Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Minde_Boss

Prisistatau - Minde_Boss

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas (1 dalis),
Norint save pristatyti bendruomenei, privaloma tą daryti atsakant į pateikiamus klausimus. Jei manote, jog jie jums labai asmeniški - galite praleisti. Tiesa, galite prisistatymą kurti laisva forma, tačiau jame taip pat privalo būti išsamiai atsakyta į tai, kas reikalaujama anketoje.

1. Jūsų tikrasis vardas, amžius: Mindaugas, 23 metų.
2. Jūsų gyvenamoji šalis, miestas: Lietuva, kam reikia tie žino 🤫
3. Jei gyvenate užsienyje, kas paskatino tokį pasirinkimą?: Užsienyje negyvenu 
4. Kokia jūsų pagrindinė veikla gyvenime (mokslai, studijos, darbas ir kt.)?: Šiuo metu dirbu, su C;CE kat. Keliu stažą, kad galėčiau vėliau pereiti prie geresnio apmokamo darbo, tačiau net ir šiuo metu nesiskundžiu ☺️
5. Ar turite kokių augintinių? Jei taip, kokių, kokie jų vardai?: Šuniuks - Rikis! 🐶 
6. Ar turite brolių/seserų? Jei taip, kiek jiems metų?: Brolį - 17 metų.
7. Kuo gyvenime vadovaujatės (gyvenimo moto)?: Išlik pozityvus visada, kad ir kaip sunku gyvenime bus. Jam šypsokis ;) 
8. Ar esate turėjęs traumų, po kurių jūs pakeitėte savo gyvenimo stilių (atsargumas ir kt.)?: Neturėjau.
9. Mėgstamiausias (-i) muzikos stilius (-iai): Mano muzikos stilius yra įvairus, pagal nuotaiką. Klausau visko!
10. Jūsų gyvenimo tikslas: Sukurti šeimą! 
11. Apibūdink savo charakterį: Esu draugiškas, pakalbantis, linksmas žmogus taip pat atlaidus, punktualus. 
12. Ar jūsų žaidimo personažas atspindi gyvenimo asmenybę? Jei taip, kaip?: Ne, neatspindi!
13. Jūsų įsimintiniausias gyvenimo įvykis: Praeitas bazinio kario kursas - Vilkiukų takas! 💪 https://www.youtube.com/watch?v=Q90I59bVHFQ
14. Jūsų nuotrauka (būtina)https://imgur.com/a/E9rv6uT

Bendrieji klausimai, susiję su projektu (2 dalis),

15. Kaip vertinate projekto bendruomenės narius?: Yra tikrai daug gerų žaidėjų, su kuriais ne kartą esu sutikęs in real, todėl galiu pasakyti, kad šio serverio bendruomenė, bent jau man yra tikrai gera. Būtent todėl ir esu šiame serveryje!
16. Kiek laiko žaidžiate mūsų projekte? Kokie pliusai, minusai?: 4-erius metus. nekalbėsiu atskirai apie pliusus, minusus. Tiesiog žaidime trūksta labiau vieningumo, koks jis buvo 2018-2019 metais. Kai visi puldavo padėti naujiems serverio žaidėjams. Na, o šiaip tai viskas atrodo puikiai, svarbu serveryje būtu visiems smagu žaisti. 
17. Kokias pareigas esate užėmęs? Ar prireikė daug laiko, kol jų pasiekėte? Kaip sekėsi siekti?: Esu trečia kart LV komandoje. Tikrai nebuvo per trys dienas pasiekta, buvo daug klaidų padaryta tiek iš mano pusės, tiek iš tuometinės LV komandos valdžios. Buvo puikūs metai, šiuo metu taip ir yra smagu būti komandoje! 
18. Kuo užsiimate serveryje šiuo metu?: Administratorių priežiūrą ir Taxi pavaduotojas.
19. Jūsų prioritetas žaidime - veiksmo frakcijos (teisėsauga, ginklų pr., karo tipo klanai), neutralūs darbai: Šiuo metu esu labiau už neutralias. Tačiau visada širdyje yra teisėsauga! 
20. Kokius žaidėjus galėtum išskirti, su kuriais ir dabar palaikai gerus ryšius?: Jų yra labai daug: @Max_Tosha; @Dominykas_Miguel; @Ernys_Myq; @Project_Ekko; @Elset_Colby; @Jeo_Vega; @Eimis_Toshiba; @Jonas_Slash; @Misteris_Smitas; @Arnas_Query; @Martynas_Deejay; @Danny_Williams; @Einaras_Bmw; @Liepsna_Fire; @Andriuhha_Nike; @Bruno_Linn; @Camel_Kerr; @Adidas_Ricka; @Carl_Phelps; @Carl_Paul; @Delcas_Samp ir daug kitų, kuriuos tiesiog pamiršau... :(
21. Kokie jūsų planai žaidime?: Šiuo metu gerai atlikti einamas pareigas! 
22. Įsimintiniausia veikla projekte: Suorganizuoti LV komandos meet'ai! 🥳

  • Patinka 11
  • Ačiū! 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, Mindaugai, atvykęs į mūsų kolektyvą! Nuostabią šypseną turi.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Keista, kad neesu pažymėtas, nors teisingai nebelabai ir sueinam. Smagu, kad prisisitatei. Dėkingas už pagalba ties teorijos išmokinimu ❤️

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, Mindaugai! Džiaugiuosi išvydęs tavąjį prisistatymą bei taip dar plačiau galėdamas susipažinti. Linkiu sėkmingo šeimos kūrimo ir laimingų dienų.

Fainas prisistatymas))

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 24 minutes(-čių), Jeo_Vega rašė:

Sveikas, Mindaugai, atvykęs į mūsų kolektyvą! Nuostabią šypseną turi.

Truputį gay... Jau ištikrųjų į Policiją kartu Kaune nelabai benoriu...

Labai nemalonu su Jumis susipažinti, gerbiamas Mindaugai. Kieti kieti buvo meetai, daryk dar vieną

  • Ačiū! 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O kokie veidai matyti. Malonu Mindaugai.;D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

swx mindozas beleka bahuras Mldc komandoj daugiau kartu buves nei as savo teva mates per 23 metus

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 19 valandas(-ų), Minde_Boss rašė:

10. Jūsų gyvenimo tikslas: Sukurti šeimą! 

ir kaip sekas?

 

malonu matyti pristatyma ir malonu tave pazinti, sekmes serveryje ir savo gyvenimo tiksle!

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2022-11-16 at 14:25, Dominykas_Miguel rašė:

ir kaip sekas?

Po truputi, po truputi einu link to tikslo, tikiuosi pavyks su ją padaryt, ką svajoju! 🥰

  • Patinka 1
  • Oho! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pamačiau tavo prisistatymą ir prisiminiau senus gerus oranžinio serverio laikus kai legendinėj Radijoj dirbdavom kaip kiekvieną dieną į darbą eitumėm, smagu smagu tikrai būdavo

Bet G2 best

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...