiūrėtoją, kad nieko nenaudojau ir visa vaizdinė medžiaga yra tik dėl interneto trikdžių atsiliekančios animacijos ar kažkas tokio :D Nors atblokavimą ir gavau, labai greitai gavau pasiūlymą užimti forumo moderatoriaus pareigas *IMG projekte. Tuo metu ypatingai įdomiai atrodė forumo pareigos, tad į LV kurį laiką nesijungiau, nes pradėjau vėl koncentruotis į žaidimą ten.

Tikroji pradžia

Spoiler

Tikrąja pradžia projekte laikau 2018-ųjų vasario mėnesį. Tuo metu prie projekto administracijos prisijungė Max_Tosha, kuris prieš tai buvo administratorius jau minėtame *IMG projekte. Situacija su atnaujinimais buvo ne kokia ir tą projektą pagrinde laikė Max_Tosha ir jo bei komandos organizuojamos veiklos. Kadangi Artūras (Max_Tosha) nusprendė pasitraukti, su tuometiniais kolegomis Liepsna_Fire ir Karolis_Slimis (kiek vėliau prisijungė ir Einaras_Bmw) nusprendėme padaryti tą patį, kadangi daug smagiau žaisti yra prižiūrimame projekte. Kadangi Marija (Liepsna_Fire) norėjo pabaigti savo DP reikalus ir išrinkti direktorių, palikimas šiek tiek užtruko. LV serverį jau buvom išbandę ir labai stipriai užsikabinom (kadangi įvairios, dabar jau atrodo nuvalkiotos sistemos buvo SAMP pamatymas naujomis akimis), laikinai mūsų vartotojai buvo pervadinti į ALT slapyvardžius. Pats žaidžiau su Anthony_Fisher. Ateidami į serverį, nesitarėme dėl jokių galimų pareigų ar kažkokių papildomų lengvatų vien dėl to, kad kartu žaidime kitame serveryje, bet nors ir žaidimas buvo įdomus, jis nebuvo tinkamai reprezentuojamas. Todėl jau būdami naujokai pradėjome kurti įvairius konkursus, naudingas forumo temas ir pnš. vien iš noro padėti geram SAMP draugui įsivažiuoti.

Pirmasis darbas

Spoiler

Dar su Anthony_Fisher paskyra įsidarbinau į dabar jau neegzistuojantį Elektroninių prekių išvežiotojų darbą pas tuometinį direktorių Thomas_Smith, pavaduotoju buvo dar dabar serveryje žaidžiantis, geras bičiulis Evis_Jojo. Pradėjau aktyviai vežioti produkciją, dar labiau pažinti serverį, jo sistemas. Vėliau mano slapyvardį pervadino į Dominykas_Miguel, tai dar dabar nežinau ką galvojo direktorius, kad random atsirado darbuotojas pas jį :D Kadangi SAMP darbuose visada stengiuosi išlikti kuo ilgiau, išdirbau iki pat direktoriaus kadencijos pabaigos, palikdamas direktorius įvardijo galimus variantus jį pakeisti, tarp kurių įvardijo ir mane. Tuo metu direktoriaus pareigos atrodė svetimos, bet vis tiek nusprendžiau išbandyti savo jėgas. Deja, bandymas buvo nesėkmingas ir tuometinė DPi Liepsna_Fire direktorių davė mano oponentui Matt_Larson, kuris pasiūlė padėti jam užimant pavaduotojo pareigas. Analizę galima paskaityti čia. Taip netikėtai pirmame savo darbe gavau valdžios pareigas, kuriose pagrinde prisidėjau prie forumo priežiūros ir firmos reprezentavimo. Tą pačią dieną, kai tapau pavaduotoju, gavau pasiūlymą apsiimti Forumo moderatoriaus pareigas (Pagalba/Pamokos skiltys).

