Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Camel_Kerr

peikiu todd_fisher

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Camel_Kerr
2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė: todd fisher
3. Kokį netinkamą įtarimą jums uždėjo?: ne pirmas kartas kai darbuotojas i narkus atvaro specialiai tik "russian mafia" ir "piratai" klano narius, kiti nera lieciami tarp ju "fog" bei "eternal" darbuotojas buvo jau anksciau perspetas tokiu sudu nedaryt, bet matau iki pat dabar nedaeina. Bendradarbiavimas su klanais. @Vytas_Likes patarciau darbuotoja tiesiog iskart ismest ir irasyt i teisesaugos juodaji sarasa, nes zinau jog nepasimokys, kadangi situacija jau vyksta dahuja laiko ir kaip matau neidomu niekam:D 
4. Įrodymai patvirtinantys netinkamo įtarimo uždėjimą

 

  • Patinka 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pastarosiom dienom buvau geresnės nuomonės apie tave ;D

Kalbat apie tavo papeikimą, matau labai daug nepagrįsto tuščiažodžiavimo. Teigi, kad bendradarbiauju su klanais, šaudau tik tam tikrus klanus, vienų neliečiu. Kai prieinama prie įrodymų, įkelta viena situacija kai vejuosi tave ir šaudau. Nuoširdžiai nesidairiau į šonus ir nemačiau, kad tave gaudo kitas klaniškis. Iš tavo vaizdo įrašo matosi, kad jau iš ankščiau šaudau, nes pastebėjau tave kaip potencialą auką, bėgančią į kalną ir norėjau nušauti iki galo. Kalbi apie kažkokį perspėjimą, kas mane perspėjo? Tu? Valdžia? Niekas.

Nežinau kaip kitaip dar atsakyt į tavo papeikimą, nes turi kažkokius didelius asmeniškumus ir dideles nuoskaudas iš savo pusės, tai tiesiog įkeliu momentą iš šiandien vykusių narkų kaip šaudau „FOG“ klaną https://streamable.com/0p0pmj 🤷‍♂️

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 14 minutes(-čių), Todd_Fisher rašė:

Pastarosiom dienom buvau geresnės nuomonės apie tave ;D

tapati ir as galeciau pasakyt, kol sitas tavo elgesys neigryso.

prieš 15 minutes(-čių), Todd_Fisher rašė:

Kalbat apie tavo papeikimą, matau labai daug nepagrįsto tuščiažodžiavimo. 🤷‍♂️

tusciazodziavimas > realybe.

prieš 15 minutes(-čių), Todd_Fisher rašė:

Teigi, kad bendradarbiauju su klanais, šaudau tik tam tikrus klanus, vienų neliečiu. Kai prieinama prie įrodymų, įkelta viena situacija kai vejuosi tave ir šaudau. Nuoširdžiai nesidairiau į šonus ir nemačiau, kad tave gaudo kitas klaniškis. 

? akivaizdziai matei, neisivaizduoju ka tokiais atmazais bandai irodyt, kai literaliai mano irodymuose viskas akivaizdziai matosi, kaip lucis mane vejasi is nugaros ir tu tiesiog pravaziavai ji, privaziavai prie manes tam kad nusaut, butu pasibaige taip jeigu butumet nusove: butum sedes ant veliko ir tiesiog ismynes, gali net nebandyt cia savo burtu priburt.

 

prieš 16 minutes(-čių), Todd_Fisher rašė:

Nežinau kaip kitaip dar atsakyt į tavo papeikimą, nes turi kažkokius didelius asmeniškumus ir dideles nuoskaudas iš savo pusės, tai tiesiog įkeliu momentą iš šiandien vykusių narkų kaip šaudau „FOG“ klaną https://streamable.com/0p0pmj 🤷‍♂️

narkuose tik fogai, kas daugiau ir belieka saudyt, jau sakiau virsuje, kad dahuja kartu sita situacija kartojosi, tiesiog tikejaus jog nustosi elgtis kaip nepridera ir saudysi tiesiog visus, bet matau, jog is pamoku nepasimokai, tai teko rasyt papeikima.

