Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Linas_Svc

Prisistatau Linas_Svc

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų tikrasis vardas: Linas
2. Kiek jums metų?: 21
3. Jūsų gyvenamoji šalis: Lietuva
4. Jūsų gyvenamasis miestas: Gimtasis miestas yra Rokiškis, bet šiuo metu mokausi ir gyvenu keturias dienas per savaitę Vilniuje
5. Kokioje klasėje/kurse mokotės?
6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai): Šiuo metu mokausi profesinėje mokykloje, bandau atrasti tiesiog ko noriu
7. Gal ką lankote? Jei taip galite parašyti: Lankiau pradinėse krepšinio treniruotes, bet pradėjau simuliuoti ir nebelankiau dėl ko dabar labai gailiuosi, nes šiam momentui turiu duomenis žaisti krepšinį
8. Jūsų zodiako ženklas: Liūtas
9. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?: Latvija
10. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?: Jaunesnę sesę
11. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką: Augintinių neesu turėjęs, nes kažkiek alergiškas, bet norėčiau žuvyčių
12. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai: Neesu didelis mėgėjas žiūrėti filmus, serialus, tačiau visai prie širdies dokumentika ir realiais faktais paremtos istorijos, o fantastikos ir siaubo filmų labai nemėgstu. Dar visai patinka senienas pažiūrėt, bet apskritai aš filmus žiūriu retai arba žiūriu kada pasiūlo pažiūrėt filmą kartu
13. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai): Klausau viską iš eilės, kas užveda. Stengiuos neklausyt tų vaikiškų dainų kur jaunimas dabar klauso
14. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje: Bent jau patiko istorija, geografija
15. Jūsų gyvenimo tikslas: Šeima
16. Apibūdinkite savo charakterį: Ne atranką į dyrikus
17.
 Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės): Patinka bendrauti su atvirai bendraujančiais žmonėmis su kuriais galima rasti bendrą kalbą
18. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės): Tų, kurie lenda kur nereikia
19. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?: Kiek pats norėjau, tiek pasiekiau. Aišku nebuvau prižiūrėtoju būtent šiame serveryje, tačiau kiek žaidžiu įvairiuose projektuose man užteko pamatyt, apčiūpinėt kas per pareigos ir to užteko
20. Kokie jūsų planai gyvenime?: Kažkaip negalvoju smarkiai apie ateitį
21. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą):

https://imgur.com/a/NbykADD

Redaguota nario Linas_Svc
Updated
  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Smagu, kad prisistatei Linai. Sėkmės gyvenime, bei moksluose.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, Linai išlikai toks pat mldc, sekmės moksluose, bei darbuose.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sw, malonu, krc.. padarei klaidą atsisakęs kandidatūros į mech drk, kai Migelis davė drk man, gg krc.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc bicas, nzn kaip is kito srw nepazinojau nors tu portala zinojai... Bet ne esme, turejom ten bsk pykciu del nzn ko bet vis tiek saunus vaikinuks 👍

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2022-11-13 at 01:20, Carl_Phelps rašė:

Smagu, kad prisistatei Linai. Sėkmės gyvenime, bei moksluose.

Man ir smagu, kad pakomentavai ;) Ačiū, Tau taip pat visokeriopos sėkmės

On 2022-11-13 at 15:30, Eimantas_Val rašė:

Sveikas, Linai išlikai toks pat mldc, sekmės moksluose, bei darbuose.

Laba, Eimantai. Stengsimės, Tau taip pat sėkmės

prieš 23 valandas(-ų), Bruno_Linn rašė:

sw, malonu, krc.. padarei klaidą atsisakęs kandidatūros į mech drk, kai Migelis davė drk man, gg krc.

Laba, man irgi malonu. Nepadariau jokios klaidos, tiesiog turėjai daugiau motyvacijos negu aš tuo metu 

prieš 5 valandas(-ų), Danny_Williams rašė:

Lince zveris karoce trv valdzia ta proga isgersiu

🤗

prieš 2 valandas(-ų), Camel_Kerr rašė:

Mldc bicas, nzn kaip is kito srw nepazinojau nors tu portala zinojai... Bet ne esme, turejom ten bsk pykciu del nzn ko bet vis tiek saunus vaikinuks 👍

Su kuo tų pykčių nebuvo, čia tiesiog žaidimo dalis ir tiek
O su Portalu buvom pavaduotojai oranžiniam
Tu irgi būtum šaunesnis jeigu įsikeltum nuotrauką į prisistatymą, bet tiek to čia tavo reikalas :)
 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Linai butu garbe susitikti jei Vilniuje busit koki savaitgali parasykit i pm jei domina apkalbesime visa logistika 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 10 valandas(-ų), Kenny_Silver rašė:

Linai butu garbe susitikti jei Vilniuje busit koki savaitgali parasykit i pm jei domina apkalbesime visa logistika 

Savaitgalį dažniausiai važiuoju ir būnu gimtuosiuose namuose, bet vieną kitą savaitgalį galima būtų pasilikt Vilniuj

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...