Projekto komanda

Spoiler

Kaip jau minėjau anksčiau, serverio reprezentavimas forume ir apskritai forumo aktyvumas buvo vos ne nulinis. Todėl vos pradėjęs žaisti, stengiausi kuo labiau aktyvinti forumą ir veiklą jame. Kūriau įvairius žaidimus forume, kurie dar dabar išlikę sąlyginai aktyvūs, pvz. Never have I everSugadink norąAr užtektų drąsos?. Taip pat buvau sukūręs nemažai pamokų, kito naudingo turinio. 2018-ųjų balandį rašiau laikraštį Kas vyksta Las-Venturas.lt, kurį dar dabar kartais nueinu paskaityti. Kadangi forume reiškiausi itin aktyviai, bet serveryje nebuvau toks aktyvus, gavau pasiūlymą būtent Forumo moderatoriaus pareigose. Apsipratus su Forumo pareigomis ir Global moderatorių palikus Danny_Williams, gavau pasiūlymą užimti jo vietą. Kai tapau Globaliu moderatoriumi, buvo išrinkti ir nauji forumo moderatoriai, kuriuos turėjau iš esmės prižiūrėti, nes visi planavome atnaujinti skilčių informacijų temas į vaizdingesnes ir labiau informatyvias. Tuo metu buvo pirmas kartas, kai parodžiau savo vadovo pusę serveryje, dėl ko teko nemažai susipykti ir su draugais, kadangi nuomonės daug kur išsiskyrė. Einaras_Bmw išmetė iš Skype berods tuo metu, o nesikeikianti Liepsna_Fire pasiuntė mane na/ui. Pirmą kartą projekto komandoje nepabuvau labai ilgai (nuo 2018 birželio iki 2018 lapkričio), nes nusprendžiau nustoti žaisti SAMP.

Karantinas, nauja SAMP pradžia

Spoiler

Prasidėjus pasaulinei koronaviruso pandemijai, labai atsakingai pažiūrėjau į saugumo klausimą ir pasiryžau neišeiti iš namų ir neturėti jokio pašalinio, nebūtino kontakto. Tai buvo labai nemažas iššūkis, kadangi dauguma veiklų gyvenime vyko už namų ribų ir reikėjo tiesiog sugalvoti KĄ VEIKTI. Prisiminiau apie kelis metus praktiškai nežaistą žaidimą ir puikų laiko praleidimo būdą. Karantino situacija labai išėjo į naudą SAMP serveriams, tuo metu LV žaidė po 120 žaidėjų tikrai. Grįžus žaisti per karantiną, žaidžiau labai daug, visiškai nebuvo problemų įsivykdyti 720 minučių misiją, kurios nebuvau įvykdęs dar nuo 2018-ųjų ir daug kitų aktyvumo pasiekimų. Įsidarbinau į Policiją, kol rinko naują direktorių, juo tapo Arnis_Brigada, per daug nepatiko man jo charakteris ir išėjau pas Gandzia_Sampp į spec. pajėgas. Kai patruliuoti nusibodo, įsidarbinau į taksistus.

Taksi firma

Spoiler

Taksi firma 2020-aisiais buvo labai pelningas darbas, kadangi direktoriumi buvo serverio turtuolis Jonas_Slash. Firmoje veikė guminukų sistema, kuriuos galėdavai naudoti rango pasikėlimui ir premijų gavimui. Kadangi žaidė nemažai žaidėjų, taksistų paklausos buvo nemažai, Firmoj dirbo tokie žmonės kaip Mode_Wtf (pavaduotojas), Danny_Williams, Evis_Jojo ir daug kitų, kurių šiuo momentu neatsimenu. Kiek laiko padirbus firmoje, atsirado bagažų sistemos atnaujinimas. Tai buvo didelė naujovė taksistų firmai, todėl buvo nemažas susidomėjimas ir racija mirguliuodavo geltona spalva. Pradžioje pagal nuvežtus bagažus pirmavome kartu su Danny_Williams. Direktorius buvo paskelbęs eventą, kas vakare bus TOP1 gaus auksinį lagaminą. Tai su Liutka susitarėm pravežt po tiek pat ir pasidvigubint prizą 😎 Jis gavo auksinį lagaminą, o aš 400.000€. Firmoje vykdavo ir įvairios veiklos, discord eventai, buvo sukurtas labai geras produktas. Po to direktoriumi tapo Evis_Jojo ir į pavaduotojus paskyrė John_Capone. Ten buvo maždaug tokia pati kaip Slasho firma, nieko naujo per daug nebuvo sugalvota, tad nusprendžiau direktorių pabandyti pasiimti kitoje kadencijoje.