 

prieš 15 minutes(-čių), Llucy_Suarez rašė:

stipresnius uz mane zudo pirmus

baik juokus butu negaudes su veliku butum konkreciu pises man

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 9 valandas(-ų), Camel_Kerr rašė:

tapati ir as galeciau pasakyt, kol sitas tavo elgesys neigryso.

tusciazodziavimas > realybe.

? akivaizdziai matei, neisivaizduoju ka tokiais atmazais bandai irodyt, kai literaliai mano irodymuose viskas akivaizdziai matosi, kaip lucis mane vejasi is nugaros ir tu tiesiog pravaziavai ji, privaziavai prie manes tam kad nusaut, butu pasibaige taip jeigu butumet nusove: butum sedes ant veliko ir tiesiog ismynes, gali net nebandyt cia savo burtu priburt.

 

narkuose tik fogai, kas daugiau ir belieka saudyt, jau sakiau virsuje, kad dahuja kartu sita situacija kartojosi, tiesiog tikejaus jog nustosi elgtis kaip nepridera ir saudysi tiesiog visus, bet matau, jog is pamoku nepasimokai, tai teko rasyt papeikima.

 

baik juokus butu negaudes su veliku butum konkreciu pises man

Tiek, kiek tu pasakai yra labai daug, bet tiek, kiek tu įrodai, yra mažiausia mažuma. Vadovaujiesi savo nuomone, savo spėjimais, ką ir kaip būčiau daręs ir kaip būtų buve ;D Jeigu rašai papeikimą, kalbėk pagrįstais faktais, o ne skraidyk po savo mintis ir rašyk ką manai.

Tuščiažodžiavimas > realybė??? Tai gerai, įsivaizduok kas būtų jeigu kiekvienas papeikimas ar skundas būtų tikrinamas pagal tavo mąstymą. Pavyzdžiui sušaudytum mane narkuose, pasakyčiau, kad čytini ir viskas, gauni baną, nes nafik tie įrodymai? Taigi tikėkit manim ką aš sakau, ane? ;D Absurdas, pas tave dar bent kažkas galvoj yra ar tuštuma?

Rašai papeikimą nes šaudau ne į visus klanus. Įkeliu iškarpą iš narkų kaip šaudau klaną, kurio tu sakai, kad ne ir vis tiek kažkuo esi nepatenkintas. Nu tai taip, jie vieninteliai tuo metu buvo narkuose, tai man jų išvis tada nereikėjo šaudyt ar kaip? Nešaudai vienų – blogai, tada šaudai kitus – vėl blogai. Apsispręsk tu tada.

Ir išvis, per daug aš čia su tavim diskutuoju dėl to tavo nieko neįrodančio 23 sekundžių video, dėl kurio turėčiau būti išmestas ir dar sukištas į teisėsaugos blistą.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 valandas(-ų), Todd_Fisher rašė:

pasakyčiau, kad čytini ir viskas, gauni baną, nes nafik tie įrodymai? Taigi tikėkit manim ką aš sakau, ane? ;D Absurdas, pas tave dar bent kažkas galvoj yra ar tuštuma?

ties cia ir pabaigsim senuk kai pilstai i kiaura, neisivaizduoju ka tokiais pasakymais tikiesi irodyt, bet tebunie:Dd 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

papeikimas_priimtas.png.4a162ba2262c323f0bea29560da135a9.png

Litaniju labai nemegstu, bet matau kad yra pasielgta negraziai. Saudai viena klaniski ir nematyti kad kitas pali sona laksto ir pns nu nera samoningas paaiskinimas. turi buti i visus vienodai vienas bega kad atsipusti pvz saudai kita nesivaikai ir gaudyniu nezaidi. Pradžiai stipriai nebausiu 2 darbo ispejimai, jeigu psikartos tokio pobudzio papeikimas bus ismestas ir itrauktas i teisesaugos bendra juoda sarasa. Atsiprasau jog taip velai atsakiau viska, pc nusprogo tai foruma tvarkau per tel. @Mariux_Andres pavaduotojas uzdes ispejimus. 

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...