Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Zygimantas_Hard

Nauja idėja darbams - /dpasiekimai

Ar pritariate šiai idėjai?  

15 nariai balsavo

  1. 1. Ar pritariate šiai idėjai?



Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas:

1. Kam skirtas pasiūlymas (Serveris, Forumas, Discord): srw
2. Kuo ji bus naudinga (keletas sakinių): darbo patobulinimui.
3. Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas (kaip turėtų būti pakeista, kaip turėtų veikti)Idėja yra paprasta, bet manau būtų naudingą visų darbų atžvilgių, taigi... Siūlau kiekviename darbe padaryti darbo pasiekimus. Manau tikrai kiekvienas pritartu tam, nes tikrai būtų didesnis darbo našumas, ir žaidėjai būtų aktyvesni darbe, ir turėtu papildomos veiklos nei tik keltis rangus ir pnš. O šie darbo pasiekimai galėtų būti įvairus, čia jau reiktų nuspręst su keliomis galvomis, bet kaip pavyzdį galiu pateikt taip: 

Su komanda /dpasiekimai išmestu GUI lentele ir joje būtų:

1 lygio darbo pasiekimai

2 lygio darbo pasiekimai

Mechanikų 1 lygio darbo pasiekimai:

- Pristatyti 10 /kurmasina

- Pristatyti 30 /kurmasina

- Pristatyti 50 /kurmasina

- Pristatyti 100 /kurmasina

- Atlikti 25 /tune veiksmu

- Atlikti 50 /tune veiksmu.

- Atlikti 75 /tune veiksmu

- Atlikti 100 /tune veiksmu

 

Ir lygiai taip pat padaryti su 2 lygio darbo pasiekimais, tik kad skaičiai būtų didesni. Taip pat uz tokia kiekviena atlikta užduoti skirti tam tikra atlygi (darbo xp, pinigų ir pns) O už pilnai atlikta lygi suteikti tam tikra lagaminą kaip už paskatinima (bronza, sidabrini).

Ir lygiai taip pat padaryti su kitais darbais. Jei netyčia šį idėja pasiektu kažkokia tai šviesa, tikrai esu pasirengęs padėt su darbo pasiekimais, jų užduotimis. 

 

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 49 minutes(-čių), Zygimantas_Hard rašė:

1 lygio darbo pasiekimai

2 lygio darbo pasiekimai

Kokia nauda?

Kas būtų, jei darbuotojas paliktų darbą? Pasiekimai anuliuotųsi ir įsidarbinęs per naują vėl juos vykdyti galėtų?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 10 minutes(-čių), Project_Ekko rašė:

Kokia nauda?

Kas būtų, jei darbuotojas paliktų darbą? Pasiekimai anuliuotųsi ir įsidarbinęs per naują vėl juos vykdyti galėtų?

Mano manymu turėtų ne anuliuotis, ir liktų tiek kiek darbuotojas būtų įvykdęs. Tai jau bent nauda būtų ne tik tplv sėdet taksistui ir spaudinėt viena klavisa, kad afk lenteles neismestu ir taip grindint šaibas į alga :D tai bent šiokios tokios daugiau veiklos atsirastu, bent jau čia mano nuomonė.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 19 minutes(-čių), Zygimantas_Hard rašė:

Mano manymu turėtų ne anuliuotis, ir liktų tiek kiek darbuotojas būtų įvykdęs. Tai jau bent nauda būtų ne tik tplv sėdet taksistui ir spaudinėt viena klavisa, kad afk lenteles neismestu ir taip grindint šaibas į alga :D tai bent šiokios tokios daugiau veiklos atsirastu, bent jau čia mano nuomonė.

Pritariu nes krč spaudinėdamas afk su space bana už afk bota prasileidau tai geriau kad būtų ką veikt krč o ne stovėt vienoj vt :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 valandas(-ų), Dominykas_Miguel rašė:

zinau viena serveri kur yra taip tai labai fainai, uz uz uz!!!!

ne vienas serveris sita dalyko turejo, manau butu faina ir cia tai pamatyt ir nuo to tik blogiau nebutu 😁

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

velniai žino ar šia idėją įgyvendins, nes idėja iš žaliojo projekto, bet šiais laikais nieko mandro nebėra, tai viens nuo kito daro. tai ždž, gl su idėja.

iš dalies už.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man patinka ši ideja ir esu stipriai sužavėtas. Spalvinga, miela širdžiai. Patinka. Žinau ir aš, kur ši ideja jau yra įgyvendinta. Nice :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau už. Aš GPd dirbu vien dėl /dtopai. O jei dar darbo asmeniniai pasiekimai būtų išvis lafa būtų pasivaržyt su kažkuom

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pasiūlyta idėja yra tokio pačio tipo kaip /pasiekimai. Ar tikrai yra verta, tai daryti? Tikrai taip, bet tada statistika turėtų anuliuotis, nes 60% žaidėjų, jų jau įvykdytų, tad ar bus iš to kokia nauda? Mano manymu, tai tik nemokami prizai žaidėjams. Naujokai, kurie turi aplamai mažai patirties, jiems būtų tikslas to siekti, bet ne senbuviams.

Arba pasiūlymas, neanuliuoti turimos statistikos, bet nuo turimo kiekio, skaitytūs, kaip žaidėjas/darbuotojas turi 0 statistikos.

Tada tokiu atveju, idėjai tikrai pritariu. Tik prie to dar pridursiu, kad jei siūlote idėja ir norite,kad ją greičiau įgyvendintų, pasiūlykite būtent kokie pasiekimai darbų turėtų būti, kad jau būtų lengviau Inviui ją pradėti kurti. 

  • Naudinga! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai dažnai matyti pasiūlymai kituose serveriuose.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...