Taksi direktorius

Spoiler

Eviui palikus pareigas, nusprendžiau kandidatuoti į Taksi direktorių, kurio rinkimai išpuolė per pačią VBE egzaminų sesiją. Ačiū dievui egzaminai nesutrukdė gauti direktoriaus pareigų. Per neoficialią atranką buvau išrinktas naujuoju firmos direktoriumi. Analizę galima paskaityti Korumpuoti Taksi direktoriaus rinkimai. Firmoje veikė kreditų ir dienos užduočių sistemos. Už kreditus galėdavai kelti rangą, o pasikėlęs aukščiausią už tuos pačius kreditus keldavai darbuotojo lygį, kuris procentaliai keldavo algą. Dienos užduočių sistemoje taip pat galima būdavo pasikelti rangą, kadangi buvo vasara ir nesinorėdavo darbuotojų spausti. Firmoje turėjau pavaduotojus Iam_Leesin ir Mobis_Cancel. Leesinas tuo metu labiau norėjo direktoriaus, dėl to ir ėmė pavaduotoją, bet bent paaukojo nemažai milijonų :Harold: Po Leesino pavaduotoju tapo Mobis, kuris sukūrė didelį Discord užduočių banką, kur darbuotojas bet kada galėdavo pasirinkti, kokiame evente dalyvauja ir kiek kreditų laimi. Firmą laikė pastovus darbuotojų užimtumas, vesdavome nemažai veiklų. Firma liko patenkinti tiek darbuotojai, tiek prižiūrėtojai. Firmoje dirbo nemažai darbuotojų, bet labiausiai įsiminė Lukas_Founteris, Dovydas_Begedis, Domis_Rembo, Matas_Calvaro, Andriuhha_Nike ir daug kitų.

Mechanikų direktorius

Spoiler

Po Taksi direktoriaus, sudalyvavau mechanikų direktoriaus rinkimuose. Kadangi direktorių prižiūrėtojumi vis dar buvo mano draugas Einaras_Bmw, nebuvo labai sunku laimėti. Analizę galite paskaityti Dar vieni korumpuoti rinkimai. Pamenu buvo labai smagu rašyti anketą, vėliau spontaniškai sukurti veiklos planą ir greitai tapti direktoriumi. Mechanikų firmoje buvo atskira rangų pasikėlimo sistema forume ir serveryje. Norėdamas pasikelti rangą, turėdavai atlikti nemažai užduočių dirbant ir vėliau įvykdyti direktoriaus (o vėliau ir pavaduotojo bei prižiūrėtojų) iššūkį. Iššūkiai būdavo visokie, per tam tikrą laiką užvažiuot į Everestą su ledaine, apvažiuot LV ratą ir nuvežt mašiną į KMĄ, atkartoti mano padarytą TUNE ir daug kitų. Į pavaduotojus iš pradžių buvau pasirinkęs Bruno_Linn, kuris realiai nieko nedarė XD Pasėdėjo 14 dienų ir greitai paliko, bet labai jo neprireikė ir vis tiek labai jį myliu. Po to pavaduotojo pareigas užėmė Efka_Rodz. Jis buvo labai naudingas firmos valdžios aktyvumui palaikyti, tačiau taip pat ir užimdavo darbuotojus. Praktiškai kiekvieną vakarą mechanikams būdavo vedamos veiklos. Jų metu gerai laiką praleisdavom su darbuotojais Ignaz_Lucchese, Josh_Vercetti, Aim_Greg, Gustas_Hustas (ne suzukis), Pajero_Mit, Juozas_Hsop, Dovydas_Begedis ir daug kitų. Taip pat forume veikė mechanikų įrankių sistema, kur darbuotojai sukdavo prizų wheelą už 10.000€ į firmos fondą ir gaudavo nemenkus prizus. Mechanikų firmą buvo labai sunku palikti, bet mano draugas Einaras_Bmw pasiūlė užimti direktorių prižiūrėtojo pareigas.

Direktorių priežiūros institucija

Spoiler

Pamenu palikau direktorių turėdamas gauti pareigas tą pačią dieną, bet Pagr. Administracija kažkodėl tempė dar kelias dienas su išrinkimu. Buvo juokinga, kad komanda tuo metu organizavo sodybą komandos ir jau buvau bendram chate dar oficialiai neturėdamas prižiūrėtojo :D Kai apsiėmiau prižiūrėti direktorius, tikėjausi, kad prižiūrėsiu neutralias firmas arba visas firmas bendrai, bet galų gale išėjo, kad tapau atsakingas už veiksmo sritį, pats visiškai jame nedalyvaudamas. Iš pradžių atrodo, kad tai nesusiejami dalykai, tačiau tokios aplinkybės kaip tik padėdavo sprendimus priimti iš nepriklausomos pusės. Dėl to retai mane pamatydavote dirbantį teisėsaugoje, dažniausiai dirbau taksistuose arba mechanikuose. Galų gale man pradėjo nuoširdžiai patikti ginklų prekeivių ir teisėsaugos priežiūra, žaidėjai apsiprato su mano kaip direktorių prižiūrėtojo zajobais ir susirinkdavo žaisti nemažai žaidėjų. Negaliu nuo savo DPi istorijos atsieti ir kolegų Einaras_Bmw, Max_Tosha, John_Volfs, Jonas_Slash, Swed_Diana, buvo smagu pasipilstyt purvais bendram DP/KP chate ir galų gale rasti tinkamas išeitis visose situacijose. Po kiek laiko einant direktorių prižiūrėtojų pareigas, su SAMP draugais įkūrėme laisvalaikio klaną - jaunimo mokikla.

jaunimo mokikla.

Spoiler

Po grįžimo 2020-aisiais SAMP'e pavyko susirasti ir nemažai naujų bendraminčių ir gerų draugų su kuriais per vieną prisėdimą pasikalbėt vakare galima sukurti labai gerą ir gerai gyvuojantį produktą. Puikus to pavyzdys klanas jaunimo mokikla. Jis įsikūrė paprastame pokalbių Discorde „jaunimo mokikla“, kuriame kalbėjomės aš, Ignaz_Lucchese, Minde_Vega ir Kill_Pill. Per vieną vakarą sugalvojom visą klano veiklą, istorijas, išrinkom klano bazę ir kitus dalykus. Po kiek laiko prie jaunimo mokiklos prisijungė kiti aktyvūs nariai, kaip Vincent_Alo, Ingrida_Kursioke, Swed_Diana, Zygis_Inferno, Evis_Jojo, Edgaras_Karsonas, Erikas_Gaming ir daug kitų. Po truputį klanas augo ir susikūrė puiki galimybė kiekvienam prisijungti ir užsidirbti nemažą stipendiją už dalyvavimą nemokamuose eventuose. Klanas gyvuoja iki šiol, prie jo aktyviai dirba Vincent_Alo ir Corny_Horny. Ačiū jiems. Klano istoriją galite paskaityti jaunimo mokikla.

IV lygio administratorius

Spoiler

Beveik metus pabuvus direktorių prižiūrėtojo pareigose, nusprendžiau palikti priežiūrą ir gavau pasiūlymą apsiimti IV administratoriaus pareigas. Pagrinde pareigos pritaikytos žaidėjų užimtumui + Global moderatorius. Turėjau tokias galimybes kaip kreditų, pinigų, XP dalijimas, kuponų kūrimas ir pnš. Gavus pareigas, pasiūliau, kad į serverį pridėtų Renginių organizatorių sistemą (/event komanda pirktiniams administratoriams). Pačioje pradžioje tai buvo visai gerai pastvirtinę, nors ir buvo sukurta dėl išpindėjusių komandos narių. Nors žaidėjai ten eidavo su pagrindiniu tikslu prasistumt į komandą, buvo galima ir neblogai užsidirbti. Už kiekvieną pravestą eventą galima buvo gauti po +25.000€ ir savaitės gale vienas laimingasis iš RO gaudavo 1000 krd. Vėliau renginių organizatoriai keitėsi, eventų būdavo vis mažiau, kol galų gale tai tapo mirusiu reikalu. Vienas iš įsimintiniausių highlightų buvo per Adventą, kai abu Pagr. Admin tiesiog dingo ir reikėjo galvoti kaip gelbėt projektą. Sukviečiau į Discordą visą komandą ir per vakarą sukūrėme 24 Advento užduotis forume, kuriomis žaidėjai vis tiek neliko patenkinti ir projektas pradėjo dar labiau grimzti. Po kiek laiko nusprendžiau palikti komandą ir šiuo mano sprendimu pasekė didžioji komandos dalis, kas privedė Pagr. Administratorių išsiskirti su Max_Tosha. Vėliau gavau pasiūlymą sugrįžti, nes buvo kalbų, jog esu galimas variantas į Pagr. Admin, bet galų gale Invision_White nusprendė dirbti vienas.

Paskutiniai pasispardymai, pildom į trv

Spoiler

Paskutiniais mėnesiais žaidžiant, kartu prisijungė žaisti geras mano draugas Corny_Horny. Jis ganėtinai greitai įsiliejo į mūsų bendruomenę ir nusprendėme kartu pretenduoti į Tolimųjų reisų firmos valdžią. Visą istoriją sugalvojom tiesiog vakare vaikščiodami lauke. Kadangi realiame gyvenime tekę nemažai dirbti logistikos srityje, nusprendžiau įdėti CMR dokumentų, kurie yra neatsiejami tolimųjų reisų vairuotojų darbo dalis, sistemą. CMR galima buvo keisti į serverio pinigus, bet dokumento vertė nebuvo pastovi. Kaina svyravo 8.000€-10.000€, atsižvelgiant į firmos stovį, darbuotojų aktyvumą, motyvaciją. Taip pat nemažai pinigų galima buvo užsidirbti iš Discord eventų, kuriais pagrinde rūpinosi pavaduotojas Corny_Horny. Galų gale direktorius tapo mano žaidimo pagrindu ir komandos pareigos likdavo nuošalėje. Kuomet nusprendžiau palikti direktorių, iškart palikau ir projekto komandos pareigas. 

Nors dabartiniu serveriu ir jo priežiūra negaliu pasidžiaugti, tačiau visiškai nesigailiu čia pražaistais metais ir sutiktais veidais. Atsiprašau, ko nepaminėjau, visus Jus vienodai myliu, AČIŪ UŽ ŽAIDIMĄ KARTU.

Fin.

Dominykas_Miguel a.k.a Migelis_Zhebtuvelis

• Patinka 36
  • Ačiū! 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Galutinis variantas nustebino. Džiaugiuosi, kad galėjau pabūti tos pačios komandos dalimi su Tavimi. Ačiū! 

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

fainiai susiskaitė, daug malonaus laiko paturėjom kiek žaidime tiek ir discorde, šaunus vyrukas esi, didysis buves komandos iniciatorius ;)

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

verkeu skaitydamas kokia grazi istorija

• Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Na paskaičius istoriją ir įvertinus: tavo įdėtą darbą, tavo pasiekimus serveryje, tavo šio serverio svarbą ir priežiūrą, tai parodo, kad tau šis projektas tikrai rūpėjo, ir manau ne kartą dėl jo reikėjo pasiaukoti bei atsisakyti planų tikrame gyvenime. Man buvo keista ir net nustebau, kad buvau tarp šių istorijų  paminėtas aš. Ačiū tau už paminėjimą buvo įdomu paskaityti bei linkiu tau Dominykai kuo didžiausios sėkmės gyvenime, kad tavo: svajonės, tikslai, norai gyvenime vieną dieną virstų tikrovę. Tikiuosi čia dar nepabaiga ir kažkada lauksim tavęs sugrįžtančio ;) 

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Puikiai susiskaitė, ačiū už pirmus įspūdžius ir pagalbą bei direktorių šiame serveryje! Gero kelio, Domce!

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Malonu buvo paskaityti, žinau daugiau nei parašyta, tačiau tikrai draugiškas ir šiltas žmogus esi. Sėkmės, tikiuosi dar susimatysim ;)

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Dominykai, džiaugiuosi, kad pasidalini savo žaidėjo istorija šiame serveryje. Iš tiesų įdomu skaityti, sužinoti visas IV lygio administratoriaus pareigas ir t.t. O jeigu be blevyzgų, tai kažkiek ir gaila, kad neteko kartu per daugiausiai pažaisti.

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2022-08-10 at 00:48, Project_Ekko rašė:

Galutinis variantas nustebino. Džiaugiuosi, kad galėjau pabūti tos pačios komandos dalimi su Tavimi. Ačiū! 

Ačiū tau, Ekko! Šaunuolis, kad apsiėmei plėtoti 1000 krd. antradienių idėją toliau, nes vienas būčiau greitai pasidavęs...

On 2022-08-10 at 01:06, Kill_Pill rašė:

fainiai susiskaitė, daug malonaus laiko paturėjom kiek žaidime tiek ir discorde, šaunus vyrukas esi, didysis buves komandos iniciatorius ;)

ačiū, Pasha! geriausias rusų kalbos mokytojas

On 2022-08-10 at 01:38, Vincent_Alo rašė:

verkeu skaitydamas kokia grazi istorija

nieko tokio Vincentai, visas lv jaunimas dabar tavo rankose 💪

On 2022-08-10 at 02:18, Martynas_Deejay rašė:

aciu uz pareigas 🙏

np

On 2022-08-10 at 13:40, Zygis_Inferno rašė:

Na paskaičius istoriją ir įvertinus: tavo įdėtą darbą, tavo pasiekimus serveryje, tavo šio serverio svarbą ir priežiūrą, tai parodo, kad tau šis projektas tikrai rūpėjo, ir manau ne kartą dėl jo reikėjo pasiaukoti bei atsisakyti planų tikrame gyvenime. Man buvo keista ir net nustebau, kad buvau tarp šių istorijų  paminėtas aš. Ačiū tau už paminėjimą buvo įdomu paskaityti bei linkiu tau Dominykai kuo didžiausios sėkmės gyvenime, kad tavo: svajonės, tikslai, norai gyvenime vieną dieną virstų tikrovę. Tikiuosi čia dar nepabaiga ir kažkada lauksim tavęs sugrįžtančio ;) 

Kaip čia nepaminėsi jaunimo mokiklos pirmūno ;) Ačiū ir tau, smagiai keisdavosi mūsų santykiai, tikiuosi bent pabaigoje patikėjai, kad nesu korumpuotas :D 

On 2022-08-10 at 15:39, Camel_Kerr rašė:

Puikiai susiskaitė, ačiū už pirmus įspūdžius ir pagalbą bei direktorių šiame serveryje! Gero kelio, Domce!

ir už baną ;) ačiū tau, DC tėve.

On 2022-08-10 at 16:20, Minde_Boss rašė:

Malonu buvo paskaityti, žinau daugiau nei parašyta, tačiau tikrai draugiškas ir šiltas žmogus esi. Sėkmės, tikiuosi dar susimatysim ;)

aišku, kad daugiau žinai. aš vis dar nežinau kaip važiuojant mašina liekama toje pačioje vietoje... o dėl susimatymo, tai būtinai, nuodėmė būtų nesusibėgt ;) 

On 2022-08-10 at 16:49, Joseph_Yacovelli rašė:

Fainai buvo skaityti, gero kelio ir didžiausios sėkmės tau gyvenime.

ačiū!

prieš 3 valandas(-ų), Andrew_Gaw rašė:

Dominykai, džiaugiuosi, kad pasidalini savo žaidėjo istorija šiame serveryje. Iš tiesų įdomu skaityti, sužinoti visas IV lygio administratoriaus pareigas ir t.t. O jeigu be blevyzgų, tai kažkiek ir gaila, kad neteko kartu per daugiausiai pažaisti.

panašiai kaip IMG, tada prieš mano išėjimą gavai pareigas ir dabar :D galėsi pakeist po kelių metų ;) 

• Patinka 2
  • Naudinga! 1
  • Ačiū! 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

nu smagu buvo buti paminetam smagei praleidom tas korono viruso atostogas o tai sekmes seniuk ateityje 👍🏻

• Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Labai įdomiai susiskaitė, sužinojau dar daug ką prieš man grįžtant į projektą - ką veikei ir kaip tau sekėsi, ačiū. Buvo pykčių tarp mūsų (visi dėl manęs :D), bet ačiū, kad visada padėdavai, padėjai įsitvirtinti projekte ir, kad visada atrašydavai, kai kažko reikėdavo. Sekmės ateityje ❤️

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

senii. skaitau ir asaros kaupias. geriausi lv metai - su tavim susipazinus sitas zaidimas tapo kur kas idomesnis, kas po to palydejo musu bendravima ir irl. po tiek laiko gali atversti kortas ir apie L_P…

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Buvo smagu sir įdomu skaityti. Džiugu jog teko kartu su tavimi dirbti, suorganizuoti ne vieną renginį ir pasisemti įdėjų iš tokio šaunaus asmens kaip tu. Malonu buvo kartu dirbti!!!

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 18 valandas(-ų), Danny_Williams rašė:

nu smagu buvo buti paminetam smagei praleidom tas korono viruso atostogas o tai sekmes seniuk ateityje 👍🏻

pries korona irgi smagu buvo su manim 16iniu xddd bet siaip ir man labai smagu buvo kartu zaisti.

prieš 17 valandas(-ų), Kamille_Bev rašė:

Įdomiausia asmenybė sutikta projekte 🤠

aww, aciu, Emilyt! 

prieš 16 valandas(-ų), Fox_Mode rašė:

Labai įdomiai susiskaitė, sužinojau dar daug ką prieš man grįžtant į projektą - ką veikei ir kaip tau sekėsi, ačiū. Buvo pykčių tarp mūsų (visi dėl manęs :D), bet ačiū, kad visada padėdavai, padėjai įsitvirtinti projekte ir, kad visada atrašydavai, kai kažko reikėdavo. Sekmės ateityje ❤️

nu is mano puses tai nelabai pykciu buvo, tiesiog kenkdamas kazkaip isivaizdavai, kad ir man kenki ir labai fucked up viskas isejo, bet smagu, kad sutariam toliau! 

prieš 16 valandas(-ų), Ignaz_Lucchese rašė:

senii. skaitau ir asaros kaupias. geriausi lv metai - su tavim susipazinus sitas zaidimas tapo kur kas idomesnis, kas po to palydejo musu bendravima ir irl. po tiek laiko gali atversti kortas ir apie L_P…

aww Igneli, musu duros stumimo niekas nepakeis ;D o apie Lukas_Palepe, tai yra siek tiek parasyta sitoj skilty, bet gal kada prie progos reikes placiau ;D myliu.

prieš 5 valandas(-ų), Misteris_Smitas rašė:

Buvo smagu sir įdomu skaityti. Džiugu jog teko kartu su tavimi dirbti, suorganizuoti ne vieną renginį ir pasisemti įdėjų iš tokio šaunaus asmens kaip tu. Malonu buvo kartu dirbti!!!

aciu, Smitai! labai geras RO buvai, labai dziaugiuosi

• Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Smagi persona, nemažai laiko praleista discorde ir aplamai serveryje. Buvo gera tave pažint. Tikiuosi dar susitiksim ir tai nepaskutinis sudie :D O šiaip tai adresą žinai, lauksiu visada ;)

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Labai smagiai skaitėsi. Dar ką pasakysiu best meku drk♥️ dar iki dabar prisimenu tavo meku laikus🙁. Sėkmės tau!💪

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 5 valandas(-ų), Josh_Vercetti rašė:

Labai smagiai skaitėsi. Dar ką pasakysiu best meku drk♥️ dar iki dabar prisimenu tavo meku laikus🙁. Sėkmės tau!💪

a ok fsio jsn.. 

karotce Mikelis maladetc, zjbs zaidejes ir best komandos naris buvo, visad su idejom krc.. REZPEGT ❤️ 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 minutes(-čių), Bruno_Linn rašė:

a ok fsio jsn.. 

karotce Mikelis maladetc, zjbs zaidejes ir best komandos naris buvo, visad su idejom krc.. REZPEGT ❤️ 

Tu antroj vietoj♥️

• Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar